Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MiPad 4 от къде да поръчам?
#1

От къде да поръчам таблета на Шиаоми?
В Mi Global не видях да го предлагат, пак така искам с Dhl до вратата.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
Аксесоари
#2

3gb или 4?
(2018-08-27, 17:30:04)Victormihov написа:  От къде да поръчам таблета на Шиаоми?
В Mi Global не видях да го предлагат, пак така искам с Dhl до вратата.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай
#3

3гб .

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#4

https://m.gearbest.com/tablet-pcs/pp_009...d=15467144

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#5

От Алито няма ли?
Някакъв магазин като Ми глобал- хем да видя и отзиви от хората.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#6

https://m.aliexpress.com/item/3289922050...2899220508

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#7

мерси много

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#8

Някой притежава ли въпросния таблет? Че да сподели мнение.
Цитирай
#9

Аз имам плюс версията, на която единствените разлики са по-големите екран и батерия, всичко друго като хардуер им е еднакво, дори работят с един и същи ромове. Много добра изработка, таблета е бърз, батерията е чук, единственото което мога да посоча като минус е липсата на бързо зареждане. Отначало си помислих, че са го спестили в комплекта, но след няколко теста с различни бързи зарядни и малко четене по форумите, стигнах до извода, че е софтуерно ограничение, може би ще се появи с някой къстъм кернел за в бъдеще, но засега до пълно зареждане се чака близо 4 часа. Имам и айпад 6-та генерация, който също няма бързо зареждане и който като го сравня с ми пад-а, айглупоста изглежда като евтина китайска играчка от зрънчо. Айпада прави на антуту 200к точки, ми пад 4 плюс "само" 180к, но ми-то е много по-бързо, особено що се отнася за отваряне на сайтове и въобще до браузване, айпада просто издиша, отваря 2-3 игри по-бързо, но до там му стига силата.
Ако имаш някакви конкретни въпроси питай.
[-] 3 потребители изказват благодарност на joring за това мнение:
  • alexbg67, milenvn, valentyno
Цитирай
#10

Благодаря ти колега, жив и здрав аз вече го поръчах, много се чудех дали да е от Китай или от тук, но в крайна сметка е от български сайт с уж две годишна гаранция. Таблета ще го ползваме семейно или по-точно аз и сина ми, та стария се задъхва и решихме да се обновим. Предполагам, че 100% ще задоволи очакванията ни, най - вече от към батерия, а спрямо стария ни ще да е самолет. Попитах тук, защото из мрежата няма много писано за него, само ревюта и до там, но както прочетох някъде "таблета вече не е на мода" и явно там е причината с оскъдните коментари.
Цитирай
#11

Таблетите не са на мода, защото телефоните все повече се доближават като размери до тях, отделно има и достатъчно ултрабуци 2-3-5 в 1 и малко или много нишата се е запълнила.
Цитирай
#12

(2019-02-16, 21:34:02)valentyno написа:  Благодаря ти колега, жив и здрав аз вече го поръчах, много се чудех дали да е от Китай или от тук, но в крайна сметка е от български сайт с уж две годишна гаранция. Таблета ще го ползваме семейно или по-точно аз и сина ми, та стария се задъхва и решихме да се обновим. Предполагам, че 100% ще задоволи очакванията ни, най - вече от към батерия, а спрямо стария ни ще да е самолет. Попитах тук, защото из мрежата няма много писано за него, само ревюта и до там, но както прочетох някъде "таблета вече не е на мода" и явно там е причината с оскъдните коментари.

Здравей колега, както по-горе писах, вече поръчах mi pad 4, версията 3/32, от български търговец с 2 годишна гаранция, но идва с китайски ROM, търговеца твърди, че няма глобален. При теб plus-a как е?
Цитирай
#13

Днес поръчах един от АлиЕкспрес, уж имал инсталиран гугълплей и много езици, очаквам да видя какво ще получа.
Цитирай
#14

На китайският ром може да си инсталираш супер бързо и лесно Google Play Store и Google Play Services и да си го ползваш нормално на английски език. Ако държиш на българският език, отключваш бутлоудъра и инсталираш xiaomi.eu ром. От алиекспрес ще ти дойде с отключен бутлоудър и някакъв нескопосано сготвен мултиезичен ром, по-добре да си сложиш xiaomi.eu ром или някой къстъм ром от хда деволоперс
Цитирай
#15

(2019-02-27, 20:08:07)valentyno написа:  Днес поръчах един от АлиЕкспрес, уж имал инсталиран гугълплей и много езици, очаквам да видя какво ще получа.

Днес пристигна Mi pad 4-ката, 4/64 направо кърти.  Има си българско меню, има си инсталиран Гугъл плей, абе нищо различно от нормален глобален ром,  много съм доволен. Не ме стопираха на митница,  не съм плащал никакви допълнения търговеца излезна пич.
[-] 1 потребител изказва благодарност на valentyno за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#16

Ако сложа xiaomi.eu на mi pad 4, ще имам ли OTA?
Цитирай
#17

Да.
Xiaomi.eu Има ОТА от MIUI 9 насам
Цитирай
#18

Здравейте!Как мога да си инсталирам Xiaomi. eu ром? И аз вчера получих Ми пад 4,отключен, с гугъл плей, но ми се иска да не е толкова опростен, няма уйджет и разни други неща. Моля за помощ! Благодаря предварително на всички отзовали се!

(2019-03-28, 09:55:58)suffer написа:  Да.
Xiaomi.eu Има ОТА от MIUI 9 насам
Здравейте! Бихте ли споделили как да го инсталирам?

(2019-03-28, 09:55:58)suffer написа:  Да.
Xiaomi.eu Има ОТА от MIUI 9 насам
Здравейте! Бихте ли споделили как да го инсталирам?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)