Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC One E9+ Не се включват Wi-Fi и Bluetooth
#1

Здравейте, 
От известно време въпросните модули започнаха да се включват много трудно, като най-често помагаше включването и изключването на самолетния режим!Вече изобщо спряха да се включват и това не се оправи и след няколко ресета на телефона!Дали проблемът е софтуерен или хардуерен, тъй сато телефонът вече няма гаранция и се чудя дали изобщо ще си струва да го давам на сервиз?
Цитирай
Аксесоари
#2

Хардуерен е. Разследвал съм подробно и се оказва, че фабрично не са използвали достатъчно количество спойка та с времето докато се натоварва телефона всичко около уайфай, блутут и гпс модулите се прецаква.
Има "фикс" ако мога така да се изразя и се осъществява чрез почукване с кокалче няколко пъти точно под самата камера 4,5 пъти. Ако след това не сработи трябва да се рестартира и тръгва. Проблема е, че след процедурата периода, в който всичко е наред е много относителен. Може да работи с дни а може пак да спре след час.
Интересното е, че повечето хора почват да усещат проблема още през първите 6-8 месеца от покупката а при мен се появи на края на втората година.
Уви wifi-то ми е нужно за работа и започнах да се оглеждам за нов телефон.

Впрочем ето линк към темата, в която открих "фикс-а" https://forum.xda-developers.com/one-m9+...h-t3369805
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)