Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Промяна на начална страница на Chrome
#1

Искам да си сменя началната страница да не е Google със speed dial-а, а моя по избор и това общо взето ставаше до преди 1-2 месеца, от когато имаше няколко обновления на Chrome. Нали от трите точки > настройки> начална страница.

Е, хубаво, ама от два дена търся на всевъзможни места как да сменя началната страница и тази опция с началната страница просто изчезна от опциите на browser-а, имаше раздел с персонализиране, с показване на "home button" - изчезнаха тия опции. Сега принудително стои на speed dial-а и не може да се смени, а искам страница по мой избор. Което ставаше до преди месец, а сега опцията липсва.

Идеи?
Цитирай
Аксесоари
#2

Има я при мен?[Изображение: 207030e2f787dba92b4b5e58843cc0e0.jpg][Изображение: b9651323315932b68b7aeead5df2ad87.jpg]

Sent from my LG G4 using TapatalkPro

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай
#3

Да, и на другия ми телефон A5 2016 я има, но на този я няма. Имаше я до преди месец, сега - не.
Просто липсва опцията за homepage.

Изглежда така (не е моя телефон, намерих го в друг форум, но няма писано решение на проблема) : https://www.overclockers.com/forums/atta...1458763659

И няма опция homepage и това е то. И стои принудително на speed dial.
Цитирай
#4

Реинстал пробва ли?

Sent from my LG G4 using TapatalkPro

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай
#5

Копирай този код горе в лентата:
chrome://flags#force-enable-home-page-button
и натисни ентер. На най- първия резултат force enable page...home button, който е на defaut, цъкаш и даваш на enable, нищо повече, след това ще ти се появи relaunch now. Натискаш го и след това рестартирай chrome, и най-добре телефона. После вече ще имаш опцията за начален екран в настройките на хрома.

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
[-] 4 потребители изказват благодарност на venko1407 за това мнение:
  • alisali1234, Be6i4, maev, tociano
Цитирай
#6

Да, с рестартиране стана. И този код, разбира се.

Благодаря много! Не исках заради една начална страница да сменям цял chrome за друг browser, тъй като съм свикнал с него, а не знаех защо ми ги прави номера, като я имаше до скоро тази опция. Сигурно е от някой update, не знам.

Стана, благодаря отново!
Цитирай
#7

От ъпдейтите е. Аз за приложенията които са ми от първа необходимост винаги чета преди да ги обновя, а някои даже не ги обновявам. Точно сега виждам, че имам "висящ" ъпдейт на Chrome, смятам да не го слагам, че и аз бая акробатики правих преди да си го върна както бях свикнал.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)