Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Изображение: Screenshot-20190820-174508.png]

[Изображение: Screenshot-20190820-174458.png]


Защо Google play services ми точи толкова много ток?

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай
Аксесоари

https://www.androidpolice.com/2019/08/12...n-problem/

iPhone 14 Pro
Цитирай

(2018-10-01, 11:14:55)tiesto_pld написа:  Знам,че може само до Орео!При друга можеш да си брикнеш телефона!

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
От 10 свалих на 7.1.2 и няма ядове Smile
Цитирай

Здравейте, поръчал съм си Pixel 3 XL и доколкото знам има още година за неограниченото хранилище.
Имам Pixel XL, който е с неограничено хранилище завинаги. Въпроса ми е, когато се синхронизират снимки, видеа и т.н. ще си ги имам и на пиксела от първа генерация, по някакъв начин няма ли да се получи "заблуждаване" и да мога да си ползвам неограниченото количество на Pixel 3 XL?
С прости думи, има ли вариант да се "минат" от гугъл?

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай

Честно да ти кажа ,това за съхранението е малко фалш.Моя пиксел 2 уж има две години ама и до ден днешен си съхранява оригинален размер снимки,имам от 2017 .Така,че по-скоро системата ще ти засече телефона, ако ползваш пиксел 1 с профила си няма ядове.Но ако влезеш с 3-ката ще я регистрира в Гугъл сървайс,освен ако не влезеш с друг профил.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай

Така или иначе с безплатната опция до 16 мегапиксела снимките не се намалят, а тея пиксели нямат над 16 мегапиксела камери. Разлика в снимките няма да видиш. Само видеото, ако снимаш 4к ще се смъкне на 1080p.
Цитирай

Здравейте Smile

Искам да попитам относно действието с което плъзваме отгоре надолу, за да изкараме иконите за: wifi, мобилни данни, Bluetooth и т.н.
На Pixel 3 XL където и да ми е пръста по екрана, дори и най-долу като плъзна надолу и ми се спуска.
На всеки телефон преди, който съм ползвал, трябва да направя самото действие от най-горе.
Мога ли да го направя и на Pixel 3 да бъде по този начин?

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай

На всички пиксели от 2 нагоре с оригиналния лаунчър, трябва да става с плъзгане където и да е. Мисля, че няма как да се спре. Трябва ти друг лаунчър, за да го спреш, но така ще се променят много неща и не си заслужава играчката, ако ще го правиш само за това.
Цитирай

Е, няма проблем в такъв случай. Ще трябва да свикна просто.
Ползвам телефона от няколко часа и постоянно ми се появява, което е дразнещо, но ще се свикне, няма как хаха

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай

Аз не сванах ,един вид ако цъкнеш в средата на екрана и дадеш надолу ти се смъква горния панел?

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай

Да, точно така. Доста ми е неудобно, защото до сега съм го смъквал само, когато пръста ми е бил най-горе по екрана.
Предполагам ще свикна, щом няма как да се махне, налага се да свикна.

П.с. А, за да изкарам панела със всички приложения, трябва да плъзна от най-долният край на дисплея нагоре, не се получава ако пръста ми е в средата на екрана, което си е както на стария ми Pixel и поне с това нямам проблем хаха

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай

Това е направено за удобство, да може с една ръка да стигнеш контролите, ако ти е къс палеца Smile

п.п. иначе на мен и отдолу всички приложения ми излизат от средата на екрана. не е задължително чак отдолу да дръпна.
Цитирай

(2020-02-20, 10:17:28)johnterry7 написа:  Да, точно така. Доста ми е неудобно, защото до сега съм го смъквал само, когато пръста ми е бил най-горе по екрана.
Предполагам ще свикна, щом няма как да се махне, налага се да свикна.

П.с. А, за да изкарам панела със всички приложения, трябва да плъзна от най-долният край на дисплея нагоре, не се получава ако пръста ми е в средата на екрана, което си е както на стария ми Pixel и поне с това нямам проблем хаха
Интересно при мен не е така

Ама аз съм активирал жестово управление

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай

Аз съм си със стандартните 3 бутона.
Цитирай

Аз съм си с единият бутон, който е като home бутон. Свикнах си с него и ми е доста удобно

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай

Щото си с единия бутон и затова е така Smile

Sent from my Pixel using Tapatalk
Цитирай

Който ползва Pixel 3 XL, може ли да ми каже, дали със всяко Fast charging зарядно си му зарежда бързо?

Телефонът който взех, дойде без оригинално зарядно и не зарежда бързо, изписва само Charging.

На Pixel 1 си ползвам заряднобот Nokia 7 Plus и нямам проблеми със зареждането, имам и powerbank и с него си зареждам Charging rapidly.
Обаче с Pixel 3 XL си е обикновено зареждане, няма бързо....
Дали да търся от някъде някое зарядно на Samsung или оригиналното за Pixel 3 xl или просто съм случил с моя къснет, отново на калпава бройка.... Не ми върви, ейй.. Хаха

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай

Google ползват PD, всичко различно от него няма да зареджа бързо без значение какво пише.

iPhone 14 Pro
Цитирай

На всички телефони ли го ползват? Защото първата генерация Pixel се зарежда бързо, както казах със зарядно от Nokia и батероя на 4Smarts.

За Pixel 3 XL трябва да търся друго зарядно, така ли?

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай

Мисля, че всяко зарядно над 3А ще е Fast Charging
Цитирай

Не знам, доста се сдухах, надявам се да не съм се преебал с дефектна бройка.

Направих фактори ресет и т.н. Нищо не помага.

В комплекта имам кабел type C към type C, свързах телефона с батерията на.4Smarts и си изписа Charging rapidly.

Много ми е сдухано, утре ще отида до някой магазин да пробвам няколко бързи зарядни да видим.


Това ще ми свърши работа нали, ако се наложи да си взема друго зарядно?

https://www.bol.com/nl/p/aukey-pa-y10-po...KTEALw_wcB

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай

Аз не виждам защо ти е като цяло.Иначе ,да трябва ти оригиналното ,не кабела а самото зарядно.Аз също съм без фаст щото не ми е проблем .Зареждам моя от докинг станция, и за 5м си качва 30-40%.То без това моята батерия отдавна е сдала багажа ,повече от 3,6 СОТ не може дори с включени сейвъри.Но главно ми гълта като снимам,иначе може и два деня да изкара ако не го барам.Така,че в зависимост как си ползваш телефона си прецени дали няколко минути по-малко зареждане ти е толкова спешно.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай

Е, как качваш толкова много проценти само за 5 минути? Това си е fast charging. Аз го държах около 50 минути и ми зареди от 0 до 65-70%,което си е бавно сравнено със зареждането на Pixel 1

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай

Е не буквално де,но примерно падам на 11% слагам го завъртвам се насам натам 5-10минути и го гледам 25-30%.Освен докинг станцията да е фаст

P.S.Сега засякох за 5м зареждане ,качва на минута 1% ,но има значение от какъв цикъл започваш зареждането.Ако съм от 0 качва първите много бързо ,ако съм над 60 на минута 1%

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)