Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Дисплей проблем LG G3
#1

Появи се странен проблем примигване на дисплея деруги затъмняване казаха ми дисплея се повредил на две места, е да ама не. Възстанових заводските настроики при извадена сим карта всичко си е перфектно. Сложа ли сима актуализира ли веднага затъмнява появават се деруги по дисплея. Та въпроса ми това програмирано разваляне ли е, за да си купя друг тел или проблема идва от сим картата.
Цитирай
Аксесоари
#2

Виж в опции за разработчици да не си активирал нещо. Например - показване на границите на оформление и показване на екранни актуализации.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#3

Ако не се оправи сифтуерно, може да си заминава дънната платка. И при мен така избледняваше и гаранционно ми го оправиха.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
#4

Минах до оператора и смених картата че беше пък и стара, сега с 4G картата не прави проблем вече няколко часа.
Цитирай
#5

Защо всички правят теми за Г3 в общия раздел? Smile
Цитирай
#6

Защото явно не знаят, че G3 е в LG архив Big Grin
Нищо, проблема вече е решен и ще я преместя на правилното място.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#7

Открих проблема, може да ви е смешно НО това е реалната истина. Телефона си е много добре нито е дисплей за смяна както казаха 2 сервиза... При възстановени заводски настройки всичко си е ок вече мина ден така. Е разбира се разбрах къде е цялостният проблем. Телефона естествено е без карта и без включен wifi. Е само минутка след слагане на карта или вкючване на интернета и при направа на актуализации почват съответните изгасвания на дисплея деруги, петна и в последствие затъмняване. Това е извода за мен че това е едно програмирано разваляне!!! Конспиративно звучи, но явно е така.
Цитирай
#8

Няма как да е така. Иначе и моя G3 трябваше да има подобен проблем, а той няма. А се ползва от лапето за игри и YouTube и на ден е по 2-3 пъти на зарядно (още е с оригиналната батерия). Взел съм го малко след пускането му в Теленор (глобул). Отделно, че имам 10 устройства с Андроид на LG от 2009 год. насам (без този от 2009-та, той не е смарт) и всичките работят. Optimus One има проблем с back бутона (хардуерен е), Optimus Black му изгърмя високоговорителя, но мисля, че аз съм си виновен. Махнах една мембрана за да свири уж по-силно, а работя в прашна среда и се напълни с всякакви мизерии.
Другите нямат никакви проблеми освен, че по-старите, тези преди G3 работят твърде бавно.

[Изображение: 22944526_m.jpg]
[Изображение: 22944528_m.jpg]
[Изображение: 22944536_m.jpg]


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#9

(2018-08-18, 20:37:44)lg311 написа:  Открих проблема, може да ви е смешно НО това е реалната истина. Телефона си е много добре нито е дисплей за смяна както казаха 2 сервиза... При възстановени заводски настройки всичко си е ок вече мина ден така. Е разбира се разбрах къде е цялостният проблем. Телефона естествено е без карта и без включен wifi. Е само минутка след слагане на карта или вкючване на интернета и при направа на актуализации почват съответните изгасвания на дисплея деруги, петна и в последствие затъмняване. Това е извода за мен че това е едно програмирано разваляне!!! Конспиративно звучи, но явно е така.
Ако проблема е такъв, значи телефона е заминал.
https://youtu.be/gAUkXLR7eQI

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)