Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

IMEI номер проверка
#1

Здравейте предстои ми покупка на S8- мица втора ръка и моля за малко помощ от хора които разбират от имей номера на телефоните т.е тяхното проследяване и произход.По принцип в сайта Imei info се казва .че телефоните за българия и българските оператори трябвало да започват с -359 но не всички започват с този код.Преди 2 месеца при проверка на даден имей на тел. закупен от м тел или теленор си изписваше точно от кой оператор е и колко месеца е в гаранция а сега не ми показва тази информация има само за USA carrier i garanty там нещо си пише .Моля някой вещ да сподели!!
Цитирай
Аксесоари
#2

(2018-08-18, 09:46:00)emo_841 написа:  Здравейте предстои ми покупка на S8- мица втора ръка и моля за малко помощ от хора които разбират от имей номера на телефоните т.е тяхното проследяване и произход.По принцип в сайта Imei info се казва .че телефоните за българия и българските оператори трябвало да започват с -359 но не всички започват с този код.Преди 2 месеца при проверка на даден имей на тел. закупен от м тел или теленор си изписваше точно от кой оператор е и колко месеца е в гаранция а сега не ми показва тази информация има само за USA carrier i garanty там нещо си пише .Моля някой вещ да сподели!!

Моят започва с- 357

<<<<< SAMSUNG GALAXY S10 Plus 128GB (G975F) Android 9 Pie PRISM BLUE >>>>> 

<<<<< Samsung Galaxy S8 Plus 64GB(G955F) Android 9 Pie (BGL) Coral Blue >>>>>

<<<<< Samsung Galaxy A3 (2016)Android 7.0 Nougat 16GB черен >>>>>


Цитирай
#3

Ако е USA трябва да е със snapdragon 835.

Изпратено от моят SM-G950U с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)