Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кой телефон е по - добър S9 или S9+
#26

Разликата в офертата е 120лв между S8 и S9, парите не са ми проблем, простo си търся основание да оправдая тези 120 лв в полза на S9. Малко ме дразни, че е по-дебел иначе във всяко друго отношение е страхотен телефон. Да попитам така: Смятате ли, че батерията на S9 не се представя по-лошо от тази на S8 ? Благодаря за мненията.
Цитирай
Аксесоари
#27

120 лева не е разлика, скачай смело на S9, батерията ме кара повече от на S8 със сигурност

Phone : Xiaomi Mi 9T Pro 128GB Red Flame
Цитирай
#28

(2018-09-18, 17:00:06)tnn написа:  Разликата в офертата е 120лв между S8 и  S9, парите не са ми проблем, простo си търся основание да оправдая тези 120 лв в полза на S9. Малко ме дразни, че е по-дебел иначе във всяко друго отношение е страхотен телефон. Да попитам така: Смятате ли, че батерията на S9 не се представя по-лошо от тази на S8 ? Благодаря за мнеS9
S9 не е по-слаб от S8 със сигурност.Още повече ,че има и по-дълга оставаща поддръжка
Цитирай
#29

Първоначално беше обявено че 9-ките ще са с 30% по-висока производителност от 8-ците, така че не ги мисли тия 120 лв защото с9 ще се справя по-дълго време с все по-тежките приложения.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#30

Благодаря за мненията, утре ще е съдбоносния ден Big Grin.

Отново благодаря за мненията, в крайна сметка телефона е S9 черен. Започва разучаването. Ще поръчам алкантара калъф, цените варират от 50 до 80лв. Има ли ментета алкантара-та?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)