Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy Note 9

Ще стане. Щом аз използвам подобен аксесоар за Хуаувей и работи безупречно...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
Аксесоари

(2018-10-18, 10:04:07)enigma79 написа:  Има разлика само в това че някои са с 30Hz а други с 60Hz.На този не мога да разбера колко Hz е.

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Щом не пише едва ли е 60Hz.А като дойде как мога да разбера.

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай

Телевизора би трябвало да ти изкарва съобщение за честотата и резолюцията на подавания сигнал. Поне при мен винаги излиза отгоре на екрана ,когато превключвам източниците .

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
[-] 2 потребители изказват благодарност на achodemo за това мнение:
  • ivo777, losh1
Цитирай

По-рано днес обещах да напиша няколко думи за картата с която си загубих следобеда. Та историята е следната - поръчах я от някъде си и сега немога да намеря от къде... Картата струваше 30-33 лева с доставката... Трябваше да пристигне за 3 работни дни, но и отне две седмици... На този етап успях да прехвърля около 20 г.б. от старата карта и всичко работи отлично...
Снимах на всички видове видеа и снимки и всичко се записва веднага и се възпроизвежда отлично след това.
Ще я пробвам още няколко дни и ще напиша още подробности...
До тук всичко е отлично... А това е тя:

[img][Изображение: Screenshot-20181001-174338-Joom.jpg][/img]


То на снимката си пише... Цената е 31 лева...

Пише също и от къде съм я поръчал -Joom ... Smile

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

(2018-10-19, 17:11:03)nedelchev nikolai написа:  По-рано днес обещах да напиша няколко думи за картата с която си загубих следобеда. Та историята е следната - поръчах я от някъде си и сега немога да намеря от къде... Картата струваше 30-33 лева с доставката... Трябваше да пристигне за 3 работни дни, но и отне две седмици... На този етап успях да прехвърля около 20 г.б. от старата карта и всичко работи отлично...
Снимах на всички видове видеа и снимки и всичко се записва веднага и се възпроизвежда отлично след това.
Ще я пробвам още няколко дни и ще напиша още подробности...
До тук всичко е отлично... А това е тя:

[img][Изображение: Screenshot-20181001-174338-Joom.jpg][/img]


То на снимката си пише... Цената е 31 лева...

Пише също и от къде съм я поръчал -Joom ... Smile
Само да не съм лош пророк,но имам съмнения че е менте.Виж в сайта им,такава карта няма като модел.Преди 1м. поръчах 256гб на същата марка и им разгледах моделите,всичките им от този вид са с по два цвята или само черна.[Изображение: 99be74dd94e3ebb772757c2d79ad7a1f.jpg][Изображение: 8fd027c9dc8d82674fdfcf94f1bfec25.jpg][Изображение: b92863daed2b4003ad0dcf44d1addddc.jpg]

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай

Ами каквото такова Smile със сигурност събира 20 гига и пише 4к нормално дори на 60 Smile

Поне от към доставка бяха сравнително коректни Smile

Поне от към доставка бяха сравнително коректни Smile

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Преди няколко месеца, може и към година да отива вече, купих 128гб. Мисля, че струваше към 120-30 лв. Марката не помня, а и не ми се вади сега от телефона. Направи ми впечатление, че излизаше около левче на гигабайт.

Изпратено с помощта на Tapatalk
Цитирай

Зависи. Има такива, който струват и По много лъвчета за г.б. но има и евтини, който също работят добре...
Преди няколко месеца си взех за 40 лв. от ОЛХ 128 г.б. , която реално беше 3г.б. или нещо такова. След това си взех друга 128г.б. за около 200 лв. и още си работи супер. Тази дори не очаквах да ми я изпратят, но...

Ето...в момента я има за 34 левчета...
Посмотри, какую крутую вещь можно купить на Joom
https://joom.app.link/iuoOcJj68Q

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Толкова ми излезна моята.[Изображение: f5fc4f47072d2c1a119bdb9a780c9c16.jpg]

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай

https://www.technomarket.bg/karti-pameti...0-09152907

Ето тази е моята.

Изпратено с помощта на Tapatalk
Цитирай

А дали реално е 512Gb? Ако е, ок за тея пари подарък, тя иначе струва десет пъти повече и отгоре " маркова" Smile

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

Ами ще ги сравняваме и гледаме коя как работи...
Ако я купиш от някоя верига в България трудно би намерил 4к карта за под 500 лева... Аз поне не съм виждал...

Когато попаднах на зверското менте с надпис Самсунг на него, видеото се пишеше много, много бавно... И имам предвид-FHD ! 4K видео изобщо неможеше да пише и повечето снимки също не ги записваше... Тази засега пише всичко на ура...
Ще я видим...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на nedelchev nikolai за това мнение:
  • rudizlz
Цитирай

(2018-10-19, 18:02:47)nedelchev nikolai написа:  
Ето...в момента я има за 34 левчета...
Посмотри, какую крутую вещь можно купить на Joom
https://joom.app.link/iuoOcJj68Q

А дано е читава да си поръчам и аз. Smile

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай

А защо са ви всъщност 512 гиги на телефона? За себе си не намирам приложение.

Изпратено с помощта на Tapatalk
Цитирай

А дано... Smile Че да си поръчам и за другите телефони Smile

Ами защото например Хуаувей неможещи да има 1 терабайт на борда Smile Smile Smile

А ако сериозно трябва да ти отговоря-аз вече за втори път трябваше да чистя 128 гигабайтовата... Вярно, че има поне 10 гига боклук, но все пак на мен ми е малка явно...
А имам неща, който искам да си запазя на всяка цена...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

(2018-10-19, 18:39:12)rudizlz написа:  А защо са ви всъщност 512 гиги на телефона?

Изпратено с помощта на Tapatalk

Аз не знам.
@nedelchev nikolai ако решиш да поръчаш ще се включа.

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай

И аз, за това питам имам 60гб музика на компютъра, но съм ги качил отдавна в облак. А и освен това със Спотифай няма нужда от тях вече. Около 80гб снимки- пак из облаците. Взех 128,за да запазвам снимките в картата, а не в телефона- преди бях със S7e,малко се задръстваше. Сега 128+128...място бол

Изпратено с помощта на Tapatalk
Цитирай

Това с облаците е много хубаво нещо и всичко дублирам в тях...
Но когато се забия някъде в Сибир или Родопите иди го търси тези облаци... А понякога е много нужно да се намери нещо...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Късметлия, аз обикновено забивам около някоя бсзова стснция... Завиждам благородно!

Изпратено с помощта на Tapatalk
Цитирай

Картата която качих по-горе в темата не става... Не я поръчвайте... Отново се потвърди твърдението, че хубавото и евтиното се продават в различни магазини...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

(2018-10-20, 13:49:21)nedelchev nikolai написа:  Картата която качих по-горе в темата не става... Не я поръчвайте... Отново се потвърди твърдението, че хубавото и евтиното се продават в различни магазини...
Какво се оказа?Колко е реалната памет?

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай

Паметта е реална, но картата не работи коректно... Поврежда файлове и не ми е ясно как точно. Но стават неизползваеми... Пример : снимка направена сега, отваряш я всичко е ОК... След половин час я отваряш а тя повредена... Интересното е, че когато е миниатюра е ОК, а когато я отвориш е повредена...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

(2018-10-20, 19:04:24)nedelchev nikolai написа:  Паметта е реална, но картата не работи коректно... Поврежда файлове и не ми е ясно как точно. Но стават неизползваеми... Пример : снимка направена сега, отваряш я всичко е ОК... След половин час я отваряш а тя повредена... Интересното е, че когато е миниатюра е ОК, а когато я отвориш е повредена...
Това е така защото паметта не е реална и е по малка,много по малка.Аз пратих на моята 200гб файлове и после проверих,всичко работи.

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай

Значи ще си заръчваме като твоята Smile
Пс: Помниш ли от кой търговец я заръча? И дали има 512?

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

(2018-10-20, 19:22:09)nedelchev nikolai написа:  Значи ще си заръчваме като твоята Smile
Пс: Помниш ли от кой търговец я заръча? И дали има 512?

Има 512 но не виждам в сайта да имат 512,това е проблема.Ето продавача в ибей seller:2014uktsagk

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)