Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Прах под стъклото на камерата
#1

Привет!
Забелязах, че на няколко места се оплакват от този проблем. При вас как е?
Още първите две седмици след закупуването на телефона се появиха малки прашинки под стъклото при долната камера. След 3 месеца с този телефон вече положението с прахта е много зле. Да не говорим, че стъклото на камерата ми е надрано. Не мога да повярвам как не са сложили сапфирено стъкло при положение, че камерите се толкова издадени от корпуса и телефона стъпва винаги на тях.
Ходих до центъра за обслужване на клиенти на Хуауей и там ми излезнаха с твърдение, че от драскотините се била нарушила цялостта на стъклото, получило се разхерметизиране и за това се появила прах. Не знам как да го коментирам това при положение, че стъклото не е счупено... Dumbom
Предложиха ми да го оставя за диагностика.

Какво бихте ме посъветвали?


 [Изображение: DSC01113.jpg] [Изображение: DSC01115.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#2

Сега като спомена май и под моето има две прашинки за 1 седмица само, драскотини няма още. Ако е фабричен дефект и всички са така догодина ще са на последно място по продажби тия. Как може да се излагат така със камерата на телефон който се продава най вече заради нея. Той не беше ли прахо и водо устойчив
[Изображение: 5e6f435dc7bdeeab1ee5eef06bc9931d.jpg]

P20 Pro Twilight
Цитирай
#3

При мен няма проблем 4-ти месец, макар, че работя в прашна среда.
Цитирай
#4

И аз работя в много прашна среда ще го видя как е, може да е параноя

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

P20 Pro Twilight
[-] 1 потребител изказва благодарност на Pusheka за това мнение:
  • venko1407
Цитирай
#5

И при мен за сега няма, надявам се и в бъдеще да е така.

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
Цитирай
#6

Доколкото виждам, колегата показва Р20, а не Р20 Pro. Камерите са две и под тях е светкавицата. А за него не знам дали е прахо и водоустойчив, или поне не го пише тук. 
http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/co...roducts1=0

Samsung Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Бижу за това мнение:
  • Pusheka
Цитирай
#7

P20 е телефона и е "Dust and splash resistant". Не е нормално да има прах там Big Grin Иначе P20 Pro е водоустойчив.

Huawei P20 with Android 8.1
Huawei MediaPad M3 with Android 7.0
Huawei Watch
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)