Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Заслужава ли си смяната на S7 с S9?
#26

Странно е! Ето една сесия от онзи ден от 89% до 14%
Странното е че имам голям разход при Screen Off.
Но мисля че в тази сесия която е тук качвах 740 Мб през мобилни данни но не съм сигурен.
Днес съм го свалил в 10 часа от зарядното на 100% и ще видим на края на деня как ще е при положение че не съм на работа и много по-малко го ползвам.
П.С. Ползвам google photos като съм на Wi-Fi да ми качва снимките и може би и то гълта доста?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#27

А колко цикъла си му направил, може би още се нагажда.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#28

Ами вече имам 8 зареждания. Сега погледнах - на 3-ти август съм стартирал експлоатацията му.
малко не на място почнахме да бистрим тази тема. Ще продължа писането в темата за батериите след поредният цикъл днес.
Не знам дали може някой мадуратор да премести мненията в другата тема Big Grin
Цитирай
#29

Зависи от доста неща. Снимай си статистиката да се вижда цялата.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#30

Върни Samsung Galaxy S9/S9+ и получи до 600 лв. отстъпка при покупка на S10 /S10E/S10+/S10 + 1TRB : https://www.technomarket.bg/samsung-galaxy-s10

 
Цитирай
#31

Не си заслужава 600лв за S9+. Разликата с 10+ е много малка...По-добре да се изчака 11+ или 12+

Samsung Galaxy S2→Samsung Galaxy S5 Duos→Samsung Galaxy S9+ Duos 64GB Midnight Black→Samsung S22 Ultra 256GB Phantom Black; Galaxy Watch 4 Classic;
Цитирай
#32

Най-добре да изчака 15+ ,най-много ще си заслужава .
Цитирай
#33

S10-1599лв технполис,1265лв pazaruvaj...яко набутване.То над 300лв от тия 600 ги глътнаха от надценката.
S9 си е перфектен телефон и сигурно и до 15+ ще си е добре,като се има предвид,че някои телефони от 2013 още си вървят добре(sg note 3,nexus 5).

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#34

Идеята да си взимаш тела година след излизането му не е толкова лоша за флагманите имам в предвид. S9 е с един недостатък за мен и това е слабата батерия..

Изпратено от моят SM-A505FN с помощта на Tapatalk
Цитирай
#35

На стоковия ром батерията е кофти,да. Един приятел има S9+,сложи един къстъм ром и вече му държи 7-8 часа джъткане(сравнено със стоковия ром-6 часа).

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#36

До година като му иде гаранцията може и моя да се сдобие.

Изпратено от моят SM-A505FN с помощта на Tapatalk
Цитирай
#37

Къстам ром е добра идея но се губят някои полезни функции на телефона. За съжаление трипне ли се нокса край с например мобилни плащания, онлайн банкиране и т.н.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)