Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнения за Note 9
#1

Здравейте, използвам телефона от почти 2 дни. Скороста и производителността му са забвлежителни. Двете неща които най-много ме дразниха в Note 8 тук са коригирани а именно малката батерия и единичноят говорител. S-pen се превърна в неизменна част от телефона за мен. Това което не ми допада е че държейкк телефона гол без калъфче в ръка ръбовете са му една идея по остри от на Note 8 и това че някак си предният модел стои по-красив. При Note 9 когато дизайнер е стигнал до гърба явно е решил да не си дава зор или направо си е тръгнал. Цената на апарата след като се възползвах от връщане на стар Note намирам за съвсем приемлива. Мисля че съм едим от първите в града с Note 9 но се надявам тук да станем повече и да ни отворят отделен раздел защото тешефончето си заслужава. А вашите впечатления какви са?

Now: Note 10 Plus, Ex: Samsung Galaxy S10 Plus, Huawei P30 Pro, Hiawei Mate 20 Pro, Iphone XS Max, Note 9, Huawei P20 Pro, Huawei P10 Plus, Mate 10 Pro, Samsung Note 8/S8/S7/S7 Edge/S6/S5/S4/S3/S2 and 100 more
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)