Темата е заключена
Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pocophone F1 представен 22.08
#1

Наскоро компанията Xiaomi започна работа върху нов смартфон, който се очаква да бъде много успешен на пазара. За тази цел би и създаден нов бранд, който ще има богати възможности поради ниската цена на телефона. Устройството предлага 5,99-инчoв диcплeй c peзoлюция 2160x1080 пиĸceлa. На борда си ще има чипсет Quаlсоmm Ѕnарdrаgоn 845 c тaĸтoвa чecтoтa 2,8 GНz, гpaфичeн ycĸopитeл Аdrеnо 630 и Х20 LТЕ мoдeм c пoддpъжĸaтa нa cĸopocт дo 1,2 Gb/ѕ. Ocнoвнaтa ĸaмepa e двoйнa c peзoлюция 12+5 мeгaпиĸceлa, като резолюция на предната камера ще е 20 MP. Камерата e дoпълнeнa c изĸycтвeн интeлeĸт, ĸoйтo ще пoмaгa зa cъздaвaнeтo нa впeчaтлявaщи ĸaдpи пpи вcяĸaĸви ycлoвия. Haлични ca 6 или 8 GВ RAM, 64 или 128 GВ вътрешна памет.

 [Изображение: d4e9038bc244283b9d8f7a2ad260e6ee-full.jpg]

Източник: >>>>>>>

 
Аксесоари
#2

Малко подобрен Note 5 Pro.Тия Китайци напълно пощуряха.

POCO X3 NFC 6/128
#3

450 евро!

Изпратено от моят unknown с помощта на Tapatalk
#4

SD845, колко да е 150 евро ли.?

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
[-] 1 потребител изказва благодарност на ss_23 за това мнение:
  • Dowper
#5

Цената в крайна сметка е определяща от хардуер или камера?!Защото камерата ще е като на Нот 5,но с по-силен хардуер.Ако вземем Ми 8 като хардуер,цена и камера много по-балансиран е.

Изпратено от моят unknown с помощта на Tapatalk
#6

То вече цената на Ми8 съвсем се обръсна... не си заслужава да се купува друго устройство на Шиаоми.
Догодина вече Ми9 с 855 ще си заслужава.
#7

Pocophone F1 изкара 285 000 точки в AnTuTu и с този резултат изпревари 99% от другите смартфони. В бенчмарка устройството е тествано под кодовото име Poco F1. Трябва да се отбележи, че на Pocophone F1 не са му стигнали само 3 000 точки, за да изпревари геймърския  Xiaomi Black Shark. Устройството ще e с конфигурации 6/64 GB и 8/128 GB памет, а цената ще е €420 и €460 съответно.


[Изображение: a3ba39bbf72ad87861ca112b895d99d4-full.png] 
Източник: >>>>>>>

 
#8

Няма лошо в заливането с модели, без значение името, проблемът е в липсата на идейност - имам дежа-вю с параметртите и дизайна на този. Всички китайски телефони вече изглеждат така.
[-] 2 потребители изказват благодарност на fifth_root за това мнение:
  • doktorra, xn3k
#9

И аз имам дежа-вю. В момента телефоните на всички производители (не само на китайците) са едни и същи. Влизам в някой магазин и гледам 2 редици еднакви устройства. Липсва ми времето, когато нямаше 2 еднакви телефона и имаше огромен избор. Сега всички ми предлагат един и същи дизайн, еднакви процесори, еднаква РАМ, вътрешна памет и т.н.  Bu

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
[-] 5 потребители изказват благодарност на xn3k за това мнение:
  • doktorra, donscot, Dowper, fifth_root, Lupita
#10

(2018-08-06, 19:56:54)xn3k написа:  И аз имам дежа-вю. В момента телефоните на всички производители (не само на китайците) са едни и същи. Влизам в някой магазин и гледам 2 редици еднакви устройства. Липсва ми времето, когато нямаше 2 еднакви телефона и имаше огромен избор. Сега всички ми предлагат един и същи дизайн, еднакви процесори, еднаква РАМ, вътрешна памет и т.н.  Bu

Определено. Днес влязох в Теленор с един приятел да си плати сметката - изпаднах в някаква особена клаустрофобия, защото буквално накъдето и да се завъртях виждах мочове. Тук-там Самсунг и Сони и май един HTC, че да отсрамят.
[-] 1 потребител изказва благодарност на fifth_root за това мнение:
  • xn3k
#11

Е то нали знаете кой върти 90% икономиката в света,кой сглобява,кой изнася с тонове...

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
#12

Още преди обявена дата на презентацията, Pocophone F1 вече може да бъде поръчан на преордер в интернет пространството. Това може да стане на сайта на  румънския интернет-магазин PC Garage, като обявената цена е около €420 евро за версията 6GB RAM + 64GB, а версията със 128GB - €460.


[Изображение: edfe70bb3b45eeb2f7eda05449e81b5c-full.jpg] 

Източник: >>>>>>>

 
#13

В интернет се появиха снимки и детайли за новия Xiaomi Pocophone F1, който би трябвало да се появи на европейския пазар през септември и така ще сложи началото на изцяло нова продуктова линия на китайската компания.

[Изображение: 0725889850af1c87ee4e83c297c5ab62-full.jpg] 

Източник: >>>>>>>

 
#14

Според прочетеното в мрежата, POCO ще е суббранд, който ще се бори с OnePlus. Та може би главната разлика ще е в софтуера. Ако го пуснат с MIUI ще е абсолютно безсмислен... т.е. очаква се някакъв доближаващ се до чистия Андроид телефон?

Cognosce te ipsum!
#15

Незнам,ама от резултатите на тестовете,само 3к не му достигнаха да победи бляк шарка в antutu.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
#16

Премиерата на смартфона Pocophone F1 наближава, това ни подсказва публикацията в Twitter. В нея се посочва, че първото устройство на Poco ще се върне към основното и ще се фокусира изцяло върху скоростта. Заедно с това Poco публикува своя изявление, което разкрива, че в основата на това начинание е малка група служители на Xiaomi, която е получила подкрепата на ръководството на компанията. Посочва се и това, че напоследък иновациите в мобилната сфера са се забавили, но в същото време цените на смартфоните са надхвърлили 1000 долара. Затова Poco иска да създаде устройства, които обръщат тази тенденция. Цената му ще бъде много ниска заради достъпа до мрежата за доставки, сервизната инфраструктура и оперативната дейност на Xiaomi, като за Европа тя се се очаква да е около 430 евро.

[Изображение: ac8198491d7b9f2d9abe964cd4e3e1ca-full.jpg]
Източник: >>>>>>

 
#17

@kayovas на изтеклите видеа телефона тръгна с миуи9. На мен адски много ми прилича на Ми8 и единствената разлика май ще е по голямата батерия, ако е вярно разбира се и охлаждането пак, ако е вярно та много смисъл не намирам в тоя телефон.

[Изображение: 21693249.jpg]
#18

От много модели вече няма никакъв смисъл.
Дъвчи се едно и също до появата на новите процесори.
#19

Е защо да няма смисъл ,след black shark втория с най-добър antutu!

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
#20

И той е напълно излишен.
Напълно еднакъв като ми8 само дето е черен, гумен и дебел.
Антуту 2000-3000 точки насам или натам не е важно.
#21

(2018-08-11, 08:08:47)tiesto_pld написа:  Е защо да няма смисъл ,след black shark втория с най-добър antutu!

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Защото по добре да се съсредоточат върху текущите модели и да им оправят софтуера вместо да пускат нови и нови и нито един не е със завършен софтуер Wink

[Изображение: 21693249.jpg]
[-] 3 потребители изказват благодарност на dp4u4umi6ev за това мнение:
  • anatol06, kayovas, MapTo_D
#22

Нали трябва се въртят пачките и да зарибяват.Така сменяме телефони през 2-3 месеца.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
#23

Щом те кефи да сменяш апарати с еднакъв хардуер вътре, но леко различни отвън, значи добре си се ориентирал към тази марка.
А пачките се въртят и без да сменяме телефона Tongue
#24

(2018-08-11, 12:33:42)Victormihov написа:  Щом те кефи да сменяш апарати с еднакъв хардуер вътре, но леко различни отвън, значи добре си се ориентирал към тази марка.
А пачките се въртят и без да сменяме телефона
Ми на мен ми е хоби, а чак пък еднакъв хардуер!

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • Victormihov
#25

Премиерата на смартфона с име Poco (или Pocophone) F1 е планирана за 22 август на специално събитие в Ню Делхи. Устройството ще използва интерфейс MIUI 9.6. Poco се очертава като един от най-евтините смартфони с чипсет Snapdragon 845, а сред другите характеристики e 6 GB RAM, 6” изрязан дисплей с FHD+ резолюция, 64 GB памет за приложения и батерия с капацитет 4000 mAh. Камерата е двойна с 12- и 5-мегапикселови сензори и изкуствен интелект, а за селфита има 20МР камера. Цената на телефона в Европа вероятно ще започне от около 430 евро, което е значително по-изгодно от предложението на OnePlus.


 
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)