Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с приложеннието фейсбук
#1

Здравейте,искам да попитам,ако може да разрешим следния проблем,че от както ползвам redmi 5 plus,с приложението на фейсбука нещо не се разбират.Проблема е следния,въпросното приложение зацепва от раз,все едно няма интернет,дали с wifi или на мобилни данни,го прави този номер.Единствения лек е деинсталиране на приложението и на ново.Прави го по 1 път на ден,което е дразнещо.Благодаря предварително.П.с приложил съм снимки за да видите за какво иде реч[Изображение: 0f83e8303a2030b2f9771fc491c577bb.jpg][Изображение: 65f49f83bda9560d7beb46a68f0c6565.jpg][Изображение: 3d9cd5794fc04e00602fbeea2ec544e0.jpg]

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Нормално за Фейсбук. Но при мен на Redmi 5, няма проблем. Пробвай другата версия, дето се води Lite.Също така, след като премахнеш приложението, почисти след него. С фабричното за оптимизиране, онова със зеления щот.
Засега други идеи нямам.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#3

(2018-08-05, 12:09:36)abv86 написа:  Нормално за Фейсбук. Но при мен на Redmi 5, няма проблем. Пробвай другата версия, дето се води Lite.Също така, след като премахнеш приложението, почисти след него. С фабричното за оптимизиране, онова със зеления щот.
Засега други идеи нямам.
Преди нямах проблеми на нокиа 8цата.Но ще пробвам твоят вариянт.Благодаря ти,а колкото до лайт версията,ако проблема продължи ,тогава ще прибегна до нея,понеже е орязана версия

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Рядко ползвам фейсбук, но ми се струва че Lite, е по-добра от нормалната. Да ползваш нещо за оптимизиране на батерията? Кога забива фейсбук, докато работи или след като не си ползвал телефона?

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#5

Забива след известно време,примерно след 20-30 мин не ползване,и тъкмо реша да влеза и хоп,ето забие.Иначе никакви оптимизаций не ползвам,само тея вградените на телефона дето са си,като цъкнеш оптимизиране и това е.

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

От тъпото приложение е, което не се разбира с повечето телефони. Затова го ползвам през браузър, в моя случай е Опера мини, защото икономисва и от ползваните мобилни данни - https://www.opera.com/bg/mobile/mini

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#7

Яснооо,дано го фикснат ,за да няма такива ядове повече,иначе ще мина временно на лите версията ако не се оправи.А колкото до браузара,ако го ползвам него,дали ще ми излизат известия ?

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

(2018-08-05, 16:40:13)nikiberk89 написа:  Яснооо,дано го фикснат ,за да няма такива ядове повече,иначе ще мина временно на лите версията ако не се оправи.А колкото до браузара,ако го ползвам него,дали ще ми излизат известия ?

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

С този браузър определено, с някои от другите - също. Също така можеш да си изкараш директен бутон за фейсбук на началния екран.

           

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#9

Добре,благодаря,ще се пробва обезателно Smile

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

Добър вечер,ще се възползвам от темата да питам и аз нещо, не съм много наясно но не ми  излизат уведомителни известия на фейсбук,излизат чак след като отворя приложението,явно нещо в настройките съм натиснал,и другото спомням си преди имаше опция за определен човек като постене нещо да излиза най-отгоре преди всички други,някой ако може да каже и за двете, благодаря
Цитирай
#11

Провери чрез иконката Security дали приложението ти е с активирана опция "автостарт".

 
Цитирай
#12

И аз да използвам темата аз като не го ползвам фейса,нито през приложението нито през браузъра.Как да го поставя да не ми дърпа от батерията.При мен само на него е разрешена опцията автостарт.
Цитирай
#13

Ако не ползваш приложението, може просто да се деактивира. При мен е така. Друг вариант, изключваш въпросната опцията, пробвай също и Facebook Lite - цък

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • i770514
Цитирай
#14

(2018-08-06, 21:34:01)NoMaD написа:  Провери чрез иконката Security дали приложението ти е с активирана опция "автостарт".

Активирана е,
Всички Всички разрешения са активни,
Може в самия фейсбук някоя настройка да съм цъкнал
Цитирай
#15

Може да се наложи да го заключиш е паметта
Цитирай
#16

(2018-08-07, 07:43:44)suffer написа:  Може да се наложи да го заключиш е паметта
Как  става това
Цитирай
#17

Натискаш бутона долу в ляво. Трябва да ти отвори последно използваните приложения подредени в редица. Плъзгаш "плочката" на фейсбук надолу и трябва да ти се появи едно катинарче над нея
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • IoPetrov
Цитирай
#18

Ще го пробвам
Цитирай
#19

Здравейте,някой знае ли за какво служат тия приложения и дали ще има проблем ако Facebook service се деинсталира


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#20

(2019-01-21, 16:37:36)djorov80 написа:  Здравейте,някой знае ли за какво служат тия приложения и дали ще има проблем ако Facebook service се деинсталира
Не можеш да инсталираш стоково приложение без root. Но могат да бъдат изключени, ако въпросното приложение не го ползваш:


Прикачени файлове Миниатюри
   

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • djorov80
Цитирай
#21

Здравейте, пеи опит да вляза във фейсбук профила си ми изписва следното съобщение  https://m.facebook.com/checkpoint/?__req=e
Някой знае ли каква е причината за това и кога мога да очаквам да ми пуснат профила отново?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)