Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy Note 9

Досега не съм имала Note, но на предишните си телефони съм била винаги с тефтер именно за да не се надраска екрана.
Имам 2389201 чанти и раници, които са с ципове и като се прибира и вади телефона, ако е без калъф нали се сещате..
Предишния има една дребна драскотина от втория ден поради тази причина.
Препоръчаха ми в една фб група това:
цък

А знаете ли за функцията Touch sensitivity? Чак днес разбрах за нея и може би нямаше да се стигне до тук. Като е включена можело спокойно да се използва телефона с протектор.

EDIT: mefistoreyon на предишната страница я е споменал, но съм я пропуснала вчера..

Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue 128 GB - Samsung Galaxy A5 2017
Цитирай
Аксесоари

(2018-12-08, 21:18:59)gofirst написа:  Досега не съм имала Note, но на предишните си телефони съм била винаги с тефтер именно за да не се надраска екрана.
Имам 2389201 чанти и раници, които са с ципове и като се прибира и вади телефона, ако е без калъф нали се сещате..
Предишния има една дребна драскотина от втория ден поради тази причина.
Препоръчаха ми в една фб група това:
цък


От клипчето се вижда че този протектор е с лепило само по краищата. Иначе на spigen аксесоарите са добри, но цената им не е ниска. Аз не съм сигурен дали изобщо някое лепило без изпичане с UV лампа може продължително време да държи на напрежението от заоблените краища без да се разлепи.

MaxonBenefon Spica -Nokia 6210 - Nokia 6310 - Nokia N65 - Blackberry 8520 - Blackberry Curve 9380 - HTC One mini - HTC One M8 - HTC M10 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note10 plus - Samsung Galaxy Note 20 ultra , Samsung Galaxy S23 Ultra.
Цитирай

На Note 9 за сега съм с фолио. На Note 8 също имах фолио няколко месеца след като започнаха да влизат прашинки по краищата го махнах и след около седмица забелязох, че се беше появила 2, 3 см дерюга в долния десен ъгъл. Според мен тези новите стъкла може да са по здрави, но по лесно се надраскват от старите поколения Горила.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

(2018-12-10, 08:06:07)GT написа:  На Note 9 за сега съм с фолио. На Note 8 също имах фолио няколко месеца след като започнаха да влизат прашинки по краищата го махнах и след около седмица забелязох, че се беше появила 2, 3 см дерюга в долния десен ъгъл. Според мен тези новите стъкла може да са по здрави, но по лесно се надраскват от старите поколения Горила.

Абсолютно съм съгласен. Не слагам протектори от поне едно 5-6 години, но си пазя устройствата като очите. Последният S8 имаше няколко надрасквания по екрана без да е падал или оставян по лице! Затова сега вече от 1 месец съм с Ноут 9 , но днес чакам да ми пристигне LED View Cover калъф точно, за да предпазя екрана от такива надрасквания. По принцип не харесвам този тип калъфи, но тези на самсунг винаги са изпипани. И този ми харесва.

Samsung Galaxy S20 Plus

Цитирай

Пристигнаха ми протекторите Ringke Invisible Defender. Доста са прилични, тегаво се поставят, но стават без балончета. Обхващат крайщата на телефона, чак до самият гръб. Доволен съм.

Поръчвах протектори от Xtreme Guard, но бг пощи не пожелаха да ми ги доставят. Сега чакам също протектори с мокра инсталация от Gadget Shieldz. Те за по напряко идват от Индия, но са доста евтини и обхващат абсолютно целия телефон. Преди съм ползвал протектори с мокра инсталация и бях много доволен, при тях няма начин да останат балончета или по заоблените краища да не успеят да залепнат добре.

Samsung S22 Ultra

Цитирай

Някой би ли ми препоръчал микрофон, които да се включва в 3,5 м.м. букса за слушалките?

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Някой има ли оригиналния кейс на Samsung, който е прозрачен, доволен ли е.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Ако става въпрос за силиконовия - да! Класически и не плъзга по ръцете като пластмасовия за S8/S8+.

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
Цитирай

Здравейте
Днес си взех ноут 9, не ми стана ясно дали в комплекта има някакъв кейс. Бях останал с впечатление, че в кутията има прозрачен кейс/гръб? От виваком, неразпечатан.

Galaxy Note 9 / Note 20 Ultra / Galaxy S23 Ultra
Цитирай

За някои пазари има, но за нашия - не.

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
Цитирай

Да, усетих. Взех му мекия кейс, добре седи.

Galaxy Note 9 / Note 20 Ultra / Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Значи гледам в ebay има доста интересни кейсчвта..на никакви пари, мисля да поръчам няколко за проба. Лошото е, че ни нямат за хора и шипват до адрес в Англия, но има куриер до БГ, но това бави над 2 седмици доставката и предвид коледната истерия ще се забавят...

Galaxy Note 9 / Note 20 Ultra / Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Налазвайте, оригинално, зарежда ноута.


https://m.emag.bg/samsung-ep-pg920i-wire...1544658647

Galaxy Note 9 / Note 20 Ultra / Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Приятел, не ти го препоръчвам това зарядно!

Цитат:* Изходен ток: 5V / 1.000 mA

* Изходно напрежение: 5W

Тази батерия от 4000 mAh , знаеш ли колко време ще я зареждаш?
И аз си търся безжично от около месец и ти препоръчвам да вземеш нещо с 9-10W оutput.
Ето според мен, кои са добрите модели за нашия телефон (говорим само производство на Samsung)
EP-P3100
EP-PG950
EP-N5100
EP-P1100


Поздрави!  Storstark


Samsung Galaxy S20 Plus

Цитирай

Знам, от 0 до 100% за 4 часа. Нощта е за това, така няма да пече и батерията. След цял ден чанч и яко ровене имам 30-40% остатък, мен ме устройва, цената също. И няма да се разбие буксата на телефона от постоянно мушкане на кабела.

Galaxy Note 9 / Note 20 Ultra / Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Здравейте колеги.
Преди малко си сложих от Самсунг сервиза във Варна.Вече имат матрица и протектора все едно се е слял с дисплея,няма грам точица или какъвто и да е косур.Не е стъклен ако това питате и не е транспортно фолио.Нещо много нано е но не мога да опредрля.Дадоха ми гаранция ако нещо тръгне да се отлепя в следващите месеци ми връщат парите или слагат нов,както си преценя.
Доволен съм.

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


Цитирай

@DeCkard ето тоз коментар го чаках тамън утре мислех да ходя там да питам имат ли за ноута , мой приятел му сложиха на с8цата и изглежда екстра протектора
Цитирай

Цената на поставянето и протектора каква е ?
Цитирай

Цената вече е 40лв понеже ина матрица , човека дава гаранция при леко въздух като точича или съмнения,че нещо не е на ред го сменя безплатно.
За мен протектора е на топ ниво(сменил съм 4,5 модела до сега). Smile


Прикачени файлове
.jpg 20190103_083758_crop_720x400.jpg Размер: 191.91 KB  Сваляния: 96

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


Цитирай

40 лв за фолио, добре е.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

(2019-01-03, 08:39:58)DeCkard написа:  Цената вече е 40лв понеже ина матрица , човека дава гаранция при леко въздух като точича или съмнения,че нещо не е на ред го сменя безплатно.
За мен протектора е на топ ниво(сменил съм 4,5 модела до сега). Smile

Колко време е гаранцията? Писмена или устна?

Samsung Galaxy S20 Plus

Цитирай

Днес не му беше ден на човека 2 пъти го лепи фолиото и останаха пак няколко точици :/ така ще я караме засега . Протектора изглежда приятен отстрани е почти до металната рамка . Само не знам сега какъв кейс да си търся .
Някой със съвети ?
Цитирай

Добре, че е инвестирал в матрица...

Samsung Galaxy S20 Plus

[-] 1 потребител изказва благодарност на kiriku за това мнение:
  • zlatanmarkov
Цитирай

Здравейте,
И аз си взех Note 9 и съм много доволен.
В събота ми пристигна комплект с протектор, UV лампа и течността за поставянето.
Сам си го поставих и съм многоооо доволен.
Ако някой се интересува ще му изпратя линк на комплекта.
[-] 1 потребител изказва благодарност на donkor за това мнение:
  • achodemo
Цитирай

Кой е протектора ?

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)