Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy Note 9

Поръчах си от немския амазон ето този протектор. Ringke Invisible Defender Full Coverage (линк към амазон-а). Изглежда интересен, защото обхваща цялата предница на телефона. До 1 седмица трябва да е пристигнал и ще кажа как е. Също така от щатите чакам и протектор на XtremeGuard.

Samsung S22 Ultra

Цитирай
Аксесоари

Миналата година пробвах такъв протектор на Ноут 8. Обхваща добре, но беше тип гумиран като първите протектори на Invisible shield.

Много бързо се прецака, понеже винаги съм с кейс и го раздърпа по крайщата.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай

Някой има ли впечатления от протектора, който слагат в сервиза на самсунг Варна? Колегата който се похвали не ми отговори на съобщение.
Цитирай

Протектора е много добър, на пипане е като стъклото и почти не се забелязва. Обаче е само против надраскване, при едно падане няма да предпази.
Цитирай

Аз си взех Samsung Silicone Case Blue. Има ли някой от тази серия същия или друг цвЕт.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2018-11-28, 17:10:31)hazART написа:  Аз си взех Samsung Silicone Case Blue. Има ли някой от тази серия същия или друг цвЕт.

Имам черния. Взех го от алиекспрес. Доста мяза на истинския. Ако го искаш мога да ти го дам на символична цена.

Samsung S22 Ultra

Цитирай

Аз имам оригиналния , за какво ми е твоя.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Аз в момента ползвам на Spigen Neo Hybrid и съм доволен. Иначе имам и оригиналните кейсове на Samsung Clear View Standing Cover и Silicone Cover.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Поръчал съм от Амазон Ringke fusion кейс.

.jpg Screenshot_4.jpg Размер: 63.65 KB  Сваляния: 70


Кефи ме заради сиджимката. Обаче искам да намеря и други подобни кейсове, който имат отвори за закачане на сиджимка. Мислех, че на Spigen някой кейсове са така, но нещо не можах да открия. Ако знаете такива кейсове с възможност за прикачане на сиджимка, я дайте някой линк или име.

Samsung S22 Ultra

Цитирай

(2018-11-27, 20:06:24)danilov написа:  Протектора е много добър, на пипане е като стъклото и почти не се забелязва. Обаче е само против надраскване, при едно падане няма да предпази.

Може ли да кажеш къде точно се намира този сервиз и евентуално работното време?
Цитирай

(2018-12-06, 10:17:47)stoyandim написа:  Може ли да кажеш къде точно се намира този сервиз и евентуално работното време?

https://www.google.com/maps/uv?hl=bg&pb=...aHoECAYQBg

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай

(2018-12-06, 12:56:02)desielenkova написа:  https://www.google.com/maps/uv?hl=bg&pb=...aHoECAYQBg

Благодаря!

Някой друг ходил ли е и знае ли колко взимат ако нямаш връзки Big Grin?
Цитирай

Аз вече ходих. Без връзки 30 лв. Протекторат ми харесва, но взе да се отлепя по ъглите. Ходих пак. Човекът си игра и 2 протектора изхвърли....нещо не му се получаваше. Накрая сложи, ама с забележки... Каза ми че ще заяви някаква матрица дето точно да може да поставя протектор и след седмица чакам да ми се обади за подмяна. Разочарован съм към момента.
Цитирай

(2018-12-07, 16:26:06)intent написа:  Аз вече ходих. Без връзки 30 лв. Протекторат ми харесва,  но взе да се отлепя по ъглите. Ходих пак. Човекът си игра и 2 протектора изхвърли....нещо не му се получаваше. Накрая сложи,  ама с забележки... Каза ми че ще заяви някаква матрица дето точно да може да поставя протектор и след седмица чакам да ми се обади за подмяна. Разочарован съм към момента.
И аз ходих, и при мен пробва два пъти, и не стана добре, имаше забележки...
Цитирай

Здравейте.
Днес се прекарах, като си купих протектор за екрана.
Влязох в магазина и казах, че търся стъклен протектор за екрана, който да обхваща всичко, да не е изрязан.
Момичето ми предложи и директно го постави, като аз гледах кейсовете през това време.
После прибрах телефона в чантата и си тръгнах. Вкъщи установих, че не мога да пиша с клавиатурата, трудно реагира дисплея на докосване и въобще намалена е чувствителността заради протектора.
Смъкнах го и установих, че е пластмасов. Струваше 15 лв.
Моля да ми препоръчате от къде да взема истински стъклен протектор, който да не нарушава работата на тъчскрийна.
От Варна съм.


Прикачени файлове Миниатюри
       

Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue 128 GB - Samsung Galaxy A5 2017
Цитирай

Здрасти, аз се отказах от стъклен протектор ( два неуспешни опита ) само си даваме пари те. И без това едва ли N9 ще ни е последния телефон.

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай

(2018-12-08, 01:35:40)gofirst написа:  Здравейте.
Днес се прекарах, като си купих протектор за екрана.
Влязох в магазина и казах, че търся стъклен протектор за екрана, който да обхваща всичко, да не е изрязан.
Момичето ми предложи и директно го постави, като аз гледах кейсовете през това време.
После прибрах телефона в чантата и си тръгнах. Вкъщи установих, че не мога да пиша с клавиатурата, трудно реагира дисплея на докосване и въобще намалена е чувствителността заради протектора.
Смъкнах го и установих, че е пластмасов. Струваше 15 лв.
Моля да ми препоръчате от къде да взема истински стъклен протектор, който да не нарушава работата на тъчскрийна.
От Варна съм.
Със S9+ съм аз. Дадох над 200лв за протектори и винаги имах проблем с чувствителноста. Имаш една опция за "чуствителност на допир" нея пробва ли я? На мен не ми свърши много работа. На колхозния имаше едни протектор който обхващат целия екран ,но пак е кофти и сега си карам без. Иначе съм купувал от там , също от skyfone, технополис, техномаркет. На червения имаше някакви за по 100лв ,но така и не ги пробвах. Явно и note има проблем със слабата чуствителност в екрана.

Някой ходил ли е на сервиз да провери как стоят нещата? Възможно ли е да се направи нешо по въпроса? Аз си карам без протектор вече.

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Колеги, на миналата страница писах че засега освен DOME GLASS, друго никакво стъкло не става за продължително време. В раздела за Note 8 стигнахме до този извод и вече не коментираме стъкла. Не давайте грешни пари, защото или материала на стъклото няма да е достатъчно чувствителен или няма да залепне добре по извивиките. Виждал съм по сервизите абсолютни боклуци за по 50-60 лв, даже ми предложиха за моя Note 8 фолио за 95 !!!. Лично за мен вариантите са само два или DOME GLASS ( около 90 лв) или БЕЗ ПРОТЕКТОР. Не ангажирам никого с мнението си, но като знам колко пари набутах за фолиа и стъкла, преди да сложа това на Dome Glass, ме боли главата.

MaxonBenefon Spica -Nokia 6210 - Nokia 6310 - Nokia N65 - Blackberry 8520 - Blackberry Curve 9380 - HTC One mini - HTC One M8 - HTC M10 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note10 plus - Samsung Galaxy Note 20 ultra , Samsung Galaxy S23 Ultra.
[-] 2 потребители изказват благодарност на alex70 за това мнение:
  • achodemo, gofirst
Цитирай

Нямах такива проблеми със S8. Това се получава от S9 нагоре... Лекичко прецакаха нещата от Samsung.
Цитирай

Аз съм с Strengthen Protective Film на Ноте 8 а жена ми на S9+. Фолиото е гладко и не се драска лесно, за месец ползване няма следа от Pen-а на моя телефон.
Аз лично повече пари за стъкла не мисля да давам.

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай

Аз имам хубав калъф, с който го нося винаги, но вкъщи понякога го махам, все пак тоя телефон много радва окото и ми е съвсем нов, постоянно си го разглеждам.
Днес занесох протектора в магазина, казах на мацката, че не е стъклен, звънна на някого и той потвърди, че бил от закалено стъкло. Погледнах опаковката на друг на щанда и пишеше 3D GLASS нещо си.
Казах ѝ, че това си е обикновен пластмасов протектор, след което тя го натисна и счупи. Не се натроши на сол, само се пропука и си остана цял...
Жена съм, сигурно не разбирам, но утре ще отида да купя още един и ще го подпаля със запалка, защото мразя да ме лъжат.

Ще си поръчам едно фолио като това, което колегата последно е споменал и ще го пазя.

Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue 128 GB - Samsung Galaxy A5 2017
Цитирай

Ако преди не си пипала протектор е нормално да го мислиш за пластмасов. Не си давай парите за глупости, не са те излъгали. Друг е въпроса че протектора им е скапан по принцип.

Изрод
Цитирай

(2018-12-08, 18:36:14)gofirst написа:  Аз имам хубав калъф, с който го нося винаги, но вкъщи понякога го махам, все пак тоя телефон много радва окото и ми е съвсем нов, постоянно си го разглеждам.
Днес занесох протектора в магазина, казах на мацката, че не е стъклен, звънна на някого и той потвърди, че бил от закалено стъкло. я.

Здрасти, и аз като теб си мислех , че е не е стъкло но го счупих, оказа се, че е от два слоя един от стъкло можеш да се порежеш и още и нещо като найлон гъвкаво е някакъв двуплекс ще е .

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай

Правете сметка, че за Note серията е много важно протектора да не намаля чувствителността на екрана за да може без проблем да се използва писалката. Съмнявам се че китайските стъкла са правени точно за Note, освен по размер.

MaxonBenefon Spica -Nokia 6210 - Nokia 6310 - Nokia N65 - Blackberry 8520 - Blackberry Curve 9380 - HTC One mini - HTC One M8 - HTC M10 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note10 plus - Samsung Galaxy Note 20 ultra , Samsung Galaxy S23 Ultra.
Цитирай

Така и не разбрахте, че с това стъкло на телефона не са нужни никакви предпазни лепенки и щуротии. То не се драска. А от счупване и допълнителното няма да помогне...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)