Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy Note 9

Да, чета мнения че всички се разлепят. Единствено не знам за тези които се лепят с течно лепило и UV лампа как ще са.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай
Аксесоари

Това на мен ми изглежда доста опасно за дисплея. Може и да съм в грешка, лично аз не бих пробвал наистина.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай

Има отзиви че не оставя следи по дисплея след премахване.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

Едно ми е чудно... самсунг взимат 1000$ за телефона... измислят какви ли не сложни неща... защо не измислят и по 1 протектор за всеки модел телефон който да отговаря на качеството на телефоните им... ако ще и 100 лв да е... по добре веднъж да дам 100 лв вместо 3 пъти в годината по 30 40 лв

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай

Като гледам тия УВ протектори направо си трябва виШУ за да го залепиш и то я стане я не Big Grin
Но ако всичко мине ок резултата е перфектен.
https://www.youtube.com/watch?v=gSUNBoRR3ko

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай

Днес монтирах такова стъкло на S9 и всичко мина перфектно. Спазваш ли инструкциите няма какво да се обърка . Не ти трябва вишу или да си инджинер?.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Конкретно това ли, защото мен ме интересува дали и с по евтините китайски се получава същия ефект, които са пак с UV лампа?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

Да този модел whitestone dome glass за S9.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

(2018-10-03, 17:11:34)luxlux написа:  Едно ми е чудно... самсунг взимат 1000$ за телефона... измислят какви ли не сложни неща... защо не измислят и по 1 протектор за всеки модел телефон който да отговаря на качеството на телефоните им... ако ще и 100 лв да е... по добре веднъж да дам 100 лв вместо 3 пъти в годината по 30 40 лв

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk
Нямат интерес да го правят.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

Абе на теория екраните са вече достатъчно здрави, че да издържат нормални стотинки и ключове в джоба.
Аз лично съм без протектори от както се помня.
Сега вярно че и С8+а ми имаше един дълбо прорез, и Ноута вече има 1 чертичка ама това е друг въпрос .......

GT540,Xperia Active, някакъв Archos, G2, N7,1+1, G4, S8+, Note9, TabS4
Цитирай

Днес ми пристигна протектора на DEVIA,пълен ужас. Залепи се ок но да речем че аз имам опит с това и съм нямал издънки, но толкова лесно се замазва че под слънчева светлина не виждам нищо... само едно замазано стъкло. Дано поне да не се разлепи скоро, докато ми пристигнат другите.

Колеги, за сега съм с оригиналния гумен калън, но понеже е изрязан в долната страна искам да взема нещо по надеждно. Отказал съм се да купувам хиляди калъфи както беше с айфона. Искам да си взема един но да е наистина ок.
Харесал съм това. Най- вече защото има и алуминии в него и като чувство ще е ок а и на външен вид ми харесва. Някой случайно да си го е купувал?
https://dice.bg/ghostek-atomic-slim-case...-item36364

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай

Бе бижуто си е достатъчно красиво. За какво го загрозявате с подобни щуротии...
Цитирай

Аз ползвах за първо време оригиналният силиконов кейс,но защитата от долу няма иначе съм много доволен.Сега съм защитният кейс и мога да кажа че е много удобен и съм доволен.


Прикачени файлове Миниатюри
   
.jpeg изтеглен файл (1).jpeg Размер: 4.18 KB  Сваляния: 253

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай

(2018-10-04, 22:41:17)enigma79 написа:  Аз ползвах за първо време оригиналният силиконов кейс,но защитата от долу няма иначе съм много доволен.Сега съм защитният кейс и мога да кажа че е много удобен и съм доволен.
И аз съм с този... Доволен съм... но нямам протектор...

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай

(2018-10-04, 22:45:55)luxlux написа:  И аз съм с този... Доволен съм... но нямам протектор...

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Аз чакам моя както и за камерата от ибей.

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай

(2018-10-04, 21:30:46)vladdark написа:  Бе бижуто си е достатъчно красиво. За какво го загрозявате с подобни щуротии...

Вярно е, че се загрозява. На Note 3 имах много стилен калъф на Belkin с доживотна гаранция, и на четворката търсих на тази марка, но не намерих. Вече съм се отказал, освен скрийн протектор.....евентуално.
Цитирай

И аз ползвам този кейс , доволен съм . Стои стабилно в ръката .



[Изображение: attachment.php?aid=22720]

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

Леееко кривнат вдясно Dbrand...


Прикачени файлове Миниатюри
   

::Google Pixel 3a White::
Цитирай

Какво правим с Протекторите... препоръчайте ми моля...

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай

(2018-10-10, 21:48:43)luxlux написа:  Какво правим с Протекторите... препоръчайте ми моля...

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Аз поръчах тези,първият се забави и сега или ще искам връщане на парите или ще пращат друг.


Прикачени файлове Миниатюри
           

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай

То добре но нямам как да поръчвам от чужбина... нещо налично в България и да е качествено... смисъл да не се цапа и отлепя...

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай

Аз поръчах това, но не съм го слагал. Ако някой го иска да ми пише. 

 https://s.click.aliexpress.com/e/2vzkOUu
Цитирай

(2018-10-10, 23:07:38)danilov написа:  Аз поръчах това, но не съм го слагал. Ако някой го иска да ми пише. 

 https://s.click.aliexpress.com/e/2vzkOUu
На мен ми отваря начална страница а не конкретен продукт...

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай

На мен ми го отваря с приложението.
Цитирай

И аз се чудех на точно този , но търся мнения , ти защо не го сложи ?

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)