Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy Note 9

За DEX-арите:
https://r.tapatalk.com/shareLink?url=htt...are_type=t

Изпратено с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

За колегите от Варна. В сервиза на Самсунг продават и поставят оригинални протектори. Изключително съм доволен. Не са стъклени. По скоро са като нано стъкло много тънки, но не са фолио. На мен ми взеха 30лв но бях с връзки. Не знам каква е цената, но със сигурност си заслужава за според мен. Доколкото разбрах се поставя с някаква машина.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай

(2018-11-14, 13:15:39)justvank0 написа:  За колегите от Варна. В сервиза на Самсунг продават и поставят оригинални протектори. Изключително съм доволен. Не са стъклени. По скоро са като нано стъкло много тънки, но не са фолио. На мен ми взеха 30лв но бях с връзки. Не знам каква е цената, но със сигурност си заслужава за според мен. Доколкото разбрах се поставя с някаква машина.

Има оригинални протектори за Note 9?
Цитирай

Би ли могъл да разучиш малко повече. Аз лично бих си отделил един ден да пропътувам 400-500км до Варна, за да поставят протектор на моя. Цената не ми е проблем. Но сигурно има хора, които биха искали да изпратят техните телефони, вместо да губят време в пътуване.
На същият ден ли ти върнаха телефона?

Samsung Galaxy S23 Ultra + Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Да колега. Стана за около 10 мин. Прилича малко на тези оригиналните, които бяха за s7 само че по тънки. Откакто съм с телефона смених три стъкла и трите бяха ужасни. Супер много се замазваха. Едното беше от съшия производител като за айфона. Този на айфона е перфектен този са самсунг с приличаше на казан с олио.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай

Колега може ли да качиш снимка да видим как изглежда този протектор?

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Не са много добри снимките, но с това разполага в момента. 
[attachment=23231][attachment=23232][attachment=23233]

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
[-] 2 потребители изказват благодарност на justvank0 за това мнение:
  • GT, S.7.R.3.L.0.K.
Цитирай

До колкото виждам обхваща цялата лицева част и е изрязан само горе около слушалката?

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Да, има и отвори на камерата, което за мен е мега важно. Че инъче снимките стават ужасни.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай

Малко странно ми изглежда долния десен ъгъл. Сякаш е изрязан накриво, но вероятно е от снимката. Нещо да са коментирали за отлепяне или евентуални проблеми и дали ги поправят? Активирал ли си по-високата чувствителност или няма нужда?

Аз мисля да се свържа с Макс следващият месец и да отида да сложат и на моя протектор. Жалко, че сайтът им не работи.

Samsung Galaxy S23 Ultra + Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Как ще давате толкова пари за лепенки, пък че и някой да пътува 400км или да се пращат телефони ...
Ей сега ще ви открия тайната, то преди месец ви я открих, ама айде пак.

Сложих ТПУ от Нот 8, който ми беше останал от него и спи вече цял месец. Хваща целият дисплей и на широко и на дълго с извивките. Има си 5 отвора горе за всяко нещо по отделно и всички съвпадат със сензорите. А и кейса не го навдига.
Сигурно са по 3-4 паунда в бея, като идва и с гръб, ама той вече не става, че там е друго.
Като гледам долу как стои на 2-та снимка е точно като на моят. Нищо чудно да са взели такива и да ви ги дават за оригинални за Нот 9
Цитирай

30 лева. Уникален, не се усеща на дисплея, и най-важното почти не се вижда. Като за евтин вариант на Уайтстоун доум е идеален.[Изображение: 4eabd605456b109d882fb00b427253e8.jpg][Изображение: 196a7c70bae09347993685857a16f1c2.jpg]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай

Само по края на протектора ли е лепилото?

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Да, почти не се вижда каква грозотия е в горната част...

Samsung Galaxy S23 Ultra + Samsung Galaxy Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на S.7.R.3.L.0.K. за това мнение:
  • kiriku
Цитирай

(2018-11-16, 23:06:21)S.7.R.3.L.0.K. написа:  Да, почти не се вижда каква грозотия е в горната част...

Как ще е само по края при наличие на течно лепило и uv light?????????
Лепилото е навсякъде. Хубав протектор, но струва 12 лв в Ибей. Постнал съм линк в раздела на s8, ако някой иска да си купи.
Моя го разкарах, махнах му и кейса на гърба и дреме ми че ще му стане нещо. Всичко ми пречи и дразни като защита.
Цитирай

Вече изчистих "грозотията" в горната част Wink
Беше остатък от течността.
Идеята не ми беше да си мерим на кой колко му е гаден протектора, а да споделя че става и изглежда доста добре в сравнение с всичко друго което съм виждал за ноут 8 или 9.
И аз не харесвам протектори, ама нещо едно падане за 1 година ме върна с 2000 лв назад... та сложих.

Със здраве!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай

Колеги поръчах си телефона, моля за съвет какъв стъклен протектор да взема. Чета, че се разлепят.
Цитирай

SpLiT, откъде купи протектора?

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
Цитирай

Ето тук го има и е на промоция ЦЪК

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

(2018-11-22, 21:58:56)GT написа:  Ето тук го има и е на промоция ЦЪК

Колега как стои въпросът с това лепило. Лесно ли се маха после ако се наложи?
Цитирай

Колеги, извинявайте че се намесвам.Имам Note 8. Пробвал съм протектора който колегата е посочил, само че го купих за 4 долара от ebay.Не знам дефектен ли бях уцелил, но след сравнително лесното слагане и изпичано на лепилото, по краищата след няколко часа започнаха да се отлепят. Чувствителността на дисплея видимо се промени. Ядосах се и го махнах. Проблем с останалото лепило няма. Маха се много лесно с кърпичка със спирт и не остават никакви следи. Прежалих около 90 лв и сега съм с Whitestone Dome Glass. Всички материали са различни от китайския. Само начина на слагане е същия. Не искам да му правя реклама, но според мен засега на пазара няма нищо по-добро.

MaxonBenefon Spica -Nokia 6210 - Nokia 6310 - Nokia N65 - Blackberry 8520 - Blackberry Curve 9380 - HTC One mini - HTC One M8 - HTC M10 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note10 plus - Samsung Galaxy Note 20 ultra , Samsung Galaxy S23 Ultra.
Цитирай

(2018-11-23, 14:42:44)alex70 написа:  Колеги, извинявайте че се намесвам.Имам Note 8. Пробвал съм протектора който колегата е посочил, само че го купих за 4 долара от ebay.Не знам дефектен ли бях уцелил, но след сравнително лесното слагане и изпичано на лепилото, по краищата след няколко часа започнаха да се отлепят. Чувствителността на дисплея видимо се промени. Ядосах се и го махнах. Проблем с останалото лепило няма. Маха се много лесно с кърпичка със спирт и не остават никакви следи. Прежалих около 90 лв и сега съм с Whitestone Dome Glass.  Всички материали са различни от китайския. Само начина на слагане е същия. Не искам да му правя реклама, но според мен засега на пазара няма нищо по-добро.

Колега от къде го купи?
Цитирай

https://www.ebay.com/itm/UV-Nano-Optics-...2749.l2649

Tова е страницата, но не го препоръчвам.

MaxonBenefon Spica -Nokia 6210 - Nokia 6310 - Nokia N65 - Blackberry 8520 - Blackberry Curve 9380 - HTC One mini - HTC One M8 - HTC M10 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note10 plus - Samsung Galaxy Note 20 ultra , Samsung Galaxy S23 Ultra.
Цитирай

(2018-11-23, 17:45:47)alex70 написа:  https://www.ebay.com/itm/UV-Nano-Optics-...2749.l2649

Tова е страницата, но не го препоръчвам.

Благодаря! А кой препоръчваш?
Цитирай
Photo 

(2018-11-23, 19:17:06)intent написа:  Благодаря! А кой препоръчваш?

Не знам точно профила на Note 9 какъв е, но на на Note 8 извивките на екрана са проблем за всички стъклени протектори. Опитал съм поне 4-5 и резултатите след първата седмица бяха отчайващи. Прежалих 90 лева наведнъж за Whitestone Dome и се кротнах. Просто са го измислили хората, но цената на пръв поглед е висока. В съчетание с SPIGEN NEO HYBRID ако не знаеш просто не може да се различи че има протектор, напасването по екрана е до части от милиметъра. Съжалявам че не мога да качвам снимки, за да се види как изглежда.

MaxonBenefon Spica -Nokia 6210 - Nokia 6310 - Nokia N65 - Blackberry 8520 - Blackberry Curve 9380 - HTC One mini - HTC One M8 - HTC M10 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note10 plus - Samsung Galaxy Note 20 ultra , Samsung Galaxy S23 Ultra.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)