Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не работещо приложение за времето
#1

От вчера не ми работи фабричното приложение за времето,по - точно локализирането ми.Направено е да избира населеното място според локацията в момента ,Първо ми даде че съм в едно село на 7-8 км от Нова Загора.Няколко пъти вкл./изкл. GPS и другите настройки,рестартирах-и все там ми даваше че съм.После изчистих кеша и данните на приложението и въобще не ме открива-стои си на N/A.Иначе ако му задам град от списъка,примерно София-отчита.Пуснато ми е абсолютно всичко относно местоположението,освен сканирането на WiFi мрежи при изключен WLAN.Ама то се самоизключва още при спирането на WLAN,не знам що.А пък и не е толкова важно за местоположението,мисля-все пак постоянно работят GPS и мобилни данни.
Преди два месеца пак ми даде че съм в същото село,тогава по някакви причини GPS се беше изключил.
А иначе всички приложения за навигация ме откриват на адреса,Даже сложих и едно външно за времето-и то ме открива.
Ама пък ми се ще да ползвам фабричното.
 



[Изображение: S80815-2048593f3hjtoXu7hjqLA8obmH1534422593_thumb.jpg]

  [Изображение: S80816-041550CiUSjGjgVG9oIECQ3owb1534422595_thumb.jpg]

[Изображение: S80815-205318jqgIx6TTyNe8x6DJSWya1534422594_thumb.jpg]
[Изображение: S80816-042206L1b7VtcxtZlJRLcQ47UN1534422821_thumb.jpg]


[Изображение: S80815-205031Yhqs7Fa25FzrHL1xJAFZ1534422594_thumb.jpg]

[Изображение: S80815-204943PMw2iKyVwCR0De5pILGA1534422594_thumb.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#2

Не съм го тествал на автоматична локация. Днес ще го пробвам и ще ти кажа как е при мен.
Цитирай
#3

То от българските градове е само София зададена предварително.До вчера следобед си ме откриваше независимо къде се намирам,дали град или село нямаше значение.
Цитирай
#4

Ей тъп Флайм. Бях на флайм 6 и там във времето имаше и Варна. Ъпдейтнах до 7 и оставих настройките от 6. Варна пак и излезе. Обаче сега заради пробата изтрих Варна и край, повече не излиза. Автоматичното положение не работи. Ни с gps ни без него. И сега трябва дасвля до.6 за да си сложа Варна и после да ъпдейтна пак до.7. Обаче....не мога да сваля до 6 без да изтрия.всички настройки. С една дума плен хард ресет. Направо съм бесен.
Цитирай
#5

Пробвай да преинсталираш само приложението за времето, с това от Флайм 6.
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...ry76064458

тук има линк за сваляне

Xiaomi Mi9T
Цитирай
#6

Благодаря. Довечера или утре ще го направя или ще си преинсталирам всичко. Благодаря за линка.
Цитирай
#7

@shotokanarai-благодаря за саможертвата и сори че ти се е прецакало и твоето приложение.
Цитирай
#8

Е в името на науката, ако знаеш колко жертви са се далиSmile)))
Няма проблем, аз сам съм си виновен, е изтрих Варна. Но се оказа, че трябва си въвел град за да активираш автоматична локация. А аз мислех, че не трябва си въвел нищо . Важното е, че установихме, че не работи приложението и при мен. Също така е доста дранещо, че като отвориш времето без значение денем ли е, вечер, ясно или не винаги показва само една анимация. Денем на движещи се облаци.
Тез дни имах повечко работа, но се надявам утре да опиша + и - на новия флайм.
п.п.споко, довечера орварям една бира, инсталирам си 6-та, после надграждам със 7-та, още една или две бири и инсталирам, настройвам приложенията и съм готов
Цитирай
#9

Де го чукаш ,де се пука-след формат на картата,приложението за времето ми намира автоматично местоположението!
Цитирай
#10

Хахаха
Цитирай
#11

@shotokanarai -ако не си си оправил приложението,ето ти начин.Захапа на секундата..
Цитирай
#12

А оправих го от гледна точка, че си върнах град Варна. Автоматичното пак не работи, но аз и не го ползвам. Напоследък рядко пътувам, а и ако ходя някъде си въвеждам ръчно градовете в които ще бъда. Изпозлвам и gismeteo.ru там всичко си бачка,а и познават.
Smile))
Цитирай
#13

Аз използвам платен HD Widgets,но исках и фабричното.На фабричното няма възможност да се задават ръчно градове,освен ако не са в списъка.Странно как след формата проработи.Може и картата да е дефектна нещо ,щом непрекъснато пише че е открита.
Цитирай
#14

Възможно е.
Лошото е, че в 7-та много орязоха градовете, по незнайни причини.
Сложи ли друга карта за тест?
Цитирай
#15

може би утре,като открадна на децата телефоните,хихи
Цитирай
#16

Преди малко пак ми изписа че не съм в Нова Загора ,а в с.Дядово.Сто пъти рестартирах ГПС и мобилните дани и автоматичната локация на приложението-все там ме дава.Когато отворих Гугъл карти също ме даде че съм там,но за секунда и веднага ме върна в Нова Загора.Приложението обаче не ебава да ебава.Не мога да разбера и още нещо-при включен Гпс и изключени данни ,ми казва да ги включа.Не би ли трябвало да локализира и без данните?
Цитирай
#17

Локализира, но дооооста по бавно и трудно.
Цитирай
#18

След един час рестарти на функции и настройки ,най -накрая захапа къде се намирам.
Цитирай
#19

Той упорит ама и ти не се даваш Smile
Цитирай
#20

Ще се връщам аз на Уауей,ми да мине малко време.
Цитирай
#21

Аз засега ще търпя мейзуто. След 2-3г.ще го мислим пак.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)