Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем след ъпдейт
#1

Здравейте! След вчерашният ъпдейт на системата изникна проблем с известията в горната лента. Преди ъпдейта си получавах от няколко приложения, а след него нищо... Някакви идеи?
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай с reset след актуализацията на устройството ти.

 
Цитирай
#3

След като се поразрових из интернет видях, че проблема е глобален заради новия emui 8 големи бели прави, дано скоро има ъпдейти с бъг фикс
Цитирай
#4

След ъпдейт до нова версия на Android се прави ресет, независимо каква марка е телефона. Иначе нормално да излезе някой бъг.
Цитирай
#5

Никакви проблеми вече 2-3 седмици с Android 8 , без reset и подобни. Грам никакви проблеми, ама грам. Перфектен е, 6/6. Първия ми смартфон, който не се бъгва, не лагва и не drain-ва батерия след ъпдейт. Държи се както при 7-ца - перфектно във всяко отношение.

Не е задължително.
Цитирай
#6

Абе има такива случаи без проблем да е, ама рядко. И затова трябва ресет. По принцип и за самия телефон е добре профилактично да се почиства. Поне веднъж годишно си трябва.
Цитирай
#7

(2018-08-28, 09:06:57)alisali1234 написа:  Никакви проблеми вече 2-3 седмици с Android 8 , без reset и подобни. Грам никакви проблеми, ама грам. Перфектен е, 6/6. Първия ми смартфон, който не се бъгва, не лагва и не drain-ва батерия след ъпдейт. Държи се както при 7-ца - перфектно във всяко отношение.

Не е задължително.

Остава да получим и gpu turbo и ще изтрепем рибата с тоя телефон
Цитирай
#8

И без него няма проблеми, ако получи - перфектния става още по-перфектен. Перфектен за мен, разбира се, не правя обобщения.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)