Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy Note 9

@acho, направо го пробвай, аз съм с такъв, но имай предвид, че е трудно да го сложиш сам, ако не си слагал друг път. Моя като ми го лепнаха в Moven мисля, че беше, после се появиха точки и отидох пак, и ми лепнаха чисто нов наново. Сега в края, отгоре, в десния има леко лепило като черта, почти не се вижда, е засъхнало. Но това не е проблем. Също така имай предвид, че не седи толкова добре с този протектор, ако искаш да си запазиш хубостта на телефона, по-добре без него, защото като махнеш кейса си е грозно, но пък ако искаш  да му няма нищо като падне, си го сложи.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари

Къде в София може да ми монтират такъв ?


Този също му се чудя ?!

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

Такъв ми сложиха в магазин за стъкла.На третия ден почна да нараства балон вдясно горе по еджа.Ядосах се и го отлепих(пореден,трети).С тия еджове протекторите не карат много.
Карам без протектор,много внимавам,поне докато не ми пристигне това чудовище-водоустойчиво и удароустойчиво.Правя го тип CAT и това е,лапата ми е доста голяма и не ми е проблем увеличените габарити.    
Снимката е примерна,джаджата си е специално за Нот-ка

SM-N9000 > SM-N960F/DS > SM-N975F/DS > SM-N986B > SM-N975U1>SM-S918B/DS
[-] 1 потребител изказва благодарност на chopakov за това мнение:
  • achodemo
Цитирай

(2019-04-23, 18:27:30)chopakov написа:  Такъв ми сложиха в магазин за стъкла.На третия ден почна да нараства балон вдясно горе по еджа.Ядосах се и го отлепих(пореден,трети).С тия еджове протекторите не карат много.
Карам без протектор,много внимавам,поне докато не ми пристигне това чудовище-водоустойчиво и удароустойчиво.Правя го тип CAT и това е,лапата ми е доста голяма и не ми е проблем увеличените габарити.
Снимката е примерна,джаджата си е специално за Нот-ка
Колко му е цената на животното? Информативно. И какво предлагат като цяло. Губим ли нещо от качеството на цветовете на екрана и подобни? Благодаря!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай

към 30 кинта с доставката.Чака се.
Като дойде,ще го покажа.

https://www.wish.com/m/c/5bdba6f827fdc25...lhZmY0Zjk3

SM-N9000 > SM-N960F/DS > SM-N975F/DS > SM-N986B > SM-N975U1>SM-S918B/DS
[-] 1 потребител изказва благодарност на chopakov за това мнение:
  • Diego Armando
Цитирай

Имай предвид, че тези метални кейсове влошават обхвата и WiFi. Не съм сигурен къде се намират точно антените на note, но при други модели има проблеми

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

И аз имах доста проблеми с метален кейс. Не стига че дадох 60лв за него ами:
1. Нямах почти обхват
2. Безжичните ми служалки прекъсваха ужасно бяха почти неизползваеми
3. Батерията ми падаше по бързо.
Инъче кейса има фаца и много ми харесва, но се оказа че минусите май са повече...

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай

Не се отказахте от тия стъкла ей..грозни, ръбовати, скъпи и до дни падат. Ама продължавате да опитвате. Все едно, че всеки ден ще го изтървате тоя телефон, пък и се надявате стъклото да го спаси.

Аз слагам за 2-ра лепенка от тези
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B07F...UTF8&psc=1

Лепи се лесно и перфектно, обхваща целият дисплей, стой си там с месеци, не пречи на кейса ( но това зависи и от него) и най-важното
почти не се вижда къде е. Вярно пази само от драскотини, но на мен ми е предостатъчно. 
Има 2 в комплекта + една "карбонова" лепенка за гърба.

А за кейс това
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B07G...UTF8&psc=1

Тънък, минималистичен, матов с добър захват. Не увеличава размера на телефона и него дето се вика "не мойж го видя"

От както го имам, а това е от 8.18г оригиналният на самсунг clear cover съм го захвърлил някъде и не съм си и помислил да го слагам
Цитирай

(2019-04-25, 09:43:09)rumo написа:  Не се отказахте от тия стъкла ей..грозни, ръбовати, скъпи и до дни падат. Ама продължавате да опитвате. Все едно, че всеки ден ще го изтървате тоя телефон, пък и се надявате стъклото да го спаси.

Аз слагам за 2-ра лепенка от тези
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B07F...UTF8&psc=1

Лепи се лесно и перфектно, обхваща целият дисплей, стой си там с месеци, не пречи на кейса ( но това зависи и от него) и най-важното
почти не се вижда къде е. Вярно пази само от драскотини, но на мен ми е предостатъчно. 
Има 2 в комплекта + една "карбонова" лепенка за гърба.

А за кейс това
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B07G...UTF8&psc=1

Тънък, минималистичен, матов с добър захват. Не увеличава размера на телефона и него дето се вика "не мойж го видя"

От както го имам, а това е от 8.18г оригиналният на самсунг clear cover съм го захвърлил някъде и не съм си и помислил да го слагам
Всеки си има собствен вкус. На 4-ката стъклото ме е спасявало 5 пъти поне. Аз съм по-рисков потребител, особено из планините. Затова и не спирам да търся. Все едно да ти налагам моя стил. Smile Предпочитам здраво, работещо устройство, отколкото такова съм смазан дисплей. Smile

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай

Ми дано намериш..щото майникой не е. А от 4-ката до 9-ката как се извъртяха нещата, то и затова няма. Ако беше плосък като 4-ката и аз стъкло щях да сложа, ама за този въобще и не търся, щото на други извити съм слагал махал и така докато се отказах от тях.

Аз не налагам моят. Само ви казвам кое става, не пада, не стърчи и така. Ама като ще си ги изтървате не става.
Цитирай

(2019-04-25, 10:36:44)rumo написа:  Ми дано намериш..щото майникой не е. А от 4-ката до 9-ката как се извъртяха нещата, то и затова няма. Ако беше плосък като 4-ката и аз стъкло щях да сложа, ама за този въобще и не търся, щото на други извити съм слагал махал и така докато се отказах от тях.

Аз не налагам моят. Само ви казвам кое става, не пада, не стърчи и така. Ама като ще си ги изтървате не става.
И четворката не е абсолютно плоска. А относно протекторите. Цял свят ги мисли. Оптимист съм Smile

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай

И аз дадох една торба с пари за стъкла, нано протектори и тн. Преди около 3-4 месеца сложих един китайски и от тогава не е мръднал, до преди седмица като телефона претърпя страшно падане и стъклото се спуска, но дисплея е здрав. Така че май най евтиното излезе най добре за сега.
Това е.
https://s.click.aliexpress.com/e/w8Uzu2k
Цитирай

Линка не е добре

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

(2019-04-25, 11:24:58)achodemo написа:  Линка не е добре
 При мен го отваря директно в приложението.
Цитирай

(2019-04-25, 09:43:09)rumo написа:  Не се отказахте от тия стъкла ей..грозни, ръбовати, скъпи и до дни падат. Ама продължавате да опитвате. Все едно, че всеки ден ще го изтървате тоя телефон, пък и се надявате стъклото да го спаси.

Аз слагам за 2-ра лепенка от тези
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B07F...UTF8&psc=1

Лепи се лесно и перфектно, обхваща целият дисплей, стой си там с месеци, не пречи на кейса ( но това зависи и от него) и най-важното
почти не се вижда къде е. Вярно пази само от драскотини, но на мен ми е предостатъчно. 
Има 2 в комплекта + една "карбонова" лепенка за гърба.

А за кейс това
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B07G...UTF8&psc=1

Тънък, минималистичен, матов с добър захват. Не увеличава размера на телефона и него дето се вика "не мойж го видя"

От както го имам, а това е от 8.18г оригиналният на самсунг clear cover съм го захвърлил някъде и не съм си и помислил да го слагам


Поръчката до България ли я правите? Колко излиза крайната цена с доставка? Мисля да поръчам първото фолио, защото вчера забелязах една резка на екрана и е дълбока, не искам да с е драска повече.
Христос воскресе!  Smile

Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue 128 GB - Samsung Galaxy A5 2017
[-] 1 потребител изказва благодарност на gofirst за това мнение:
  • cayman911
Цитирай

(2019-04-25, 11:23:45)danilov написа:  И аз дадох една торба с пари за стъкла, нано протектори и тн. Преди около 3-4 месеца сложих един китайски и от тогава не е мръднал, до преди седмица като телефона претърпя страшно падане и стъклото се спуска, но дисплея е здрав. Така че май най евтиното излезе най добре за сега.
Това е.
https://s.click.aliexpress.com/e/w8Uzu2k

И аз поръчах такова има ли някакъв чалъм като се слага ?
[-] 1 потребител изказва благодарност на zlatanmarkov за това мнение:
  • Diego Armando
Цитирай

(2019-04-28, 20:32:39)zlatanmarkov написа:  И аз поръчах такова има ли някакъв чалъм като се слага ?
Ти чалъм винаги има. Аз поръчах два.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай

Гледаш в YouTube и слагаш, аз от първия път не успях. Мисля че най важното е да е на възможно най равна повърхност.
[-] 2 потребители изказват благодарност на danilov за това мнение:
  • Diego Armando, zlatanmarkov
Цитирай

Дали най-доброто решение не е застраховката при оператор? Гледам във Виваком е 24 лв на година.
Цитирай

(2019-04-28, 22:53:27)danilov написа:  Гледаш в YouTube и слагаш, аз от първия път не успях. Мисля че най важното е да е на възможно най равна повърхност.
А защо не успя? Можеш ли да дадеш малко повече подробности. Благодаря.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

(2019-04-29, 13:47:47)kosio написа:  Дали най-доброто решение не е застраховката при оператор? Гледам във Виваком е 24 лв на година.
Трябва ли да си го купил от тях?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай
Bug 

Big Grin Big Grin Big Grin  24 лева на година и не го мислиш, викаш... 
То ако беше така, нямаше никой да си слага нито протектори, нито кейсове. 
24 лв. на месец по-става. Застраховките на телефон са около половината от стойността на самия телефон.
В Теленор застрахователната премия на месец за Note 9 е 17,50 лв. Сметни го х24 месеца. 420 лв. ти струва застраховката при Теленор, като в случай на ремонт доплащаш още около 100 лв. от себе си. Значи 520 лв. в случай на ремонт. При Виваком няма да е по-малко, бъди сигурен.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Не успях защото не беше на равна повърхност и лепилото отиде на една страна, а трябва горе долу да е по средата и да е неподвижно.
[-] 2 потребители изказват благодарност на danilov за това мнение:
  • Diego Armando, zlatanmarkov
Цитирай

(2019-04-29, 14:07:25)ivan_vylka написа:  Big Grin Big Grin Big Grin  24 лева на година и не го мислиш, викаш... 
То ако беше така, нямаше никой да си слага нито протектори, нито кейсове. 
24 лв. на месец по-става. Застраховките на телефон са около половината от стойността на самия телефон.
В Теленор застрахователната премия на месец за Note 9 е 17,50 лв. Сметни го х24 месеца. 420 лв. ти струва застраховката при Теленор, като в случай на ремонт доплащаш още около 100 лв. от себе си. Значи 520 лв. в случай на ремонт. При Виваком няма да е по-малко, бъди сигурен.
Направил ли си е застраховка някой някъде в крайна сметка?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Diego Armando за това мнение:
  • chopakov
Цитирай

(2019-04-29, 16:45:47)Diego Armando написа:  Направил ли си е застраховка някой някъде в крайна сметка?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

На жената на S7-ицата правих преди 3 години.Беше нещо от рода на 10-12 лева.

SM-N9000 > SM-N960F/DS > SM-N975F/DS > SM-N986B > SM-N975U1>SM-S918B/DS
Цитирай

(2019-04-29, 16:45:47)Diego Armando написа:  Направил ли си е застраховка някой някъде в крайна сметка?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Имам застраховка на 9та 24лв на месец към Виваком но е само през първата година.
Поема всякакви щети без доплащане !!!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)