Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с известията
#1

Здравейте,
Пробвах да пусна темата през форума, но нещо не се публикува. Извинявам се предварително ако се публикуват и двете теми.
Искам да попитам следното:
Как мога да направя така, че известията от приложенията да се показват в средата на заключения екран? В момента при известие единствено ми мига лампичката за известие и трябва да отключа телефона за да видя известието, което е под формата на икона в лентата на състоянието.
Също така преди имаше опция в настройките за броя известия от приложение, които се показват в горния десен ъгъл на иконата на приложението. Сега не мога да намеря къде са тези опции.

Благодаря предварително!

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Разчовъркай тези настройки: 
https://imgur.com/a/aStOO4B
Цитирай
#3

(2018-08-10, 00:14:24)danail_dd написа:  Разчовъркай тези настройки: 
https://imgur.com/a/aStOO4B
Пробвах, но не става. Възможно ли е да е от начина на отключване на екрана? В момента се отключва чрез пръстов отпечатък или пин.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Не е от пръстовия отпечатък .

Smile
Цитирай
#5

А някакви идеи?
След човъркане в настройките на whatsapp започнаха да се показват съобщенията от него, но не е това ефекта, който търся.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Мога да кажа как е на Р9 . Настройки-ленти за известияи състояние-управление на известия , след това за всяко приложение задавате отделно задавате известия на закл. екран . Или опитайте да върнете заводските настройки .

Smile
Цитирай
#7

Зададено е, но не се показват. С много зор направих всички настройки и не ми се иска да връщам фабричните.
И в началото не ми се показваха така известията. Дали е възможно просто на този телефон да не се показват така както си мисля?
Извън темата да попитам какво представлява и за какво служи функцията dropzone?
(2018-08-12, 20:36:00)georgieff21 написа:  Мога да кажа как е на Р9 . Настройки-ленти за известияи състояние-управление на известия , след това за всяко приложение задавате отделно задавате известия на закл. екран . Или опитайте да върнете заводските настройки .

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

Открих откъде идва проблема. От зададения стил на заключване на екрана. Избрал съм тема, която явно не поддържа показването на известията. Направих го да се „отключва списание” и сега всичко е ОК. Благодаря на всички, които се включиха.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

Извинявам се, че ползвам чуждо питане....но да не разводнявам форума и ще попитам тук. Телефона е HUAWEI  P9 Lite 2017  отскоро спря да свети светодиода за известия. По рано изпуснато позвъняване мигаше в зелено, Вайбъра в синьо а месинджъра в жълт. Сега свети само когато зарежда. Потърсих в настройките но не мога да се ориентирам откъде съм го спрял или е станало от някой ъпдейт?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)