Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android P за нашите телефони!

Щом я нямаш значи, че не си със седмичен ром...
Цитирай
Аксесоари

Китайските версии на телефона са започнали да получават Пай, скоро и за глобалните версии.
Цитирай

Да. 10.3.1.0 е версията.
Който ползва стабилен xiaomi.eu да се готви за ъпгрейд
Цитирай

Тегля ...

Xiaomi Redmi Note 5 AI Global
Цитирай

И при мен дойде, на глобал стабилен съм.
Цитирай

коя е версията?
Понеже 10.3.1.0 е заето от последната стабилка, базирана на Орео
Цитирай

И при мен дойде,глобална стабилна , версията на ъпдейта е MIUI V10.3.1.0.PEIMIXM , stable , 1.6 gb. (System 9.0 update)

Xiaomi Mi9T  6/64
Цитирай

И аз тегля в момента.

GP8P
Цитирай

Дойде. Сложих девятката. Програмата ми за звукови профили спря да бачка. Не работи черния списък за контакти в андроид 9.
Цитирай

Тези, които са с глобал дев, дойде ли им 9.5.30 през ота?
Цитирай

https://bigota.d.miui.com/V10.3.1.0.PEIM...aa_9.0.zip

това намерих при руснаците
Цитирай

(2019-05-31, 16:01:21)plamen_k написа:  Тези, които са с глобал дев, дойде ли им 9.5.30 през ота?
При мен не, но ще минавам на стейбъл.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-05-31, 15:59:31)anonim4o написа:  Дойде. Сложих девятката. Програмата ми за звукови профили спря да бачка. Не работи черния списък за контакти в андроид 9.

   Ако имате бъг след ъпдейта,можете да изтриете кеша на приложенията които не работят правилно,общата кеш и накрая , ако проблема остава желателно е телефона да се ресетне..... за съжаление.
Цитирай

Принципно след голям ъпдейт е хубаво да се прави хард ресет.
Цитирай

Бях направил тема , но от 5 дена никой не отговаря затова се обръщам тука.

Мога ли да се върна на стейбъл от Девелопър без проблем с XiaoMiTool или mi flash?

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

от Андроид 9 на 8 ще го брикнеш . Все пак има много теми на този въпрос.

За да си по сигурен в това което правиш и не си сигурен в написаното тук. Прочети Тази тема: https://www.xda-developers.com/xiaomi-an...ick-phone/
Цитирай

От 9 на 9 мисля, че няма да има проблем, защо искаш да се връщаш на стейбъл?
Цитирай

(2019-05-31, 17:51:06)plamen_k написа:  От 9 на 9 мисля, че няма да има проблем, защо искаш да се връщаш на стейбъл?
До колкото разбрах миуи 11 ще идва скоро и не искам телефона ми да умре от бъгове , а аз съм такъв човек ,че като дойде ъпдейт не мога да не ъпдейтна + Искам да роотна и да си стоя с стейбъла.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-05-31, 17:47:15)redsys написа:  от Андроид 9 на 8  ще го брикнеш . 

Няма такова нещо. С ми флаш се минава от 8 към 9 и от 9 към 8 без проблем... и по всяко време. Поне за сега е така.
Цитирай

(2019-05-31, 17:05:36)redsys написа:     Ако имате бъг след ъпдейта,можете да изтриете кеша на приложенията които не работят правилно,общата кеш и накрая , ако проблема остава желателно е телефона да се ресетне..... за съжаление.
Оказва се че е направено ново ограничение в Андроид 9. Разработчика на програмата си е написал (ама кой да види) че от андроид 9 тази функция на програмата спира да действа.... основно в тази девятка виждам само че темата ми стана черна.
Цитирай

Някой може ли да удари едно рамо. Значи случи се следното:

Дойде ОТА ъпдейт за андроид 9, но не го инсталирах веднага, само го свалих. След няколко часа му дадох рестарт, но не се случи нищо. Сега когато вляза на актуализации и дам проверка ми излиза, че няма нов ъпдейт. Какво трябва да се направи, за да се инсталира или другия вариант е със файла от руснаците, но в miui 10 не намирам опцията за инсталация от zip?

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-05-31, 20:03:28)shumi написа:  Някой може ли да удари едно рамо. Значи случи се следното:

Дойде ОТА ъпдейт за андроид 9, но не го инсталирах веднага, само го свалих. След няколко часа му дадох рестарт, но не се случи нищо. Сега когато вляза на актуализации и дам проверка ми излиза, че няма нов ъпдейт. Какво трябва да се направи, за да се инсталира или другия вариант е със файла от руснаците, но в miui 10 не намирам опцията за инсталация от zip?

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Натисни 10 пъти на десятката и ще ти излязат функциите

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Щом го няма значи е спрян, вероятно заради бъгове. Ако си го изтеглил не бързай да го инсталираш( това става през ъпдейтъра от трите точки горе в дясно). Изчакай да се появи ота.
[-] 1 потребител изказва благодарност на redsys за това мнение:
  • didkobanditko
Цитирай

Ясно, след натискане върху 10-та се появи опцията за инсталация от zip, преди това липсваше. Иначе вероятно това е станало и е спрян за момента. Ако някой друг е изтеглил, но не е инсталирал нека сподели при него как е положението.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-05-31, 18:27:31)Miro2210 написа:  Няма такова нещо. С ми флаш се минава от 8 към 9 и от 9 към 8 без проблем... и по всяко време. Поне за сега е така.

   Горе долу си прав. Трябва обаче първо да си провери индекса на обратното възстановяване......

 в режим fastboot . командата е fastboot getvar anti.

 Не се препоръчва флаш на сляпо.

  Всичко е описано в препратката, която съм поставил във въпросния пост.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)