Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Трябва ми iGO за 1080X2160
#1

Здравейте някои може ли да ми отслужи с готов iGO за Xiaomi Redmi 5 Plus, 64GB. Картите не ми трябват 

HTC Legend (Android 2.1)
Аксесоари
#2

Такъв ако от някъде изкочи и аз бих го пробвал. Преди ползвах iGo обаче нещо не можаха да се разберат с 5+. В момента ползвам Sygic разработен за модела и мога да кажа, че съм очарован от работата на навигацията, но ми е малко постна в сравнение с iGo.

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
#3

Заповядайте, момчета - https://ndox.abv.bg/download?id=8c15b7fd6e

В момента съм с него и ми бачка перфектно.

Линкът ще работи до Петък 7 Септември, 2018

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
[-] 4 потребители изказват благодарност на IoPetrov за това мнение:
  • bobynfs, cecoicov, hapi6, skysoft
#4

Инсталирах го но като пусна Igo-ла ми изписва съобщение: Missing or incomplete folder: /sdcard/igo
Явно защото приложението ми е на вътрешната памет! какво може да се направи по въпроса?

HTC Legend (Android 2.1)
#5

Деинсталирай го премести цялата папка в sd картата и инсталирай на ново. При мен е там и всичко върви. По разлипна е от iGo който ползвах преди като озглед и има допълнителни настройки. Сега оставада я тествам тези дни

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Даже сега си го преместих в паметта на телефона и от там го пуснах без проблеми. Последно време нямам доверие на тия карти памет. Мисля, че кати цяло е по добре да е във вътрешната памет.
Благодарности на колегата IoPetrov за линка.

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
#6

Там е работата, че нямам СД карта.... Smile затова го взех 64гб че да има място. Но ако няма друг вариант в крайна сметка ще потърся някоя карта било то и малка.

HTC Legend (Android 2.1)
#7

Явно аз нещо не съм разбрал правилно . Изтрий архива и разархивиранта папка от телефона и го свали на ново , вероятно нещо при свалянето се е омазало .
За разархивиране ползвам 7Zipper от магазина .
Самото сваляне ми го прави във вътрешната памет в папка download по подразбиране , разархивирането го прави пак там програмата също по подразбиране . След това просто кътнах папката и я извадих да си седи от делно да не е в другата .
Копирах я и в карта , незнам защо Smile . И я инсталирах от вътрешната памет и тръгна . После я махнах и я пуснах от картата памет и пак всичко си мина нормално

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
#8

Папката ти iGO_Israel ли се казва? Покажи директорията? Имаш ли остатъци от друга инсталация?
#9

(2018-08-24, 18:30:27)bobynfs написа:  Инсталирах го но като пусна Igo-ла ми изписва съобщение: Missing or incomplete folder: /sdcard/igo
Явно защото приложението ми е на вътрешната памет! какво може да се направи по въпроса?

Не може да е от това,че е на вътрешната памет,по-скоро трябва да е там.Трябва да разархивираш файла,който е даден и да копираш папката iGO ,после стартираш apk файла,след инсталацията рестартираш телефона и би трябвало да тръгне.За проба качих това iGO(което е израел,а аз имам инсталиран башар) работят си и двете заедно(без да трия предното).Не знам дали теглиш DOX файла през телефона,или през компютър,аз го правя през лаптопа,разархивирам в лаптопа и копирам разархивираната папка iGO в телефона.В разархивираната папка не трябва да има подпапка iGO.Тогава не я намира телефона.
#10

Деинсталираш старата инсталация, изтриваш всичко от програмата от паметта, чак след това качваш моето и чукаш върху арк файла. След това е добре да си на уифи, за да се ъпдейтнат нещата. След това в папка map слагаш картите, които искаш.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
#11

Колега забелязах, че картата на Бг е от 2018. Можеш ли да дадеш линк от където си я свалим, предполагам че там има и за останалата част от Европа карти

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
#12

Има раздел GPS в който има специално тема за карти за IGO. Прочетете поне последните няколко страници!
#13

Навлизаме в тема за GPS,там се теглят картите,ако е за България в този линк са нови.За Европа се тегли програма дънлаудер ,защото там става дума за гигабайти информация.
Извинявам се,явно заедно сме писали с колегата @milstan.
#14

Намрих поста с картите за цяла Европа за 2018 преди да видя сложените линкове в споилера Smile . Благодаря все пак за насоките , ще си обновя картите , че моите са от 2015 заедно камерите и другите хави Smile

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
#15

(2018-08-24, 20:19:50)milstan написа:  Папката ти iGO_Israel ли се казва? Покажи директорията? Имаш ли остатъци от друга инсталация?

Няма остатъци от друга навигация. И папката е редактирах и я оставих само на IGO

HTC Legend (Android 2.1)
#16

В SYS.txt е зададено, че основната ти директория (папка) трябва да се казва iGO_Israel.

[folders]
data_folder_name="iGO_Israel"

Провери пак какво си копирал, спри принудително програмата изтрий кеша и данните, изтрий папка save и пробвай. Явно някъде бъркаш.
Да си правил нещо по телефона за да се е променило името на вътрешната памет?
#17

Благодаря ви! грешката е била, че съм редактирал папката от iGO_Israel на iGO.
Всичко вече си е както трябва...

Благодаря още веднъж

HTC Legend (Android 2.1)
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)