Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android P за нашите телефони!

Флаш на сляпо с ми флаш?Възможно най-добрия начин ,поне според мен...
И за какво точно да проверявам arb статуса след като всичко след 8.7.12 е арб4?А аз ако съм на андроод 9 мисля,че вече ще съм на арб4SmileА също вече и в инсталационните скриптове на ми флаш има команди за проверка,ако нещо не е наред т.е. ако си на грешен път просто няма да ти даде да флашнеш.
[-] 3 потребители изказват благодарност на Miro2210 за това мнение:
  • didkobanditko, sokkoban, suffer
Цитирай
Аксесоари

Е ...това съм го пропуснал явно. Доста съм се понаплашил с този ARB.
[-] 1 потребител изказва благодарност на redsys за това мнение:
  • Pacogamer
Цитирай

(2019-05-31, 20:46:17)Miro2210 написа:  Флаш на сляпо с ми флаш?Възможно най-добрия начин ,поне според мен...
И за какво точно да проверявам arb статуса след като всичко след 8.7.12 е арб4?А аз ако съм на андроод 9 мисля,че вече ще съм на арб4SmileА също вече и в инсталационните скриптове на ми флаш има команди за проверка,ако нещо не е наред т.е. ако си на грешен път просто няма да ти даде да флашнеш.
Аз след малко ще флашвам stable от developer с XiaoMiTool.. само че съм се запътил към xioami.eu rom-a..

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-05-31, 20:03:28)shumi написа:  Някой може ли да удари едно рамо. Значи случи се следното:

Дойде ОТА ъпдейт за андроид 9, но не го инсталирах веднага, само го свалих. След няколко часа му дадох рестарт, но не се случи нищо. Сега когато вляза на актуализации и дам проверка ми излиза, че няма нов ъпдейт. Какво трябва да се направи, за да се инсталира или другия вариант е със файла от руснаците, но в miui 10 не намирам опцията за инсталация от zip?

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Това за stable rom ли става въпрос?

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Да, за официален стабилен ром става въпрос. След тази случка го сложих чрез ръчна инсталация.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ще се появи отново ОТА само трябва малко да се поизчака. Явно са намерили някаква нередност.
Цитирай

НА мен ми дойде ъпдейт за андроид P изтегли се след рестарта стигна до 50 процента и отново се рестартира дали се ъпдейтнал не виждам промяна?
Цитирай

(2019-06-05, 16:21:43)ico_3 написа:  НА мен ми дойде ъпдейт за андроид P изтегли се след рестарта стигна до 50 процента и отново се рестартира дали се ъпдейтнал не виждам промяна?

Просто отвори настройките и виж версията на андроид.
Цитирай

При мен стана същото нещо, дойде ъпдейта, инсталира се и някъде на около 60% се рестартира и след това вече беше с 9-ка.
На пръв поглед няма нещо различно...


Цитирай

Гледах някакви клипчета , че с деветката камерата прави по-лоши снимки. Дали е така ?
Цитирай

За мен има само едно приложение за снимки и клипове,и това е Gcam.
Нищо лично,мое мнение.

GP8P
Цитирай

Ами повечето промени трябва да са "под капака" както се казва.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Някакви бъгове появиха ли се , тествам но за сега не откривам, освен че радиото само се изключва.
Цитирай

Как да руутна 9-ката и рековари да сложа старото го отхвърля
Цитирай

Ето това ползвай
и Magisk

https://4pda.ru/forum/index.php?showtopi...ry81162719
Цитирай

Здравейте, нещо не се коментира много 9ката , как се държи, има ли бъгове , батерията, още се чудя дали да я слагам
Цитирай

Вчера ъпдейтнах с 10.3.1.0 Пай и след ресет вече ми спря бързото падане на батерията, което наблюдавах при 10.3.1.0 Орео.
Към настоящия момент всичко изглежда добре, с изключение на грешката при вписване в приложението Mi Fit.
Цитирай

С какъв акаунт опитваш да се впишеш в Ми фит?
Май има проблеми с google и Facebook
Цитирай

Опитвам с Мi акаунта си, който е с гугълска поща, но при вписване от браузъра няма проблем, при вписване в акаунта от телефона - също.
Като отворя Mi Fit и избера акаунта си изписва "Неуспешно вписване".
В интернет видях и други подобни случаи, които са били разрешени с нов опит след около 10-12 часа. Аз малко ги надвишавам, но май нямам голям избор и си чакам.

След почти 24 часа от инсталирането и при мен се оправи. Явно наистина е някакъв проблем на сървъра им.
Цитирай

(2019-06-08, 12:58:06)bRyM4o написа:  Вчера ъпдейтнах с 10.3.1.0 Пай и след ресет вече ми спря бързото падане на батерията, което наблюдавах при 10.3.1.0 Орео.
Към настоящия момент всичко изглежда добре, с изключение на грешката при вписване в приложението Mi Fit.

Значи откъм батерия е ОК.
Цитирай

Работи ли запис на разговор след ъпдейта. Бях чел, че в Андроид 9 ще го забранят.
Цитирай

@djorov80
Можеш да си спокоен. Ъпдейтнал съм го преди 19 часа и е бил на 80%. Сега е на 47% с малко над 5 и половина часа екранно време. Включвало се е малко зареждане, при качването на файловете от компютъра, поради загубата им след ресет. При активната синхронизация на Ми Фит може би щеше да има разлика в харченето, но не вярвам да е значителна.

@teo_kovachev
Има го в настройките на обаждания и съм го активирал. Все още не съм говорил, но предполагам, че всичко с него ще е наред.
Цитирай

Аз забелязвам лек визуален бъг, когато от дадено приложение минавам на хоум скриийн с жест и от дясно на екрана за кратко се подава една черна лента. Може това да е само при мен, което означава, че с хард ресет вероятно ще се оправи.
И другото, което ми прави впечатление, в менюто за използване на батерията, графиката wi-fi ми е постоянно запълнена, едва ли не че ползвам нон стоп wi-fi, а не е така. Преди когато си ползвах 4G вместо wi-fi - на графиката се отразяваше !?
Цитирай

Черна лента, различна от тази при жестът за Назад?
Цитирай

(2019-06-09, 01:42:20)suffer написа:  Черна лента, различна от тази при жестът за Назад?
Мдам  Undecided 
https://1drv.ms/u/s!AoQ7_FTCOSH1g6IkF-kcPkNa3S_WoQ
Ползвам тъмни тапети, така че не ми пречи толкова.
Ще изчакам следващи ъпдейти, ако не се фиксне само, ще ресетна.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)