Анкета: С какъв цвят се оборудвахте - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Midnight Black
35.76%
59
35.76%
Lavender Purple
3.03%
5
3.03%
Ocean Blue
24.85%
41
24.85%
Друг Wink
0.61%
1
0.61%
Закупен от оператор
28.48%
47
28.48%
Закупен от друг търговец
7.27%
12
7.27%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Клуб Samsung Galaxy Note 9
#1

За да се броим и преброим, колко са притежателите на модела и от къде е закупен. Многобройните отговори са разрешени.
[Изображение: 23048205.jpg]
[-] 2 потребители изказват благодарност на vladdark за това мнение:
  • Galaxysport94, gog
Цитирай
Аксесоари
#2

Един Ноут 9, цвят нощно черно, закупен от Теленор. Бях изненадан от оператора, защото ми го достави ден преди официалната продажба в световен мащаб (тоест в четвъртък). Идеален подарък за съпругата. [Изображение: a9fa4265a60b8886e27dad8e8f89552d.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Samsung S24U § Apple iPhone 15 pro max-Apple iPhone 14 pro max-Apple iPhone 13 pro max-Samsung Z Fold3 § Apple iPhone 12 pro max§Poco F2 pro-Apple iPhone 11 pro max-Samsung G Tab4-Apple iPhone XS max - Samsung Note 9 - Apple iPhone X - Apple iPhone 7 Plus - Apple iPhone 6s Plus -Alcatel Idol 3 (4.7) - Samsung Galahy Note 4- Samsung Galahy S ІV (White) § Samsung Galahy Note N8000 §-Samsung Galahy Note-HTC Desire HD - Sony Ericsson Vivaz pro-Nokia N95-Sony Ericsson Z600-Siemens SL45


Цитирай
#3

Теленор, от няколко години са едни гърди напред, когато става дума за дистрибуция и оферти за новите флагмани.
Цитирай
#4

До последно се чудех дали да го поръчам този модел. Направих го на майтап, след като в два форума прочетох отрицателни коментари по адрес на оперсторите относно кампанията с връщането на стар смартфон. Този понеделник ми се обадиха от Теленор във връзка с преордър, като им обясних, че не съм сигурен, че искам да го взема. Служителката каза, че по никакъв начин не се обвързвам, ако си го поръчам, а не отида да го взема от магазина. Очаквах да ми се обадят най-рано към края на месеца, а ме изненадаха още на 23.08. Така че този мой експеримент завърши със закупуване на едно от най- добрите андроид устройства.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Samsung S24U § Apple iPhone 15 pro max-Apple iPhone 14 pro max-Apple iPhone 13 pro max-Samsung Z Fold3 § Apple iPhone 12 pro max§Poco F2 pro-Apple iPhone 11 pro max-Samsung G Tab4-Apple iPhone XS max - Samsung Note 9 - Apple iPhone X - Apple iPhone 7 Plus - Apple iPhone 6s Plus -Alcatel Idol 3 (4.7) - Samsung Galahy Note 4- Samsung Galahy S ІV (White) § Samsung Galahy Note N8000 §-Samsung Galahy Note-HTC Desire HD - Sony Ericsson Vivaz pro-Nokia N95-Sony Ericsson Z600-Siemens SL45


[-] 1 потребител изказва благодарност на gog за това мнение:
  • Ванkата
Цитирай
#5

Note 9  от Теленор. 

Страхотен е!


Прикачени файлове Миниатюри
   

  • Galaxy S3
  • Galaxy Note 4
  • Galaxy Note 9

Цитирай
#6

+ един от мен. Ocean blue, закупен на 24.08. с преордер и връщане на стар апарат от Технополис. Веднага беше поставен + 
https://www.technopolis.bg/bg/Accessorie...E/p/595245

Now: Note 10 Plus, Ex: Samsung Galaxy S10 Plus, Huawei P30 Pro, Hiawei Mate 20 Pro, Iphone XS Max, Note 9, Huawei P20 Pro, Huawei P10 Plus, Mate 10 Pro, Samsung Note 8/S8/S7/S7 Edge/S6/S5/S4/S3/S2 and 100 more
Цитирай
#7

Черен Ноут 9 , взет на лизинг с 400 лв. отстъпка ( с връщане на стар Ноут ) от Виваком, с двугодишен договор. Само за протокола : Теленор НЕ предлагаха отстъпка при покупка на лизинг !
Цитирай
#8

(2018-08-26, 21:11:02)Trifun написа:  Черен Ноут 9 , взет на лизинг с 400 лв. отстъпка ( с връщане на стар Ноут ) от Виваком, с двугодишен договор. Само за протокола : Теленор НЕ предлагаха отстъпка при покупка на лизинг !
Прав сте, че Теленор не предлагаха вземане на Ноут 9 на лизинг с връщане на телефон, но пък предимството им в случая бе, че предлагаха скрити оферти при преподписване с вземане на телефона. За мен това бе по-важно, защото настоящите им официални оферти са много дървени.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Samsung S24U § Apple iPhone 15 pro max-Apple iPhone 14 pro max-Apple iPhone 13 pro max-Samsung Z Fold3 § Apple iPhone 12 pro max§Poco F2 pro-Apple iPhone 11 pro max-Samsung G Tab4-Apple iPhone XS max - Samsung Note 9 - Apple iPhone X - Apple iPhone 7 Plus - Apple iPhone 6s Plus -Alcatel Idol 3 (4.7) - Samsung Galahy Note 4- Samsung Galahy S ІV (White) § Samsung Galahy Note N8000 §-Samsung Galahy Note-HTC Desire HD - Sony Ericsson Vivaz pro-Nokia N95-Sony Ericsson Z600-Siemens SL45


Цитирай
#9

Защо избягвате сниният цвят? Според мен е страхотен и не е прекалено натрапчив?

Now: Note 10 Plus, Ex: Samsung Galaxy S10 Plus, Huawei P30 Pro, Hiawei Mate 20 Pro, Iphone XS Max, Note 9, Huawei P20 Pro, Huawei P10 Plus, Mate 10 Pro, Samsung Note 8/S8/S7/S7 Edge/S6/S5/S4/S3/S2 and 100 more
Цитирай
#10

(2018-08-26, 21:35:58)gog написа:  Прав сте, че Теленор не предлагаха вземане на Ноут 9 на лизинг с връщане на телефон, но пък предимството им в случая бе, че предлагаха скрити оферти при преподписване с вземане на телефона. За мен това бе по-важно, защото настоящите им официални оферти са много дървени.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Каква скрита оферта избрахте и каква беше цената на телефона с нея. Предстои ми покупка и се интересувам.
Цитирай
#11

Да и аз бих взел синият, но не и с жълта писалка.
Как го измислилха не знам
Цитирай
#12

(2018-08-26, 21:58:54)slavia_13 написа:  Каква скрита оферта избрахте и каква беше цената на телефона с нея. Предстои ми покупка и се интересувам.
Започвам от там, че имах два договора на мое име, които изтичат през декември (12 и 27). Когато правех преордер както вече писах не бях сигурен, че го искам този телефон, както и дали имам право да взема телефон, защото едно от условията които бях чел в сайта бяха нов абонамент или договор за преподписване до 2 месеца преди изтичането му, а аз не отговарях на това условие. Този понеделник ми звънна служителка на Теленор и попита дали желая телефона, тогава аз на свой ред се понтересувах дали имам право. Беше много любезна, направи проверка и каза, че може и на двете карти, но условието бе да не слизам на по-ниска такса от досегашните. Едната ми карта бе на 17,99, а другата на 24,99. Предложи ми 4 варианта. Всички с неограничени минути, разликата бе в МБ и межд.разговори, НВО го и т. н. На 17,99 -5000 мб(не ме интересуваше), 20,99 8000 мб, цена на Ноут 1509,99, 24.99 10000 мб, НБО го, 200 межд.минути към Зона 1,2 и Балкани 1459.99, 30.99 15000мб, НБОго, 300 мин. 1389, 99. Аз си избрах вариант с 20,99 по две причини. 1. защото месец след подписване на договора мога да променя абон.план на по-висока такса. Тоест, ако пуснат по-добри Коледни оферти от моята, ще мога да се кача на 24,99 или на 30,99, ако много си заслужава. 2 причина е, че смятам другата ми карта да е на по- висок план от порядъка на 30.99, защото живот и здраве имам желание да си взема айфон Х+ 6,5инч. Дано съм Ви бил полезен.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Samsung S24U § Apple iPhone 15 pro max-Apple iPhone 14 pro max-Apple iPhone 13 pro max-Samsung Z Fold3 § Apple iPhone 12 pro max§Poco F2 pro-Apple iPhone 11 pro max-Samsung G Tab4-Apple iPhone XS max - Samsung Note 9 - Apple iPhone X - Apple iPhone 7 Plus - Apple iPhone 6s Plus -Alcatel Idol 3 (4.7) - Samsung Galahy Note 4- Samsung Galahy S ІV (White) § Samsung Galahy Note N8000 §-Samsung Galahy Note-HTC Desire HD - Sony Ericsson Vivaz pro-Nokia N95-Sony Ericsson Z600-Siemens SL45


[-] 1 потребител изказва благодарност на gog за това мнение:
  • slavia_13
Цитирай
#13

(2018-08-26, 23:06:44)gog написа:  Започвам от там, че имах два договора на мое име, които изтичат през декември (12 и 27). Когато правех преордер както вече писах не бях сигурен, че го искам този телефон, както и дали имам право да взема телефон, защото едно от условията които бях чел в сайта бяха нов абонамент или договор за преподписване до 2 месеца преди изтичането му, а аз не отговарях на това условие. Този понеделник ми звънна служителка на Теленор и попита дали желая телефона, тогава аз на свой ред се понтересувах дали имам право. Беше много любезна, направи проверка и каза, че може и на двете карти, но условието бе да не слизам на по-ниска такса от досегашните. Едната ми карта бе на 17,99, а другата на 24,99. Предложи ми 4 варианта. Всички с неограничени минути, разликата бе в МБ и межд.разговори, НВО го и т. н. На 17,99 -5000 мб(не ме интересуваше), 20,99 8000 мб, цена на Ноут 1509,99, 24.99 10000 мб, НБО го, 200 межд.минути към Зона 1,2 и Балкани 1459.99, 30.99 15000мб, НБОго, 300 мин. 1389, 99. Аз си избрах вариант с 20,99 по две причини. 1. защото месец след подписване на договора мога да променя абон.план на по-висока такса. Тоест, ако пуснат по-добри Коледни оферти от моята, ще мога да се кача на 24,99 или на 30,99, ако много си заслужава. 2 причина е, че смятам другата ми карта да е на по- висок план от порядъка на 30.99, защото живот и здраве имам желание да си взема айфон Х+ 6,5инч. Дано съм Ви бил полезен.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Благодаря много за отговора!
Цитирай
#14

Здравейте, накой получи ли си телефона от А1? Ужким щяхме да бъдем сред първите, но още чакам моя пре ордер. Дори има слухове, че доставките ще започнат след 30 август, ако това се окаже вярно няма да го взема.
Цитирай
#15

Колеги, нека аксесоарите да се обсъждат в темата създадена за целта.
Цитирай
#16

Колеги, извивката на дисплея ми е по светла от останалата час, когато го гледам телефона под ъгъл. Така ли трябва да е ?

  • Galaxy S3
  • Galaxy Note 4
  • Galaxy Note 9

Цитирай
#17

Хайде и аз да се запиша с един син, от оранжевите.
Цитирай
#18

Честит да ти е! Безаварийно ползване!!!
(2018-08-28, 19:24:48)vladdark написа:  Хайде и аз да се запиша с един син, от оранжевите.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Samsung S24U § Apple iPhone 15 pro max-Apple iPhone 14 pro max-Apple iPhone 13 pro max-Samsung Z Fold3 § Apple iPhone 12 pro max§Poco F2 pro-Apple iPhone 11 pro max-Samsung G Tab4-Apple iPhone XS max - Samsung Note 9 - Apple iPhone X - Apple iPhone 7 Plus - Apple iPhone 6s Plus -Alcatel Idol 3 (4.7) - Samsung Galahy Note 4- Samsung Galahy S ІV (White) § Samsung Galahy Note N8000 §-Samsung Galahy Note-HTC Desire HD - Sony Ericsson Vivaz pro-Nokia N95-Sony Ericsson Z600-Siemens SL45


Цитирай
#19

Някой изобщо взел ли е от А1? Аз изпуснах преордера /бях почти сигурен, че няма много смисъл/. Сега вече няколко дена проверявам в техни офис, където видя и питам, но го няма никъде, а и разбрах че са много назад с предварителните поръчки... Лоша организация..

LG G3 16 Gb / Samsung S6 / Huawei P Smart / Note 9 128 GB 
Цитирай
#20

Мисля, че нито един от операторите не продава свободно. В момента се изпълняват преордерите.
Цитирай
#21

Вива ми доставиха още в петък черен. Сега го имат само в 4 магазина /жена ми работи там/.

Galaxy S 24 ultra
Цитирай
#22

(2018-08-28, 19:38:34)milenski_co написа:  Някой изобщо взел ли е от А1? Аз изпуснах преордера /бях почти сигурен, че няма много смисъл/. Сега вече няколко дена проверявам в техни офис, където видя и питам, но го няма никъде, а и разбрах че са много назад с предварителните поръчки... Лоша организация..

 Аз питах в Самсунг и те ми казаха, че от А1(мтел) няма да ми го доставят, както обещаваха на 24.08, поради простата причина,че още не са внесени от А1. Освен лоша организация бих прибавил и откровенна лъжа в срока на изпъленение на поръчката. Ако се забавят още ден или два ще ме хванат за .... да им преподписва и да им закупя телефона. Затова и по-рано питах дали има доставени на някой от А1.
Цитирай
#23

И аз получих днес моя от оражевите.Много са точни с доставките.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#24

Честито

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай
#25

+1 черен закупен от Теленор на доста добра цена Smile)



HTC Wildfire S ->Sony xperia V ->HTC Desire X -> SGS S4 -> [LG G2] ->// LG G4// ->Sony XPERIA Z3c ->>》GALAXY S7 EDGE《
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)