Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Red Hydrogen One ще бъде представен този месец
#1

През месец август се очаква да ни бъде представен един необичаен смартфон - Red Hydrogen One. Тази седмица в мрежата се появиха няколко официални рендъра, които разкриват целия дизайн на това устройство. За разлика от модерните тънки и гладки смартфони, визията на Red Hydrogen One ни предлага релефна повърхност на тялото и ярки елементи. Дисплеят на устройството е с размер на диагонала 5,7 инча. На задния панел е разположен голям кръг блок на камерата с възможност на снимки в 3D формат + формат H4V (Red Hydrogen 4-View). Устройството ще предлага холографски екран, титанов корпус и възможност за поставяне на допълнителни сменяеми модули, каквито имат Moto Z и Moto Z2 Force. Hydrogen One ще може да бъде поръчан на преордер на 31 август на ексклузивното мероприятие Red Studios Hollywood. От 2 ноември  устройството с корпус от алуминий може да бъде поръчано в Америка и Мексико на цена от $1 295. По-късно в продажба ще бъде пусната и версията от титан.

[Изображение: ad5eeec10c17883c169c2ed62ae3115f-full.jpg]            [Изображение: 302389b7c30535c8cbbb9164e97c3925-full.jpg] 

 Източник: >>>>>>>

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Голяма стъпка трябва да направи този телефон, малко му е шашав дизайнът и цената му е висока, но ако предложи всичко това ще е много неприятно за конкуренцията, която не е особено по-евтина.
Цитирай
#3

Производителят на RED Hydrogen One публикува тийзър, който показва ключовите характеристики на телефона: 

[Изображение: 4f46009cf081a066f5899de967360780-full.jpg]

 
Цитирай
#4

Знаейки как се представят професионалните камери на RED то този смартфон ще покаже на всички как камерата в един телефон ще доближи до реалното качество на хубавите DSLR-и!!!
Цитирай
#5

Ми той ще е на цената на сносен фотоапарат.......
А пък "стъклата" няма как да са такива. Така че ще видим.......
Цитирай
#6

RED Hydrogen One - Durability Test:  

 
Цитирай
#7

Прилича на дупотопен телефон.
Цитирай
#8

(2018-11-16, 13:07:32)deandimov написа:  Прилича на дупотопен телефон.

Не знам дали прЕлича на дУпотопен телефон ,но знам как RED се отнасяха към качеството на камерите си ,с които са снимани почти всички яки холивудски филми !
Цитирай
#9

Ясно е че РЕД са ненадминати в камерите но една главна причина е че си произвеждат сензорите сами + много добри инженери. В този телефон те не използват техен сензор, а както почти всичко останало, сензор на Сони. Аз лично съм минавал през холивудска снимачна площадка където бяха изкарани 4 една до друга РЕД камери с ненормални закачени аксесоари към тях.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#10

[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • ang
Цитирай
#11

Камерата при сравнението с Пиксел-а на едната сцена е по-добре, на другата е по-зле. Разочароващ резултат, имайки впредвид обещанията миналата година.

Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай
#12

Този телефон се оказа пълен провал. И ако се върнем назад във времето LG Optimus 3D се справи по добре, макар и там да беше провал!
Цитирай
#13

(2018-11-18, 12:21:42)Ghost написа:  Този телефон се оказа пълен провал. И ако се върнем назад във времето LG Optimus 3D се справи по добре, макар и там да беше провал!

Ако Вернер фон Браун беше успял с първият опит сега щеше да du sprichst auf deutsch.
Интересно ми е как пък го прецени ей така. Имаш ли го? Някъде поне малко разцъка ли го?

CuBG аз съм работил с RED ONE и RED EPIC. Знам как обръщат внимание на детайлите. Дали наистина ползват сензор на Сони? С първата им камера те излязоха точно срещу Сони. И то срещу Sony CineAlta F900.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)