Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помощ за купуване на LG V35
#1

Здравейте. Искам да купя LG V35, но не се предлага в Европа. Някой ако има доверен познат в щатите да го купи и донесе, ще почерпя и платя. Държа да е черен или тъмносин цвят и да не е брандиран или заключен към оператор. Доколкото знам го има на промоция в амазон. Ако някой може да помогне да пише. Благодаря предварително Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

@DxV_pRo, опитай да си го набавиш чрез GGBG: цък

 
Цитирай
#3

Благодаря.Ще опитам, но идеята е да избегна митото.
Цитирай
#4

(2018-08-15, 21:23:02)DxV_pRo написа:  Здравейте. Искам да купя LG V35, но не се предлага в Европа. Някой ако има доверен познат в щатите да го купи и донесе, ще почерпя и платя. Държа да е черен или тъмносин цвят и да не е брандиран или заключен към оператор. Доколкото знам го има на промоция в амазон. Ако някой може да помогне да пише. Благодаря предварително Smile

Купи си LG G7+ от Европа за същите пари - нямаш ДДС и получаваш почти същото, дори повече сторидж. Или прежалваш 2GB RAM и Snap 845 и купуваш V30+ пак от Европа - получаваш същият телефон като V35.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 1 потребител изказва благодарност на stenlius за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#5

С този ноч и тази малка батерия, G7 отпада при всички случаи. Бих преглътнал малката батерия, но с това копиране на гейфоните - абсурд. По ревютата гледам, че V30 издържа прилично време, а с по-нов процесор предполагам че трябва да е и по-добре, та затова към него съм се насочил.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DxV_pRo за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#6

(2018-08-16, 21:34:10)DxV_pRo написа:  По ревютата гледам, че V30 издържа прилично време, а с по-нов процесор предполагам че трябва да е и по-добре, та затова към него съм се насочил.

Хм, не знам какъв е проблема, но според тестовете на phonearena V30 има по-добър живот на батерията от V35. Може би е тестван с ранна версия на софтуера, а може би ужасно много ни залъгват с това, че всеки следващ чип е с 30% по-енергоефективен

[Изображение: 22921123_m.png]


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#7

Ако е наистина така с батерията, нещата отиват към V30.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DxV_pRo за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#8

Взимай V30, ще си имаш и гаранция.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dowper за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#9

(2018-08-16, 21:34:10)DxV_pRo написа:  С този ноч и тази малка батерия, G7 отпада при всички случаи. Бих преглътнал малката батерия, но с това копиране на гейфоните - абсурд. По ревютата гледам, че V30 издържа прилично време, а с по-нов процесор предполагам че трябва да е и по-добре, та затова към него съм се насочил.

И аз бях като теб и само слушах как се дразнели хората на notch-a, преди да взема G7. Истината е, че изобщо не ми прави впечатление и не го забелязвам, не знам какво толкова вдигат пушилка. Да не говорим, че си има Nacho Notch.

Аз по-скоро не бих прежалил голямата батерия.

Според мен, ако не си на зор за телефон и можеш да прежалиш notch-a, изчакай V40, който би трябвало да го представят след две седмици. Ще е като по-големият брат на G7, с по-голяма батерия и POLED дисплей.
[-] 1 потребител изказва благодарност на bobi1024 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#10

(2018-08-20, 21:23:59)bobi1024 написа:  И аз бях като теб и само слушах как се дразнели хората на notch-a, преди да взема G7. Истината е, че изобщо не ми прави впечатление и не го забелязвам, не знам какво толкова вдигат пушилка. Да не говорим, че си има Nacho Notch.

Аз по-скоро не бих прежалил голямата батерия.

Според мен, ако не си на зор за телефон и можеш да прежалиш notch-a, изчакай V40, който би трябвало да го представят след две седмици. Ще е като по-големият брат на G7, с по-голяма батерия и POLED дисплей.

Не е по темата, но как е батерията при G7цата?
Цитирай
#11

Не мога да ги намеря някъде, да ги хвана и видя на живо как седят. Нищо добро не чета и виждам за батерията на G7, а и е логично - 3000мач за 6 инча не стигат. Поне 3500 трябва да са. V40 ще е пак с ноч и мога да го изчакам само защото цената на V30 ще падне още. G7 е хубав, но с този ноч просто - не.
Цитирай
#12

Мога да ти споделя с моята употреба, колко изкарва G7-цата, което е спокойно 3 дена.
Ето ориентировъчно какво ползвам:
- до час разговори общо
- 40 мин. на ден (2 часа за 3 дни) стрийм Spotify през Bluetooth на мобилна дата, като телефона е в джоба
- по 8 часа на ден включен WiFi и Мобилна дата (24 часа за 3 дена). Локацията не е включена за дълго, само когато ми трябва.
- 3 час SoT общо, като съм пуснал Auto Brightness. Ако ползваш интензивно телефона на екран, прави около 5-6 часа SoT, но кара ден.
- Сложил съм мрежите да са 2/3G, защото макар и в София, 4G-то на Vivacom ми бяга.
- С High Contrast Screen тема.
+ още някакви други кратки разцъквания

Игри не играя.

Нямам представа другите телефони колко изкарват, но мен това ме устройва и не ми се струва толкова зле.

Ето два screnshoot-a

https://imgur.com/a/7lRaDeE
https://imgur.com/a/LLb5ItD

Иначе първите leaks на V40
https://www.xda-developers.com/lg-v40-leaked-render/
С POLED дисплей и Nacho Notch, изобщо няма да разбереш че има notch, повярвай ми.

Няма да те убеждавам, трябва като вземеш телефона да го разцъкаш и прецениш, върши ли ти работа или не, и дали ти харесва или те дразни.
Само ще ти кажа, да не вярваш много на ревютата, защото едно 90% са платени и супер субективни.
[-] 4 потребители изказват благодарност на bobi1024 за това мнение:
  • Dowper, mrjackal, oxuboxu, vargala81
Цитирай
#13

Благодаря за инфото. Този тест платен ли според теб ?
https://www.youtube.com/watch?v=7H9pAn4Hl50

А V40 с тези рамки НАД ноча, въобще не изглежда добре. Дано поне батерията стане 4000мАч, но все мисля че ще е с 3500... :/
Цитирай
#14

Да смятам ли, че разлики между V30 plus и V35 няма ?
Цитирай
#15

Има. В35 е новия чип 845 на Снапдрагон.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 1 потребител изказва благодарност на ganchev за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#16

(2018-08-20, 22:56:24)mrjackal написа:  Не е по темата, но как е батерията при G7цата?
G7 държи повече от S9, може би повече и от S9+. Нищо че е с 3000ма батерия. Странно, но факт че държи прилично.

Sent from my LM-G710
[-] 1 потребител изказва благодарност на degman за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#17

Някъде има ли информация дали V40 ще се предлага в Европа?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#18

(2018-08-22, 19:43:09)bobi1024 написа:  Мога да ти споделя с моята употре*а, колко изкарва G7-цата, което е спокойно 3 дена.
Ето ориентировъчно какво ползвам:
- до час разговори общо
- 40 мин. на ден (2 часа за 3 дни) стрийм Spotify през Bluetooth на мобилна дата, като телефона е в джоба
- по 8 часа на ден включен WiFi и Мобилна дата (24 часа за 3 дена). Локацията не е включена за дълго, само когато ми трябва.
- 3 час SoT общо, като съм пуснал Auto Brightness. Ако ползваш интензивно телефона на екран, прави около 5-6 часа SoT, но кара ден.
- Сложил съм мрежите да са 2/3G, защото макар и в София, 4G-то на Vivacom ми бяга.
- С High Contrast Screen тема.
+ още някакви други кратки разцъквания

Игри не играя.

Нямам представа другите телефони колко изкарват, но мен това ме устройва и не ми се струва толкова зле.

Ето два screnshoot-a

https://imgur.com/a/7lRaDeE
https://imgur.com/a/LLb5ItD

Иначе първите leaks на V40
https://www.xda-developers.com/lg-v40-leaked-render/
С POLED дисплей и Nacho Notch, изобщо няма да разбереш че има notch, повярвай ми.

Няма да те убеждавам, трябва като вземеш телефона да го разцъкаш и прецениш, върши ли ти работа или не, и дали ти харесва или те дразни.
Само ще ти кажа, да не вярваш много на ревютата, защото едно 90% са платени и супер субективни.

Това е без always on display, нали? Че той си похапва бая за един ден.
Цитирай
#19

Дилемата приключи. От месец съм със син V30 и съм доволен като цяло. Супер батерия, хубав дисплей, кофти селфи камера, а от задните очаквах повече, но вършат работа. Прави по 7-8 часа екран което е 2 пъти и повече от G5-цата ми с нова батерия. Само много ми липсва ич бластера за дистанционно.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DxV_pRo за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#20

Да. И мен ме дразни, че няма IR и не бих могъл да го ползвам за дистанционно. А иначе QuickRemote е уникално и поддържа невероятен брой устройства.

Изпратено от LG-H815 7.0 v29a с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай
#21

Иначе си инсталирах LG TV Plus и LG webOS Magic Remote

от LM-G810EAW сTapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай
#22

Аз да напиша, че от днес съм с LG V35 ThinQ закупен от AliExpress за точно 387лв. Телефона не е нов, а Refurbished но няма нито една драскотина. Неразличим от нов. Всичко си работи за сега. Изобщо не съжалявам, че смених дървото Samsung Galaxy A7 2018 за него. Дойде за 26 дена със Сингапурските пощи. Митница не мина.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#23

Честито и със здраве да си го ползваш!
Двусимов ли е или с една сим?
Цената е муцка.
[-] 1 потребител изказва благодарност на algor за това мнение:
  • ganchev
Цитирай
#24

Благодаря. Едносимов е. За сега всичко е супер.

Sent from my LM-V350 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#25

(2019-11-09, 10:15:57)ganchev написа:  Благодаря. Едносимов е. За сега всичко е супер.

Sent from my LM-V350 using Tapatalk

Има ли български за менюто ? И ако може след време да споделиш как е батерията.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)