Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Слаб сигнал lg g5 h-850
#1

Здравейте колеги! Отскоро имам телефона взех го от една рапродажба без гаранция, но имах късмета на 3-тия ден да му счупя дисплея. До преди това всичко беше окей, след като ми смениха дисплея в софия телефона има слаб сигнал, не е както беше преди да го изпусна му направих ъпдейт до андроид 7, дали това нещо има връзка не знам. Изпращах го в софия пак казаха че всичко си е окей и въпроса ми е от какво може да е помагайте колеги! Ако не успея да го поправя ще трябва нов и се чудя за lg g6 или samsung a8, излизат ми на една и съща цена
Цитирай
Аксесоари
#2

LG G6 взимай.
Цитирай
#3

Аз ще го взема обаче този не може ли да се поправи да го използва поне майка ми иначе е прекрасен телефон обаче това ме спъва. А lg g6 има ли бъгове и дефекти както g5 защото на моя ина оригиналния дисплей имаше петна и на този има та на g6 поправен ли е този дефект?
Цитирай
#4

Прегледай темата с дефектите за G6, но доколкото знам има доста малко оплаквания като цяло.
Цитирай
#5

До Андроид 7 как ъпдейтна, по официалния начин с LG Bridge, ОТА, или просто свали някой kdz файл за модела и го флашна? Ако е по последния начин, би трябвало и при всеки рестарт да ти излизат едни надписи, не помня точно какви бяха. Та пробвай да намериш kdz за Унгария и флашни него, но при условие, че моделът е европейския H850. Другия вариант е с LG Bridge и опцията поправка на грешки след ъпдейт. Ще префлашне последния наличен софтуер за модела.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#6

(2018-08-21, 06:28:50)vargala81 написа:  До Андроид 7 как ъпдейтна, по официалния начин с LG Bridge, ОТА, или просто свали някой kdz файл за модела и го флашна? Ако е по последния начин, би трябвало и при всеки рестарт да ти излизат едни надписи, не помня точно какви бяха. Та пробвай да намериш kdz за Унгария и флашни него, но при условие, че моделът е европейския H850. Другия вариант е с LG Bridge и опцията поправка на грешки след ъпдейт. Ще префлашне последния наличен софтуер за модела.
Ъпдейтнах го през lg bridge и снощи му дадохтва за грешките но пак си е същото интересното е че като включа игра или някое видео и тогава го прави най много иначе ако съм в гугъл или фейсбук няма толкова голям проблем. А иначе ако реша да вземам телефон се чудя между самсунг а8 и елджи г6 ще се радвам да помогнете в избора и за какво да гледам като го взимам. Ще купя на изплащане и ако е самсунг а8 ще е от a1 а ако е лг г6 ще го поръчвам от allgsm но от този сайт досега не съм поръчвал дали е коректен?
Цитирай
#7

Аз взех моя от емаг, там поне знам че имам гаранция. Даже гледам в момента е на промоция 630лв.
Цитирай
#8

(2018-08-21, 10:13:58)Dowper написа:  Аз взех моя от емаг, там поне знам че имам гаранция. Даже гледам в момента е на промоция 630лв. 

сега сега го гледах но много се оскъпява на изплащане

(2018-08-21, 10:48:28)soldier81 написа:  сега сега го гледах но много се оскъпява на изплащане

Не знам, но мисля и за huawei p20lite или самсунг а8 .
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)