Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Flyme 7 за Meizu M6 note
#1

Вчера е излязъл.Сега ще го сваля и инсталирам.През това време някой ако го е инсталирал,може да пише.
Цитирай
Аксесоари
#2

Къде е излязъл? Да не говориш за бета версия? Че в сайра на flymеos няма 7-ца.
Цитирай
#3

(2018-08-11, 10:30:20)shotokanarai написа:  Къде е излязъл? Да не говориш за бета версия? Че в сайра на flymеos няма 7-ца.

Не бързайте ,имал доста проблеми.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#4

Не е бета,не знам къде гледаш ти-ето ти официалния сайт- http://www.flymeos.com/firmwarelist?modelId=94&type=1
Цитирай
#5

Аз от доста време съм със китайската брета и всичко е ок. Вчера сложих глобалния стабилен флайм 7 и не намирам разлика, освен че няма руут. По-добре работи от флайм 6.

Sent from my M6 Note using Tapatalk
Цитирай
#6

Ха вчера, преди да напиша отговора я нямаше седмицата.
Колега я кажи от падащото мено, от бутона за пускане и спиране на моб.данни останала ли е опцията за смяна на 2g, 3g, и 4 g. Защото гледах в един клип, че са го премахнали. И втори въпрос, как е батерията при 7-та спрямо 6-та?
Цитирай
#7

(2018-08-12, 02:54:56)shotokanarai написа:  Ха вчера, преди да напиша отговора я нямаше седмицата.-Невъзможно-аз случайно влязох и я видях,затова пуснах темата.
Колега я кажи от падащото мено, от бутона за пускане и спиране на моб.данни останала ли е опцията за смяна на 2g, 3g, и 4 g. -Премахната е,да.
 И втори въпрос, как е батерията при 7-та спрямо 6-та?Това не знам,още не съм го засичал.

И като допълнение-добавени са някои шарениики.
Шрифта има възможност да се намали още,големината на иконите също може да се увеличава и намалява.
Част от настройките са разместени.
Част от менюто е на английски.
Все още пише Мтел,вместо А1.
Има отключване с лицево разпознаване.
Това е на пръв поглед,сигурно има и още,но сега не се сещам.
Цитирай
#8

А батерията как се държи спрямо 6-та?
Цитирай
#9

Батерията е видимо по-зле от преди. Ще се чака нов ъдейт за да оправят нещата. Има оплаквания и при други модели след преминаване на 7. При мен има бъг след спиране на филтъра за синя светлина не се променя опцията и трябва рестарт за да се промени. Има и други дребни детайли за доискусуряване но на първо четене нещата са променени към по-добро. Изпробвах и опцията VoLTE и работи отлично както на Теленор така и на Виваком. Самото активиране е обяснено детайлно от колегата Milenvn в съответния раздел за Xiaomi- https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=94364
Цитирай
#10

Инсталирах го вече. Утре ще го тествам и ще си напиша впечатлението.
Цитирай
#11

В настройките на камерата са премахнали избора на резолюция-оставили са само избор между 4:3 и 16:9 на най-високите резолюции.Също така боке ефекта е преместен вляво ,а не горе.
Цитирай
#12

Къде вляво е преместен, че не можах го открия?
Цитирай
#13

Над бутона за снимане пише СНИМКА,а в ляво от него пише Портрет-това е бокето.
Не знам дали знаете-има една функция,ако търсите дадено приложение,не е нужно да прелиствате всички начални екрани,особено,ако са много.Независимо на кой екран се намирате,прокарвате пръст по ръба,появява се азбука и в зависимост от това на коя буква сте се спрели,се появяват всички приложения с тази буква.
Цитирай
#14

Ясно разбрах. Благодаря. Утре ще напиша отзивите си за новия Флайм.
Цитирай
#15

Според мен добре се държи батерията- на моето ползване - фейсбук,хром,вайбър,постоянно включени мобилни данни,джи пи ес и блутут зансинхрон с умен часовник,изкара 48 часа и имаше 11 процента
Цитирай
#16

При мен нон стоп пуснати мобилни данни и не много натоварена употреба на третия ден вечерта бях на 37%. Щеше ме изкара и слесващия ден,но щях да имам активно ползване на телефона, а нямаше да имам зарядно в мен.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)