Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със известията
#26

Колеги, мога ли от някъде да променя звука на нотификациите от Фейсбук? Не намирам в самото приложение да има опция за звук... На Вайбър успешно го смених както ме насочиха по-горе, но това не го откривам и в телефона, защото не знам къде да го търся, ако има такава възможност.

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
Аксесоари
#27

(2019-01-05, 16:04:03)Бижу написа:  Колеги, мога ли от някъде да променя звука на нотификациите от Фейсбук? Не намирам в самото приложение да има опция за звук... На Вайбър успешно го смених както ме насочиха по-горе, но това не го откривам и в телефона, защото не знам къде да го търся, ако има такава възможност.
Ако става дума за месинджър, става от настройките на приложението, може би фейсбук има същите настройки, не съм търсил

Изпратено от моят EML-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#28

Не, не е за месинджър, той си е наред, вика ми Message като получавам съобщение, ама май не знам какво точно искам да сменя  Blush
От настройките за звук има "Стандартни настройки за звук на "Имейл", "Календар и др.", обаче нещо пристига с нотификация с друг звук и вече се обърках кое беше, дали е от фейса или от друго. От имейл със сигурност пристигат неща със звука, който съм задала, ама другите неща... Може би е SMS, защото не виждам в настройките да има промяна на звука на SMS-ите.

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#29

Ин фейса и на смс си е по дефоут известията.На фейса още съм с орео има от къде да се променят но при промяна известията пак са по дефоут от няколко месеца е така.На смс няма от къде да се променят.

Xiaomi Mi 11 Ultra Black Ceramic - Global ROM , HUAWEI P20 Pro , Sony XPERIA Z2+64GB cd ,Nokia N8,Lenovo K900 - dead
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepopepo за това мнение:
  • Бижу
Цитирай
#30

Да, на Фейса е гадната дрънкалка...  Undecided

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)