Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Amazfit Stratos - Първи впечатления
#51

Втория май е само със сапфирено стъкло (+ версията)
3-тия е коренно различно изпълнение. Май вече не е с Android и дисплея вече не е Transreflective
Цитирай
Аксесоари
#52

Те тези трансрефлектив не са ли малко зърнести като ги гледаш?

Sent from my LM-G710
Цитирай
#53

suffer написа:Втория май е само със сапфирено стъкло (+ версията)
3-тия е коренно различно изпълнение. Май вече не е с Android и дисплея вече не е Transreflective
Благодаря за отговора.
Заслужава ли си първия за 260лв. или да почакам и да взема тройката.

LG nexus 4 -> LG V10 ->MI 9
Цитирай
#54

ами първия вече е над двегодишен
даже му спряха ъпдейтите. И преди две години съм го взимал от китай за 260лв, което го прави малко скъп тук.
Тъпото при него е, че батерията кара 4-5 дни (май повечето са така) и на тъмно с подсветката е доста грозен, но на светло няма кой да го бие.
Като цяло е морално стар. Вътрешно е абсолютно същия като Pace и Verge е като тях, но с Амолед и опция за разговори.
Не мисля, че тук ще могат да отговорят на въпросите, защото е тема за конкретен модел.

В отговор на @degman зърнести стават като мине на 8 битов цвят, което означава, че не е направен както трябва watchface-a
Aко са предвидени точно поддържаните цветове няма грижи.
Даже има уникални циферблати и като apk и като WFZ формати.


Прикачени файлове Миниатюри
           
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • degman, vini
Цитирай
#55

Здравейте.

Един малко странен въпрос - някой от Варна да има този часовник? Моя от петък спря да се зарежда, искам да пробвам с друг часовник на зарядното, да знам дали проблема е в него или в самия часовник...или моя часовник на друго зарядно също е вариант. Да си купувам зарядно само за проба не ми се струва особено умно.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#56

По-голям шанс имаш да намериш варненец с този часовник в олх и да го помолиш за услуга.
Моделът май не е много популярен във форума.
Иначе за Пловдив с радост бих ти съдействал
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • MapTo_D
Цитирай
#57

Виждам, че го има в технополис, но като знам и там колко са отзивчиви, едва ли ще изкарат зарядно за проба.
Не знам какво се случи, зареждах го, носих го 4-5 дни и пак стана време за заряд, слагам и нищо не се случва и днес продължава все така, май отдавна си плачеше за нов, тъпа работа.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#58

(2020-07-20, 10:23:45)MapTo_D написа:  Виждам, че го има в технополис, но като знам и там колко са отзивчиви, едва ли ще изкарат зарядно за проба.
Не знам какво се случи, зареждах го, носих го 4-5 дни и пак стана време за заряд, слагам и нищо не се случва и днес продължава все така, май отдавна си плачеше за нов, тъпа работа.
Преди два дни бях във Варна, с мен беше и цялото снаряжение за часовника. , в технополис биха ти съдействали "кучетата", ако имаш някой познат, ако не греша във Варна има няколко магазина в който се продава часовника. Почисти конекторите на часовника и зарядното със спирт. Няколко пъти - търкай, нищо няма да му стане. Опитай отново да го сложиш да се зарежда, леко пречупи кабела или ако имаш омметър - може да се измери дали има контакт на изходите. Друго, леко чукни часовника в ръката - да се размърдат вътре елементите. Ако и след това не тръгне - батерията ти е сдала багажа или някоя връзка вътре в часовника. Но най добре опитай в някой магазин - няма да ти откажат - не губят нищо.
[-] 1 потребител изказва благодарност на fotograd за това мнение:
  • MapTo_D
Цитирай
#59

Ами аз бях в София, вчера се прибрах. Smile Пробвано е вече, чистене, чукане, по сериозно чукане също така Big Grin , чистене на зарядното, на портовете на лаптопа, пробвах все пак и на зарядното на телефона - пълно дърво, изобщо не захапва неговата ма*а. Сряда ще отида до технополис, една приятелка ще си взима някаква умна гривна, ще ги пробвам тогава да видим дали ще дадат зарядно за бърза проба.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#60

Да се направи ли нова тема за Stratos 3 или да се пише тук? Smile
Цитирай
#61

Нова!

Благодаря
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • fotograd
Цитирай
#62

(2020-06-18, 09:21:38)vini написа:  Здравейте.
Има ли особена разлика между Xiaomi Amazfit Stratos,Xiaomi Amazfit Stratos+, Xiaomi Amazfit Stratos3?
Гледам че първия се предлага за 260лв. а последния за 450-500лв.

да.. какви са предимствата на наследника?

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
#63

Ултра режимът, много повече спортове.
Малко повече батерия в нормалния режим.
Възможност за теглене на няколко допълнителни циферблата направо през часовника (стига да има wifi в обхват)
Избор на типа GPS (по-скоро доставчика)
По-лесно зареждане (магнитно зарядно)

За сметка на това липсва сензорът за осветление..
Тук съм описал нещата:

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=100321

В началото съм неориентиран, но после разбирам кое за какво е Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • fotograd
Цитирай
#64

(2021-03-31, 21:02:07)doxr написа:  да.. какви са предимствата на наследника?

Изтрийте част от съобщенията си - опитах да ви пиша, но няма вариант.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)