Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни бъгове при Mi8
#76

Аз даже не виждам в сетингите да има откъде да се сменят 3г и 4г...?
На Виваком съм и имам покритие винаги и е силничко :-)
Цитирай
Аксесоари
#77

Най-доброто покритие е на Теленор

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#78

(2018-08-31, 20:25:48)nowhere написа:  Най-доброто покритие е на Теленор

Къде? У вас ли? Или в офиса?
Цитирай
#79

В офиса и на други места където на Теленор има 4Г на Виваком е 3Г, че даже и го губи.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#80

В моя офис е точно обратното а1 никакви ги няма, Теленор по принцип ги няма, Виваком си цепят на 4g. Всичко зависи от конкретни места на които се използват устройствата.

В България, няма най-добър.

От както имам Mi8 ми прави впечатление, че 4g е с по-добро покритие отколкото 3g на едни и същи места.
4g сваля на 3g при разговор. През деня говоря много. 3g е с по-кофти обхват, съответно повече дрейн.

Пляскам го на 2g и когато ми трябва мобилен, превключвам май ще е най доброто решение.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Mi8 Black128gb/Xiaomi.eu MiUi10 Beta
[-] 1 потребител изказва благодарност на morfei1 за това мнение:
  • borko197
Цитирай
#81

Затова казах, че не е само в офиса, а общо взето навсякъде. При теб може би има антена на Вивата, но по-добро покритие от на Теленор няма. Ментел са си най-зле открай време.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#82

Как да затварям много приложения, които в момента не използвам?
Цитирай
#83

Софтуерния бутон долу в ляво.
Но по принцип андроид си ги Затваря сам. Те просто седят в кеша за по-бързо стартиране
Цитирай
#84

Нямам софтуерен бутон в ляво.
Цитирай
#85

Търси "квадратче" задръж или бързо кликане.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#86

(2018-09-05, 18:48:32)Galika написа:  Нямам софтуерен бутон в ляво.

Значи си със жестове..Плъзгаш отдолу нагоре пръста по екрана и спираш в средата, трябва да ти зареди таск мениджъра
http://en.miui.com/thread-1400444-1-1.html
Цитирай
#87

Благодаря!
[-] 1 потребител изказва благодарност на Galika за това мнение:
  • lex80
Цитирай
#88

Колеги, след ъпдейта на андроида или miui до последните (глобална версия) ми изчезнаха нотификациите на на Outlook. Когато отида в настройките на Outlook ми пише текущата мелодия, но като кликна на нея да я сменя ми отваря менюто за нотификациите. Изобщо няма от къде да я сменя.
Някой да ползва Outlook да сподели?
Цитирай
#89

Не е баш за тази тема, но май няма по-подходяща. От скоро ми излиза някакво Game bosster след като включа игра(най-често ludo). Преди време се беше инсталирало някакво приложение, изтрих го, но явно остана активно по някакъв начин. Търся в инсталираните приложения и не виждам нищо непознато/ненужно... Как да я издиря тая гад?
Цитирай
#90

Отиваш в Security, скролваш най-долу в дясно, кликваш и си го изключваш.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Цитирай
#91

Здравейте, не знам дали е бъг, но днес ми излезна нотификация, че сима ми трябва да се активира. Пуснах нещата да се активират, но от тогава е забило. Моля за съвети. Прилагам снимка.

https://imgur.com/vw5AXoW

Nokia E7 --> HTC Desire X --> Samsung S6 32gb --> Xiaomi MI 8
Цитирай
#92

А с карта на друг оператор прави ли проблем?

 
Цитирай
#93

Автоматичната регулация на подсветката е изключена, но пак се коригира автоматично... Някой друг с такъв проблем?
Цитирай
#94

При мен е наред. С последния глобален ром съм.
Цитирай
#95

Здравейте. Имам едно питане за един приятел. Той е с Xiaomi Mi8 и ми казва, че когато си сложи снимка от галерията за тапет на заключен и начален екран, след извесно време снимката сама се маха. Някой пробвал ли го е и дали има решение. Аз съм с еу ром и при мен на Mi8 Pro го няма този проблем. Мерси.
[-] 1 потребител изказва благодарност на stensyto за това мнение:
  • Ivan0f88
Цитирай
#96

(2019-11-02, 08:06:38)stensyto написа:  Здравейте. Имам едно питане за един приятел. Той е с Xiaomi Mi8 и ми казва, че когато си сложи снимка от галерията за тапет на заключен и начален екран, след извесно време снимката сама се маха. Някой пробвал ли го е и дали има решение. Аз съм с еу ром и при мен на Mi8 Pro го няма този проблем. Мерси.
Нека да провери дали не е включил сменящи се тапети. При мен го няма този проблем.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Mcl за това мнение:
  • stensyto
Цитирай
#97

Проблема го има в последната версия на MIUI 10 за Mi8... При смяна на Lockscreen тапета се връща този подразбиране... След вчерашният ъпдейт до MIUI 11 проблема вече е решен...

Поне това го видях на два различни телефона с включен Live Wallpaper за Lock Screen.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Stormrage за това мнение:
  • stensyto
Цитирай
#98

В един форум намерих решение на проблема на моя приятел. Със смяна на региона от България на САЩ напримерно и всичко беше наред. Вчера му дойде MIUI 11 и дано да са го фикснали. Мерси за коментарите.
Цитирай
#99

И аз имах такъв проблем, но влезнах в приложенията и деинсталирах едното за wallpaper и всичко се оправи.

Nokia E7 --> HTC Desire X --> Samsung S6 32gb --> Xiaomi MI 8
Цитирай

След последния ъпдейт на MIUI 11 дисплея ми отказва по някой път след натискане на бутона връщане се оправя, някой да има същия проблем, ако може да сподели.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)