Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Пъро зареждане на батерия на нов S8
#26

Щом е светнал диода в зелено, значи е напълно зареден телефона и не си сгрешил, че си го ползвал веднага след това.
Зареждането по 12-15 часа беше меродавно при старите телефони с тяхните стари системи на зареждане.
При тях уж виждаш 100% на дисплея, а те реално бяха около 80%. Оставяйки свързано зарядното батерията се ДОзареждаше до 100%. Стари системи за стари технологии батерии. Не те касаят в случая.
Цитирай
Аксесоари
#27

(2018-08-26, 15:02:05)emo_841 написа:  Единствено май не трябваше при първото зареждане да го изключвам веднага след като беше сметнала зеленаталам***** и да гоползвамкакво ще кажете!?

Зареждаш и изключваш Smile Няма проблеми Smile Писахме по-рано Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#28

Имам един куп актуализации от Google  play но това не го разбирам това Корейски или китайски е!?май е корейски ,че се притесних!


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на emo_841 за това мнение:
  • ikostov
Цитирай
#29

Корейски, вероятно. Няма страшно - нека се ъпдейтнат Smile

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • emo_841
Цитирай
#30

(2018-08-26, 23:46:58)divna написа:  Корейски, вероятно. Няма страшно - нека се ъпдейтнат Smile

Както по горе съм постнал при първото включване на телефона ми дойде ъпдейт около 600мб но още не съм го инсталирал,чакам поне да направя 3 зареждания до 100% че да не повлияе нещо БАТЕРИЯТА.мисля да изчакам и тогава!
Цитирай
#31

Пич, на тролче ли се правиш? ?
Как е възможно тази тема да има толкова много мнения?

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай
#32

(2018-08-27, 00:34:18)alexander_sirakov написа:  Пич, на тролче ли се правиш? ?
Как е възможно тази тема да има толкова много мнения?

Не разбирам въпроса ти!!

Кажете ми сега честно,трябваше ли първите 3 4 зареждания да изхаби БАТЕРИЯТА до 0% както съветват във една тема един колега да направи във този форум в една от темите .Кажете че се обърках тотално,а вече съм направил 3 заряда от 15 до 100%
Цитирай
#33

Колеги споделям,на вече трето зареждане съм и мисля че след всяко зареждане БАТЕРИЯТА държи все по малко.!
Цитирай
#34

1. Настройки -> Поддръжка на устройството -> Батерия -> Консумация от батерията - направи скрийншот със скролване - да видим какво консумира.

2. Настройки -> Поддръжка на устройството -> Батерия - виж кои приложения са будни - сигурно има за приспиване.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#35

Изчакай, батерията ще се калибрира след 3-4 цикъла заряд/разряд.

 
Цитирай
#36

(2018-08-30, 07:35:41)divna написа:  1. Настройки -> Поддръжка на устройството -> Батерия -> Консумация от батерията - направи скрийншот със скролване - да видим какво консумира.

2. Настройки -> Поддръжка на устройството -> Батерия - виж кои приложения са будни - сигурно има за приспиване.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#37

Вероятно няам нищо притеснително и е рано да се правят изводи. Но когато правиш СШ - долу излиза лента с бутони - вторият е за "заснемане с превъртане", чукни го, за да направи снимка с повече информация:

[Изображение: 23115916.jpg] [Изображение: 23115915.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#38

Същото ползване и без никакви ъпдейти още да инсталирам,слайдера е на 40% ,без режим пестене на енергия

(2018-08-30, 07:59:33)divna написа:  Вероятно няам нищо притеснително и е рано да се правят изводи. Но когато правиш СШ - долу излиза лента с бутони - вторият е за "заснемане с превъртане", чукни го, за да направи снимка с повече информация:

[Изображение: 23115916.jpg] [Изображение: 23115915.jpg]

Съжалявам нямам такава опция

Защо нямам такава опция

Някой да каже как става това заснемане


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#39

Сложи си ъпдейтите.

Относно снимката - когато направиш СШ - секунди след това ще видищ тези бутони долу - появяват се закратко и изчезват.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#40

Наистина не знам какво точно очакваш? 4 часа екран и 44% оставащ заряд на батерията.....ти колко искаш да държи 1 седмица ли??? Да виждам, че си изключвал и телефона за няколко часа (предполагам вечерта), но батерията ти е ок. Ако и това е на постоянно включено 4G е повече от добре.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

[-] 1 потребител изказва благодарност на Pelikana за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#41

И според мен е повече от добре. Аз моят го зареждам всяка вечер и съм си абсолютно доволен от живота на батерията за такъв телефон. Все пак го ползваме по предназначение, не само за разговор като едно време  Wink Cool

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#42

(2018-08-30, 07:28:47)emo_841 написа:  Колеги споделям,на вече трето зареждане съм и мисля че след всяко зареждане БАТЕРИЯТА държи все по малко.!
За собствено успокоение и да видиш дали наистина е така, тествай устройството си за евентуален дрейн на батерията с BeterBatteryStats или Wakelock Detector.

 
Цитирай
#43

(2018-08-30, 08:30:46)divna написа:  Сложи си ъпдейтите.

Относно снимката - когато направиш СШ - секунди след това ще видищ тези бутони долу - появяват се закратко и изчезват.

Значи! Пробвах както казахте да снимам със скролване .но след скрийншота не се показва тази опция за която говорите за краткото показване на екрана.Мисляче стана!


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#44

С новата батерия вече на почти една седмица Откакто я смениха в сръчко резултатите са доста доволни спрямо моето потребление Smile Говори ми за ползване изцяло на мобилен интернет без ползване на wifi и така нататък обичайните работи както се вижда Фейсбук вайбър разговори Instagram преди със старата батерия едвам изкарваше 3 часа екран

[Изображение: 23121559_m.jpg]

[Изображение: 23121609_m.jpg]

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай
#45

(2018-08-30, 14:49:56)emo_841 написа:  Значи! Пробвах както казахте да снимам със скролване .но след скрийншота не се показва тази опция за която говорите за краткото показване на екрана.Мисляче стана!

Май имам доста батерия в готовност
Цитирай
#46

(2018-08-30, 15:07:51)hondarullezz написа:  С новата батерия вече на почти една седмица  Откакто я смениха в сръчко  резултатите са доста доволни спрямо моето потребление Smile Говори ми за ползване изцяло на мобилен интернет без ползване на wifi и така нататък обичайните работи както се вижда Фейсбук вайбър разговори Instagram преди със старата батерия едвам изкарваше 3 часа екран

След 20 дни ще даде още по добри резултати
Цитирай
#47

Защо не виждам разлика в потреблението на БАТЕРИЯТА между wifi и мобилния интернет !?
Цитирай
#48

(2018-08-31, 19:40:27)emo_841 написа:  Защо не виждам разлика в потреблението на БАТЕРИЯТА между wifi и мобилния интернет !?

 А трябва ли да има такава?
Принципно, ако се намираш в зона с добро покритие, телефона не търси непрекъснато къде му е изчезнало 4G-то и да обикаля по другите мрежи да се свързва.
Ако има някаква разлика в консумацията на телефон ползващ wi-fi или мобилни данни при добро покритие, то тази разлика е много малка, незначителна.
[-] 1 потребител изказва благодарност на hollyshit за това мнение:
  • divna
Цитирай
#49

Батерията я заредих вече за 5ти път ,това достатъчно ли е като за нов телефон и др.въпрос сега мога ли да
Го зареждам до 80% примерно винаги !?
Цитирай
#50

Достатъчно е. Даже се препоръчва - за по-дълъг живот на батерията.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)