Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Downgrade към андроид 7
#1

От около година ползвам Г6 и съм много доволен. Обаче с новите ъпдейти телефона взе да става бавен и затова искам да върна старият андроид 7 с който го купих.
Как мога да го направя и ще се запази ли гаранцията?
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробва ли с ресет да оправиш проблема?
Цитирай
#3

Възстановявах фабричните но пак е по бавен в сравнение с преди.
Цитирай
#4

Честно казано и аз не съм очарован от Орео. Понякога имам забавяне при влизане в менюто, а и не само там. Баджовете на фейса, вайбър и другите подобни не ми работят коректно и въобще като цяло не ме кефи. С предишните ми телефони бях луднал на тема къстъм ромове, кернели и ги сменях сутрин, обед, вечер преди и след ядене, но се наиграх. Това lg не ми се занимава да го ровя, но ако някой знае дали може да се флашне стоково KDZ със седмица през LGUP бих се лишил от Орео-то.

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай
#5

Доста е рисков даунгрейда. Орео вероятно е ъпгрейднало буутлоудъра и Upgrade през lg up към 7-ца може да доведе до мъртвец.
Ореото е по-бързо от 7цата със сигурност, усещаше се навсякъде, освен в Settings, там мислеше повече телефона.
По-скоро направете префлаш на последното излязло kdz за съответният регион на тела и после ресет.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 3 потребители изказват благодарност на stenlius за това мнение:
  • Dowper, user4eto, vargala81
Цитирай
#6

Или една поправка на грешки след ъпдейт (май така се казваше) през LG Bridge.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • user4eto
Цитирай
#7

Слее поправката на грешки бързината значително се подобри.
Стана бързо и без загуба на данни.
Благодаря много.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)