Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Citytel имат самп USB кабел, адаптер нямат!

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай
Аксесоари

(2019-03-13, 21:50:15)johnterry7 написа:  Citytel имат самп USB кабел, адаптер нямат!
Той кабела ти е важен.

Изпратено от моят King Power с помощта на Tapatalk
Цитирай

Да и кабела Smile Аз вечер зареждам баено с един по-стар самсунгски кабел и самсунгско зарядно

Изпратено от моят Pixel с помощта на Tapatalk
Цитирай

Не е ли важен адаптера? Явно съм в някаква грешка.
Значи няма проблем със USB кабела и зарядно на Huawei, което не е за fast charge?

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай

Не е проблем.Ще зарежда по-бавно просто. Колкото по-павно толкова по-добре за батерията Smile

Изпратено от моят Pixel с помощта на Tapatalk
Цитирай

Разбира се, че адаптера е от значение. Google ползват Power delivery, съответно, за да се зарежда бързо телефона, то зарядното трябва да поддържа тази технология. Всяко зарядно различно от PD ще зареди телефона, но бавно. Разбира се от значение е и кабела, който ще се ползва, но стига да не е някой измислен китаец, не би трябвало да има проблем.

iPhone 14 Pro
Цитирай

Просто гледай да имаш оригинален кабел, и после тествах с различни фаст чарджове.

Изпратено от моят King Power с помощта на Tapatalk
Цитирай

Някакъв много гаден проблем. Телефона ми не се зарежда.
Преди време ми се случи пак нещо подобно, но като рестартирах телефона и нямаше проблем. Сега обаче не се зарежда, а съм вече ба 5%, може би това му беше живота хаха.

С цяло зарядно съм, а нямам USB type C кабел да пробвам към лаптопа дали би се зареждал и дали не е от зарядното.
Кофти тръпка!

Хммм...
От 6тия рестарт взе, че се появи светкавичката в батеркята и сега зарежда. Вече го няма неприятното чувство в стомаха.... поне за сега!

Според мен проблема е в телефона, не в зарядното.

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай

Може да е от зарядното, имаш съм подобни фейк, един път зарежда, друг път не. За пикселите си обаче само с оригинални съм ползвал и съм нямал проблем.

Sent from my King Power using Tapatalk
Цитирай

Моят Pixel 2 XL ходи до централата с подобен проблем и ми върнаха нов. Прочети детайлно темата в раздела "Проблем със зареждането...", стартирана от evil4o може оттам да излезе нещо, което не си пробвал досега Smile

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

HTC OneX --> Motorola Nexus 6 --> Pixel 2 XL
Цитирай

[Изображение: 25897609.png]до сега не са ми излизали тези икони Phone Idle, system ui и screen. 

Иначе това е представянето на батерията - 3 часа екран. ?

Има ли някъде настройки за яркоста, освен основните, които са в Дисплей менюто.
Имам чувството, че ми стана по-тъмен телефона от няколко дни, без да съм барал настройки.
Обикновено съм на около 35% осветеност и автоматичен режим, да се затъмнява ибосветлява в зависимост от обстановката.
От няколко дни съм вече на 50%. Нещо стана по-тъмен. Бях навън, на слънце и увеличих докрай екрана, но не виждах нищо по екрана.
Цитирай

Ние с Google Pixel ще хванем ли новостите в Google Assistant?
Надявам се да не е само за новите телефони.

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай

(2019-05-09, 22:28:47)johnterry7 написа:  Ние с Google Pixel ще хванем ли новостите в Google Assistant?
Надявам се да не е само за новите телефони.
То е за всички андроиди.
Цитирай

Хммм, не се знае. Това с новия асистент казаха, че ще го има на Pixel 4 в края на годината. Дали от там ще се разпространи и на други устройства, времето ще покаже. Иска ми се да вярвам, че Google няма да изоставят собствените си телефони, но много функции от Pixel 3 ги нямаше на Pixel 2 и все още ги няма, а всичко е софтуер.
Цитирай

(2019-05-09, 23:45:20)yo_asakura написа:  Хммм, не се знае. Това с новия асистент казаха, че ще го има на Pixel 4 в края на годината. Дали от там ще се разпространи и на други устройства, времето ще покаже. Иска ми се да вярвам, че Google няма да изоставят собствените си телефони, но много функции от Pixel 3 ги нямаше на Pixel 2 и все още ги няма, а всичко е софтуер.
Кои функции няма?
Цитирай

Ами няма да се сетя за всички но TopShot и SuperRes Zoom ми идват на акъла. Мисля, че така се казваха. Имаше и още едно, което снима когато се усмихнеш или направиш някаква поза. Също и Flip to shhhhh. Тези се сещам сега.
А и така и не получихме живите бекграунди, които се виждат и на Always on екарана.
Цитирай

(2019-05-10, 10:26:57)yo_asakura написа:  Ами няма да се сетя за всички но TopShot и SuperRes Zoom ми идват на акъла. Мисля, че така се казваха. Имаше и още едно, което снима когато се усмихнеш или направиш някаква поза. Също и Flip to shhhhh. Тези се сещам сега.
А и така и не получихме живите бекграунди, които се виждат и на Always on екарана.
Сваляш си Gp3 мода и ги имаш

#TeamPanda
Цитирай

тук не става въпрос дали е възможно или не. ставаше въпрос, колко си поддържат телефоните от гугъл. Smile
Цитирай

Знам, че не е тук темата, но Гуглето смятат ли да произвеждат фитнес гривни или часовници? Засичали ли сте такава информация?

Ползвам Mi Band 3 и съм доволен, но щеми е интересно какво биха произвели Гугъл, ако имат интерес към такива технологии.

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай

Да,даже се очаква съвсем скоро,макар никой да не пише за това.Може би ще излезе заедно с Пиксел 4 септември.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай

Има ли как да направя телефона при заключен екран, да не може да ми се пуска менюто с преплъзване отгоре-надолу.
Защото при заключен екран мога да пусна Airplane, мобилни данни и т.н.
Както и да не може да се рестартира или изключва?

Искам да го направя малко по-сигурен, ако го изгубя или го откраднат, да не може лесно да се бараника по телефона.

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай

С custom ROM може със сигурност, при стоковия мисля, че няма как.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Здравейте, каква външна батерия ще ми свърши работа с бързо зареждане за моя Pixel Xl? Има ли хубав избор до 50-60 лв?

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай

Трябва ти нещо поддържащо Power Delivery. Лично аз ползвам тази и съм супер доволен. Като капацитет е добра, като размери също, поддържа PD, както и QC 3, има и "нормален" порт.
Самата батерия се зарежда бързо през C порта ползвайки отново PD(той реално е "двупосочен"), отделно има и микро USB през което се зарежда "бавно".
Накратко поддържа почти всички необходими масово разпространени стандарти в момента.
Освен всичко останало, дори се включва в бюджета ти. Smile

iPhone 14 Pro
Цитирай

Единственият избор в OLX е доста над бюджета ми, както и в сайтовете за техника, няма нищо за 50-60 лв. с power delivery. Проверих една марка в DiceBg, малко е съмнителна, но ще поръчам, акп могат до сряда да ми пратят.

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)