Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG V20 VS995 без мобилен интернет
#1

Здравейте колеги, от вчера съм собственик на LG V20 VS995 на VERIZON закупен от Ebay, но при поставянето на сим картата установих, че мобилните данни не работят, разговори се провеждат, wifi има, но без мобилен интернет. Изписва ми в горния ъгъл 3G, но въпреки това пак няма.Влезнах в Settings->More->Mobile Networks->System Select->Global/(LTE/CDMA)/(LTE/GSM/UMTS),но единствената разлика е че вместо 3G ми изписва 4G. Ако няко се е сблъсквал с този проблем, моля да сподели.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2018-08-24, 07:53:48)furios написа:  Здравейте колеги, от вчера съм собственик на LG V20 VS995 на VERIZON закупен от Ebay, но при поставянето на сим картата установих, че мобилните данни не работят, разговори се провеждат, wifi има, но без мобилен интернет. Изписва ми в горния ъгъл 3G, но въпреки това пак няма.Влезнах в Settings->More->Mobile Networks->System Select->Global/(LTE/CDMA)/(LTE/GSM/UMTS),но единствената разлика е че вместо 3G ми изписва 4G. Ако няко се е сблъсквал с този проблем, моля да сподели.

на кой оператор си?
звънни да ти пратят настройки

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#3

Отиваш на Mobilie networks от там на Access Point Names и Аdd APN...и пишеш името на оператора на който си.И след това тръгва нета....И след това вече от Network operators -Search networks....изчакваш малко да търси....и ти излиза списъка с 3g и 4g оператора на който си.И си посочваш LTE или 4g беше и си готов.

Huawei P30 Pro Aurora Blue + LG V35 for music and concert record
 LG VS995-Verizon .LG G4
 ,SG N7000,SG S2,se k810
[-] 2 потребители изказват благодарност на schumisv за това мнение:
  • furios, vargala81
Цитирай
#4

Благодаря schumisv. С твоите инструкций всичко тръгна.
Цитирай
#5

Няма проблем затова сме тук да си помагаме.И аз така се бях шашнал когато получих моя.Но ....."Но всичко точно". Storstark
Със здраве и безаварийно да си го ползваш това прекрасно "джелезо" V20 колега.

Huawei P30 Pro Aurora Blue + LG V35 for music and concert record
 LG VS995-Verizon .LG G4
 ,SG N7000,SG S2,se k810
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)