Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да активираме VoLTE на (почти) всеки Xiaomi телефон!

Преди два дена се опитах да активирам VoLTE на Xiaomi 11 lite като направих всичко което зависи от мене и лелката по телефона ми каза, че ще го активира. Още нищо не става след няколко рестарта. Май ще звъня пак.

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Колега има ли резултат при мен не става засега.
Цитирай

(2022-10-19, 09:44:24)trabucco написа:  Колега има ли резултат при мен не става засега.

При мен също не работи. Услугата е активирана от А1 и картата работи с VoLTE на друг апарат, но на Redmi Note 10 Pro не става. От А1 казват, че моделът не се поддържа.
Цитирай

Тия от А1 и те не знаят какво правят май.Имат списък с телефони и там го има като модел. Bu
Цитирай

A1 наистина се излагат 4 години по-късно ... вече сме в ерата на 5G и все още не обясняват как нашите модели не се поддържали... Bu
Цитирай

(2022-04-30, 05:14:01)piponki написа:  Интересно при мен на Poco X3 pro с Xiaomi.eu 13.0.4 ром не ми запазва профила. Натискам да създам нов профил, правя му настойките и като дам save нищо не става. Исках да ги създам ръчно профилите, но не се получва.

Ако запазиш профила без тип APN и след това добавиш липсващия ims или xcap профилите остават видими нооо се оказа че чупят настройките на интернет....
Цитирай

Здравейте! Ползвам Samsung S7 от англия (от техен оператор 3three.co.uk) с карта на Yettel но нямам опция да включа VoLTE в менюто с мрежите. Услугата е активна понеже преди на същия модел телефон купен от полиса вървеше а и вчера от оператора ми потвърдиха че е активна. Имам ли вариянт да я включа без сериозна "хакерска" намеса 🙂?
Пробвах и двата кода (*#*#4636#*#* и *#*#86583#*#* ) за да се появи опцията в менюто но уви. На стария S7 купен от бг си работеше. Ползвам на същата карта айфон и там си върви но искам да си ползвам самсунга а без volte разговорите не са така добри

Живей така че да те е срам да разказваш но да ти е приятно да си спомняш...
Samsung S7 G930F
Цитирай

(2023-02-19, 10:58:46)zevsa написа:  Здравейте! Ползвам Samsung S7 от англия (от техен оператор 3three.co.uk) с карта на Yettel но нямам опция да включа VoLTE в менюто с мрежите. Услугата е активна понеже преди на същия модел телефон купен от полиса вървеше а и вчера от оператора ми потвърдиха че е активна. Имам ли вариянт да я включа без сериозна "хакерска" намеса 🙂?
Пробвах и двата кода (*#*#4636#*#* и *#*#86583#*#* ) за да се появи опцията в менюто но уви. На стария S7 купен от бг си работеше. Ползвам на същата карта айфон и там си върви но искам да си ползвам самсунга а без volte разговорите не са така добри

Първо кодовете (втория) е специфичен само за Xiaomi. Второ след като телефона е закупен от Англия от оператор, вероятно е със специфичен софтуер за него. Чак след S8 серията самсунг спряха да ползват ромове за отделни оператори. За да се появи и да работи услугата ще трябва да се префлашне телефона с този за България или специфично за Yettel (преди Теленор).

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай

Има ли вариянт да се сложи чист софт без някакви промени? Примерно телефона да е със софт като такъв купен от техно верига в бг и крие ли някакви бъгове това префлашване понеже до момента телефона си работи чудесно?

Живей така че да те е срам да разказваш но да ти е приятно да си спомняш...
Samsung S7 G930F
Цитирай

Здравейте, някой успял ли е да активира VoLTE на Redmi note 8T? Включил  съм го от настройките на сим картата, но нищо не се получава? Да не би да трябва да се активира от Виваком? Преди бях на Yettel и доколкото си спомням имах иконка VoLTE.
Цитирай

(2023-12-13, 12:04:47)vib1336 написа:  Здравейте, някой успял ли е да активира VoLTE на Redmi note 8T? Включил  съм го от настройките на сим картата, но нищо не се получава? Да не би да трябва да се активира от Виваком? Преди бях на Yettel и доколкото си спомням имах иконка VoLTE.
Активация на сим карта на услугата трябва. Надали ще стане с смс. Директно на 123. Трябва да тръгнат и двете услуги. Тоест активация на сима и за двете.

Sent from my M2101K9G using Tapatalk

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
[-] 1 потребител изказва благодарност на batala за това мнение:
  • vib1336
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)