Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да синхронизирам контактите си
#1

Здравейте хора, някой може ли да ми отговори как да си синхронизирам контактите от onedrive ? какво ли не опитвах и не става

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
Аксесоари
#2

Вчера трябваше да върна един J7 към заводски настройки и преди това синхронизирах контактите от менюто. Показа ги като синхронизирани с гугъл и вайбър профили. Върнах заводски настройки и сега има само 3 контакта! И честно, не знам какво да правя...

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#3

Трябва да си влезеш в гугъл акаунта и ще ти се появят контактите.

Honor 90 - 12/512
Цитирай
#4

Или като се влезе в Контакти -> горе трите точки -> Настройки -> Записи за показване -> Всички записи. Така не става ли? 

Може да пробвате да влезете през браузъра в https://contacts.google.com и да проверите дали има въобще някакви контакти вкарани в акаунта ви. Но трябва първо да се логнете с гугъл акаунта

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай
#5

Една седмицасистоях без контакти, баси тъпнята. На края не знам какво направих , всъщностнищо по- различно от предишните пъти и нещата си дойдоха на мястото. Само дето трябваше даесетвам телефона ровече от десет пъти . Да доуточня, на мен контактите ми се синхронизират с onedrive, не с гугъл

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
#6

Ми прави си бекъп

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

SM-G780G/DS
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)