Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Камерата не фокусира
#1

Здравейте имам проблем с камерата. Тя не успява да фокусира при нормален режим, а при монохромна снимка нямам този проблем. 
http://www.img-share.eu/main/image_view/...76.jpg.htm
Цитирай
Аксесоари
#2

Да не си вкючил ефект Боке? Защото гледам отпред ти фокусира , а отзад размазва .

Xiaomi 13T Pro
Цитирай
#3

(2018-08-20, 00:28:29)yoshimitsu356 написа:  Да не си вкючил ефект Боке? Защото гледам отпред ти фокусира , а отзад размазва .

Нямам нищо включено колега и даже съм и върнал заводските на камерата. Снимката е направена на автоматичен без каквито и да било ефекти.
Цитирай
#4

Пробвай да снимаш на 20 и на 12 M. Ако проблемът ти е с monochrome сензора би трябвало да фокусира на 12. Гледах в xda няколко човека се оплакваха с този проблем.

Sony Xperia 5 IV
Stock | Shizuku | + Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай
#5

(2018-08-20, 10:11:06)BloodBullet написа:  Пробвай да снимаш на 20 и на 12 M. Ако проблемът ти е с monochrome сензора би трябвало да фокусира на 12. Гледах в xda няколко човека се оплакваха с този проблем.

И на 12 и 20 Mp се получава това размазване. Явно имам проблем и ще трябва да се обърна към техническа поддръжка.
Цитирай
#6

Пробва ли да цъкнеш по дисплея на обекта, който искаш да фокусираш? Да не си включил - Проследяване на обект?
Цитирай
#7

(2018-08-20, 11:25:45)skiman написа:  Пробва ли да цъкнеш по дисплея на обекта, който искаш да фокусираш? Да не си включил - Проследяване на обект?
Цъках по дисплея, пробвах всички методи на фокусиране и пак не може да фокусира. Явно си имам проблем и то голям.
Цитирай
#8

Еми на Леге.
Цитирай
#9

https://www.youtube.com/watch?v=ngnvElPeBvo Пробвай този начин,пробван е при др. марка телефон и проработи !
Цитирай
#10

Пробвай като изчистиш кеша и данните от настройки : Настройки/Приложения и известия/Приложения/Камера/Съхранение/Изчистване на данни . Има голям шанс да се оправи .

Xiaomi 13T Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)