Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy Note 9
#26

И аз го взех от emag,доволен съм.

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
Цитирай
Аксесоари
#27

Аз си поръчах от EMAG "дебелия" кейс на Samsung , най-ниската цена видях там с безплатна доставка . 

Тук !

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай
#28

(2018-08-25, 20:23:20)gog написа:  Силиконов кейс на Самсунг за Ноут 9. Предлага се в Теленор, Технополис, dice.bg. На този етап кът са стъклените протектори, но такива намерих в Техномаркет и в dice.bg.[Изображение: 3e2206c006b3bc7ec40e5fece81d29fa.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Аз също си взех този кейс от Теленор за 35лв. Сега ще си взема и Clear View Stand Cover. Между другото от Теленор ми направиха подарък карта памет Samsung Evo plus 32 GB.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#29

На мен пък не са ми правили подарък , но сега разбрах ,че явно си я прибраха картата за тях , защото видях че я извадиха но не ми я дадоха . Явно като не са регламентирани тези подаръци и служителите на място си решават на кой заслужава карта Smile

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай
#30

(2018-08-31, 09:19:00)achodemo написа:  На мен пък не са ми правили подарък , но сега разбрах ,че явно си я прибраха картата за тях , защото видях че я извадиха но не ми я дадоха . Явно като не са регламентирани тези подаръци и служителите на място си решават на кой заслужава карта Smile
Не ви разбрах за картата. Имате предвид, че тя е била в кутията или извън нея. Както писах по-рано, на мен управителят на магазина ми направи подарък силиконов калъф, но дали е бил част от комплекта и уж ми го е подарил или наистина нямам представа.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Samsung S24U § Apple iPhone 15 pro max-Apple iPhone 14 pro max-Apple iPhone 13 pro max-Samsung Z Fold3 § Apple iPhone 12 pro max§Poco F2 pro-Apple iPhone 11 pro max-Samsung G Tab4-Apple iPhone XS max - Samsung Note 9 - Apple iPhone X - Apple iPhone 7 Plus - Apple iPhone 6s Plus -Alcatel Idol 3 (4.7) - Samsung Galahy Note 4- Samsung Galahy S ІV (White) § Samsung Galahy Note N8000 §-Samsung Galahy Note-HTC Desire HD - Sony Ericsson Vivaz pro-Nokia N95-Sony Ericsson Z600-Siemens SL45


Цитирай
#31

Не, не е в комплект с телефона , извадиха я от някакъв шкаф и си я прибраха в джоб после Smile явно имат инструкции да дават някакви бонуси , но щом клиента не знае за това не са длъжни да им ги дават Smile майната и на картата да беше поне 128GB Big Grin ...тя само 32 Smile Иначе ми предложиха и на мен същия силиконов кейс , но не като подарък а срещу 35лв Smile

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай
#32

Аз съм с тоя черно-прозрачен кейс - върши работа, пази ъглите (обикновенно тях гледам да опазя, че много изтървам) съвсем леко е издигнат спрямо екрана и едж стъклата.
Поръчах си от дбранд cameo гръб, много добре стои, true red горна и долна предница и камера - предниците са много грозни
После на кейса лепнах тоя оригинален попсокет - така кефне ми с него кефне ми без него. На попсокета залепих металната пластина от магнитния държач за колата.

Отделно т'ва USBC - HDMI бачка да подкара DEX.

(Линковете са от ebay uk)
Цитирай
#33

(2018-08-25, 20:23:20)gog написа:  Силиконов кейс на Самсунг за Ноут 9. Предлага се в Теленор, Технополис, dice.bg. На този етап кът са стъклените протектори, но такива намерих в Техномаркет и в dice.bg.[Изображение: 3e2206c006b3bc7ec40e5fece81d29fa.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Много е удобен,аз поръчах от ибея  Tongue други глезотийки Cool


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай
#34

Имам един бърз въпрос за карта памет до 128 гб подходяща за този телефон и камера go pro hero 6. Една колежка вече си закупи Ноут 9 и сега и предстои закупуването на въпросната камера и трябва да и измисля и карта памет подходяща и за двете устройства за запис на 4к видео с 60 fr/s. За сега съм се спрял на Самсунг ево плюс 128 гб 100/90 мб/с, но приемам предложения.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#35

Тази карта като цена перформанс е най-доброто което можеш да купиш тук. (Evo plus)
Цитирай
#36

Какво безжично зарядно бихте препоръчали, че гледам има всякакви или да си търся Самсунг? Бързото зареждане не ми е приоритет.

Galaxy S 24 ultra
Цитирай
#37

Най добре си вземи оригиналното на Самсунг.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#38

Това като бюджетен вариант дали става за нещо


https://www.emag.bg/byrzo-bezzhichno-zar...um=android

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай
#39

Оригиналното на Самсунг и то е 2А. Най-вероятно това твоето няма да е толкова бързо, ама ще ти върши работа.
Цитирай
#40

Някой ползвал ли е такова и как ли се маха?





https://www.youtube.com/watch?v=vNz_pk367sY

Galaxy S 24 ultra
Цитирай
#41

(2018-09-02, 13:48:21)PharahFFS написа:  Оригиналното на Самсунг и то е 2А. Най-вероятно това твоето няма да е толкова бързо, ама ще ти върши работа.

Такова изпуши за 15м. работа Bu Big Grin За малко да се подпалим в къщи!!Говоря за това от 10лв. китайското.

(2018-09-02, 12:33:15)achodemo написа:  Това като бюджетен вариант дали става за нещо


https://www.emag.bg/byrzo-bezzhichno-zarjadno-ustrojstvo-qi-induction-charger-universal-led-2-1a-wrlss/pd/DZXBP0BBM/?utm_campaign=share+product&utm_source=mobile+app&utm_medium=android
Не купувай щяхме да се подпалил в къщи с такова.

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
[-] 1 потребител изказва благодарност на enigma79 за това мнение:
  • achodemo
Цитирай
#42

(2018-09-04, 07:03:10)chepkata написа:  Някой ползвал ли е такова и как ли се маха?





https://www.youtube.com/watch?v=vNz_pk367sY

И аз точно този Tempered Glass на Whitestone Dome го гледам и се чудя дали да не си го поръчам за новия ми Note 9.
Тука колегата hollyshit дава изчерпателно мнение (плюсове и минуси) за Whitestone Dome стъкло, което си е поръчал за S8+
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1411792

В UK-ския Amazon (https://www.amazon.co.uk/dp/B07FY25MWP/r...39417&sr=1
се предлага в три варианта - стандартен пак (едно стъкло) за 40 GBP. Пак с допълнително стъкло - 50 GBP. И само стъкло - 30 паунда.
От всички видеа в тубата, които съм гледал си личи че е качествен продукт и АКО се монтира без проблем то стъклото явно е най-доброто спрямо всички останали.
Но - АКО-то е АКО си сръчен и имаш шанс да го монтираш без проблеми.
В коментарите в Амазон, които са с 1 звездичка - 32% (аз винаги гледам първо негативните) се вижда, че тези които са дали лош коментар не са имали шанса да си го монтират както трябва.  Очевидно е въпрос на лични умения (всички казват, че са гледали видеата за монтаж и чели инструкциите по няколко пъти, но в крайна сметка са се провалили). Оплакванията са, че са се появили мехурче въпреки че го рекламират това стъкло като bubble free, някои им е протекло лепилото отстрани и е трябвало да чистят примерно високоговорителя, друг пък при неуспешен опит се опитал да го махне и наново, та се кахъри че трябвало да си чисти дисплея на чисто новия Note 9 от лепилото.

Моето заключение, което ме възпира е, че монтажа на това стъкло е въпрос на лични умения и късмет може би. Те затова явно продават пак с 2 стъкла или пък само стъкло - за случаите ако се провалиш при монтажа. Само че провалянето се равнява на 110 лв да отхвърчат на вятъра. Та си мислех, че бих ги дал тези пари за добър стъклен протектор , ама да съм сигурен че ще се монтира от раз качествено, т.е. ако има някой сервиз примерно, който ги предлага със монтаж. Така..... си е рисково. Но не ми се вярва тука някой да ги продава, камоли пък и да ги монтира....
Цитирай
#43

(2018-09-04, 07:40:57)enigma79 написа:  Такова изпуши за 15м. работа Bu Big Grin За малко да се подпалим в къщи!!Говоря за това от 10лв. китайското.


Много благодаря ! Явно ще се насоча към оригиналното на Samsung .  Това добър вариант ли е като модел и цена , виждам че има и други модели на Samsung ? Разбрах ,че нямат захранване в комплекта , адаптер 5V 2.5 A предполагам ще е достатъчен ?

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай
#44

(2018-09-04, 08:30:07)crybaby написа:  И аз точно този Tempered Glass на Whitestone Dome го гледам и се чудя дали да не си го поръчам за новия ми Note 9.
Тука колегата hollyshit дава изчерпателно мнение (плюсове и минуси) за Whitestone Dome стъкло, което си е поръчал за S8+
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1411792

В UK-ския Amazon (https://www.amazon.co.uk/dp/B07FY25MWP/r...39417&sr=1
се предлага в три варианта - стандартен пак (едно стъкло) за 40 GBP. Пак с допълнително стъкло - 50 GBP. И само стъкло - 30 паунда.
От всички видеа в тубата, които съм гледал си личи че е качествен продукт и АКО се монтира без проблем то стъклото явно е най-доброто спрямо всички останали.
Но - АКО-то е АКО си сръчен и имаш шанс да го монтираш без проблеми.
В коментарите в Амазон, които са с 1 звездичка - 32% (аз винаги гледам първо негативните) се вижда, че тези които са дали лош коментар не са имали шанса да си го монтират както трябва.  Очевидно е въпрос на лични умения (всички казват, че са гледали видеата за монтаж и чели инструкциите по няколко пъти, но в крайна сметка са се провалили). Оплакванията са, че са се появили мехурче въпреки че го рекламират това стъкло като bubble free, някои им е протекло лепилото отстрани и е трябвало да чистят примерно високоговорителя, друг пък при неуспешен опит се опитал да го махне и наново, та се кахъри че трябвало да си чисти дисплея на чисто новия Note 9 от лепилото.

Моето заключение, което ме възпира е, че монтажа на това стъкло е въпрос на лични умения и късмет може би. Те затова явно продават пак с 2 стъкла или пък само стъкло - за случаите ако се провалиш при монтажа. Само че провалянето се равнява на 110 лв да отхвърчат на вятъра. Та си мислех, че бих ги дал тези пари за добър стъклен протектор , ама да съм сигурен че ще се монтира от раз качествено, т.е. ако има някой сервиз примерно, който ги предлага със монтаж. Така..... си е рисково. Но не ми се вярва тука някой да ги продава, камоли пък и да ги монтира....

А това гледал ли си го? Мисля, че ще върши добра работа 

https://youtu.be/Mx29LGjQP5U
Цитирай
#45

Да, гледал съм го. И този изглежда добре, но не е стъклен протектор, а и не е bubble free. Има ли нужда от карта, с която да чегърташ и отстраняваш евентуално мехурчета, то вероятността за мехурчета които да останат си остава. А и със заоблените ръбове на дисплея - там също е слабо звено при този тип адхезия и отлепването малко по малко лесно започва от там.  
Затова стъклен протектор с лепило по цялата повърхност по-ми се вижда по-добре. Освен Dome има и други с UV лепене де. Но пак казвам рисковано си е защото е доста по-скъпо спрямо нормалните протектори и ако не успееш по първия път 100+ лева хвръкват.
Цитирай
#46

Интересно е това лепило до колко е безвредно за покритието на самото стъкло на телефона и после при евентуално премахване дали няма останат следи .

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай
#47

Аз не виждам смисъл от тези протектори, телефона е над 200 грама, при едно хубаво падане си мисля, че нищо няма да го спаси, а горила стъклото се драска достатъчно трудно ( стига да не се носи заедно с ключове в една чанта / джоб )
Цитирай
#48

Какво имаш предвид под хубаво падане , от 8-мия етаж ако е , да Smile Но при изтърване и удар в стъклото ще се счупи горното първо Smile

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай
#49

Трябва да се пази... Аз не мисля си развалям кефа от ползването му с тези протектори.
Цитирай
#50

(2018-09-04, 09:22:23)achodemo написа:  Много благодаря ! Явно ще се насоча към оригиналното на Samsung .  Това   добър вариант ли е като модел и цена , виждам че има и други модели на Samsung ? Разбрах ,че нямат захранване в комплекта , адаптер 5V 2.5 A предполагам ще е достатъчен ?

Аз сега до 2 седмици чакам за тест тези двете но вече ще чакам с пожарогасител на теста  Big Grin


Прикачени файлове Миниатюри
           

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)