Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

FM радио на 4Х
#1

Имам редми 4Х 3/32 ГБ и реших да ползвам вграденото радио. Хваща доста добре, но установих, че показва само честоти, а не показва коя е станцията. Това от хардуера ли зависи или от софтуера. В смисъл мога ли допълнително да сваля софтуер, който освен честотата да показва и името на станцията.
Цитирай
Аксесоари
#2

@Pinto_mm, Попадам и на други потребители,  които са коментирали въпроса  отправен от теб.
Обяснението според информация, е в това, че фабричното приложение за радио не поддържа RDS.
Попаднах на тема, която е за редми серията и предлагат инсталиране на друго приложение за радио,  като например това от темата :
http://en.miui.com/thread-17464-1-1.html#post_352140
Може да пробваш и да споделиш резултата.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#3

Благодаря, но не мога да разбера как да го сваля. Ако можеш помагай.
Цитирай
#4

Свали го от тук https://drive.google.com/open?id=1N2biU5...S3Svwt442v
Аз го пробвах,при мен не тръгна въобще.

POCO X3 NFC 6/128
Цитирай
#5

При мен се инсталира, но не тръгва въобще.
Цитирай
#6

Щом не става при трб и при мен сигурно няма да тръгне. Ами ще си пишем станциите ръчно.
Цитирай
#7

А някой пускал ли е радио през блутуут и как ?
Сдвоявам устройствата и нищо...
Цитирай
#8

Да, пускал съм към блутуут колонка Анкер, но радиото беше он-лайн.Нямаше никакви проблеми, но стоковото към външна колонка не съм пробвал.
Цитирай
#9

(2018-08-22, 21:10:50)patronaroker написа:  Да, пускал съм към блутуут колонка Анкер, но радиото беше он-лайн.Нямаше никакви проблеми, но стоковото към външна колонка не съм пробвал.

Искам да свържа лаптоп през блутуут и от него вече да ми свири през колоните.
Цитирай
#10

Не разбрах дали искаш да свържеш телефона с лаптоп, така че да изведеш звука през колонките на лаптопа, или искаш да свържеш лаптоп с блутуут колонка?
Цитирай
#11

(2018-08-23, 20:55:32)patronaroker написа:  Не разбрах дали искаш да свържеш телефона с лаптоп, така че да  изведеш звука през колонките на лаптопа, или искаш да свържеш лаптоп с блутуут колонка?

Телефона с лаптоп
Цитирай
#12

Това не съм го пробвал. За предпочитане е да си вземеш една качествена блутуут колонка, че от лаптопа звука е отврат.
Цитирай
#13

(2018-08-25, 16:32:52)patronaroker написа:  Това не съм го пробвал. За предпочитане е да си вземеш една качествена блутуут колонка, че от лаптопа звука е отврат.

От лаптопа подавам на яки колони
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)