Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със телефон леново
#1

Здравейте Здобих със със кошмара на живота ми леново а6010 телефона е добър по параметри бързичък но ми направи проблем бутона за включване и си рекох да му кача Twrp Recovery и там стана грешката Телефона си заби до логото  и трябваше да го флашнем но телефона не е Mediatek а Qualcomm и така със 300 зора 2 дена мъчение успях да кача андройда както и да е  после проблема беше че имей адресите са истрити цял ден мъчене и ги върнахме така добре сега пък показва че има карта пише telenorbg но няма покритие не искам да го флашвам защото пак ще се истрие имей адреса


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Просто нямам думи. Ще ти оставя темата, само за да видиш какво съм ти отговорил. Имаш повече грешки в написаното отколко думи си измислил. 
Не се толерират такива постове. Ако желаеш да получиш отговор, поне малко се старай.

Иначе по темата, освен IMEI, трябва да имаш и сериен номер. Трябва да видиш и rom за кой регион си сложил. Виж дали имаш сериен номер и твоите IMEI ли имаш или други сега?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)