Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте, дали някой е инсталирал DP 5 на Android P? Предвид, че е CR се чудя дали да не го пробвам.

iPhone 14 Pro
Цитирай
Аксесоари
#2

Още от първата налична бета съм с него. Не съм имал никакви проблеми досега. Абсолютно стабилен ром. Не мисля, че ще има разлика, като стане официален.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#3

винала е пуснат вече Smile
Цитирай
#4

10 минути след като пуснах темата проверих за секюрити пач и воаля Android Pie. ???

iPhone 14 Pro
Цитирай
#5

Същото и при мен. Дойде току-що девятката, а тамън бях преточил image-a да го "пека".

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

HTC OneX --> Motorola Nexus 6 --> Pixel 2 XL
Цитирай
#6

Pixel 2 XL 1173mb update честито на печелившите!
Цитирай
#7

Време за инсталация от "цък" до booted - 34 mins (изтеглено през LTE) .

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

HTC OneX --> Motorola Nexus 6 --> Pixel 2 XL
Цитирай
#8

и аз си го инсталирах
Цитирай
#9

Ъпдейта вчера от последната Бета версия беше само 47МБ. Тези, които чак сега се включват, може само да съжаляват за закъснението.
(2018-08-06, 21:39:14)snooky написа:  Pixel 2 XL 1173mb update честито на печелившите!

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#10

Новата навигация с единия бутон много ми харесва (и беше основната причина да искам да изпека пая предварително Smile ).
Също контролите за звука най-накрая са лесно използваеми.
Пуснах и "умната батерия" , но за нея отзиви по-натам като се обучи...

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

HTC OneX --> Motorola Nexus 6 --> Pixel 2 XL
Цитирай
#11

мен новата навигация ме дразни и за сега си стоя със стария вариант. управлението на звука ми харесва, че основния контрол е на медията, но иначе е много по кофти направено като цяло. за останалото нямам някакво мнение. като цяло съм малко разочарован, но не е и толкова зле.
Цитирай
#12

Инсталирах я преди един час,сега разцъквам.Без забележки.
Единствено за сега ме дразни часовника горе в ляво.Не открих как да го махна- предишната версия можеше.
Ако някой знае- да помогне.
Цитирай
#13

Може да пробваш този метод - https://android.gadgethacks.com/how-to/e...s-0186364/

iPhone 14 Pro
Цитирай
#14

Благодаря ти,пробвах,но не се получи(и други не са успели).Явно или има друг начин,или просто за сега не става.
Ще чакам решение. Bu
Цитирай
#15

Аз съм щастлива, има черна тема вече Big Grin сега ще видим и дали ще се оправи проблема с проксимити сензора, който го бърка някой апп.
Цитирай
#16

Финалната версия на Android 9 Pie води до загуба на възможността за бързо зареждане при голяма част от смартфоните Google Pixel и Pixel XL. Интересното е, че този проблем бе наличен и в различните бета версии на операционната система и очевидно не е коригиран и във финалното издание: https://www.theverge.com/circuitbreaker/...oming-soon

 
Цитирай
#17

(2018-08-14, 19:45:50)NoMaD написа:  Финалната версия на Android 9 Pie води до загуба на възможността за бързо зареждане при голяма част от смартфоните Google Pixel и Pixel XL. Интересното е, че този проблем бе наличен и в различните бета версии на операционната система и очевидно не е коригиран и във финалното издание: https://www.theverge.com/circuitbreaker/...oming-soon
Всъщност проблема се наблюдава само при някои неоригинални ЗАРЯДНИ, които не поддържат UPD. С оригиналните зарядни проблем няма.
https://androidandme.com/2018/08/news/go...-9-update/

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#18

Как се държът при вас батериите? Може и да си въобразявам, но след ъпдейта моята изкарва около 24 часа при същото ползване преди него, когато изкарваше поне 32-34 часа. Всичко това относително разбира се, според натоварването. Все още не съм правил фактори резет, така че го отчитам като потенцялно решение. Smile

iPhone 14 Pro
Цитирай
#19

Аз моята си мисля, че или по принцип си пада бързо, или аз много го тормозя... не мога да разбера... вечер, преди да си легна и да го пусна да се зарежда, винаги е на червено (под 15%)... Като го купих нямаше никакъв заряд - не можах да го включва изобщо, след 10ина минути зареждане се включи. Не знам дали това може да има нещо общо, да е проблем, да ми е кофти батерията... но вече свирено така или иначе. За бързото зареждане мога да кажа, че с оригиналното зарядно нямам проблем (освен с приставката му за контакта, но това е съвсем друга тема и няма общо с ъпдейта), но с кабела, който се връзва към обикновено USB зарядно никога не се е зареждал бързо. Зарядните са ми оригинални, на Самсунг и Сони, с кабела на Пиксела, явно не поддържат rapid charging или каквото трябва да поддържат.
Цитирай
#20

За да се зарежда бързо трябва зарядното да поддържа Power Delivery иначе няма да стане, както и кабела.

iPhone 14 Pro
Цитирай
#21

Средно 3,5-4ч. екран,аз и си го ръчкам.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай
#22

Нов малък ъпдейт 50мб.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#23

Възможно ли е да се върна на андроид 7 цата от 9 ? Smile

Sent from my Pixel using Tapatalk
Цитирай
#24

Знам,че може само до Орео!При друга можеш да си брикнеш телефона!

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#25

Ясно Smile Много зле батерията с 9 ката. 3-3:30 сот за ден и половина.

Sent from my Pixel using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)