Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Селфи камера
#1

Здравей те ,искам да ви попитам относно селфи камерата.има ли опция като задържиш и те фокусира и сама да те снима?тези секунди 2,5 и 10 секунди  са много изнервящи.

(2018-08-28, 06:39:34)nov написа:  Здравей те ,искам да ви попитам относно селфи камерата.има ли опция като задържиш и те фокусира и сама да те снима?тези секунди 2,5 и 10 секунди  са много изнервящи.галакси s 9+

MIUI_Au0.12.11 R2
Цитирай
Аксесоари
#2

Има опция със докосване на екрана да те снима.Влизаш в настройките на камерата и търсиш "методи за снимане" или нещо от сорта,избираш си съответната опция...това е ако съм те разбрал правилно..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#3

(2018-08-28, 07:59:19)vesoisthebest написа:  Има опция със докосване на екрана да те снима.Влизаш в настройките на камерата и търсиш "методи за снимане" или нещо от сорта,избираш си съответната опция...това е ако съм те разбрал правилно..

Благодаря за отговора. Като цяло тази опция методи на снимане е разглеждана.има опция самоснимачка която не е отметната като разрешение.питам защото преди бях с  HTC и там без никакво действие докосване-фокусират те и е много по удобно .получава се кръга и си те щраква и се правят снимка след снимка.

MIUI_Au0.12.11 R2
Цитирай
#4

Е това не е ли същото ?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#5

(2018-08-28, 09:34:31)vesoisthebest написа:  Е това не е ли същото ?

За мен не е същото. образа се размазва,телефона винаги трябва да е в позиция

MIUI_Au0.12.11 R2
Цитирай
#6

Options - Front camera - Shooting methods - Show palm. Ако го активираш, снимането се задейства като задържиш длан пред камерата.
Цитирай
#7

(2018-08-28, 16:18:36)StacK написа:  Options - Front camera - Shooting methods - Show palm. Ако го активираш, снимането се задейства като задържиш длан пред камерата.

Мъчих се много с тази длан.дето се вика изкривих си ръцете ? и не ми се получава

MIUI_Au0.12.11 R2
Цитирай
#8

При мене и с трите метода се получава - длан , тап по екрана и тап по сензора отзад до камерата.
Цитирай
#9

(2018-08-28, 18:40:09)BisVal написа:  При мене и с трите метода се получава - длан , тап по екрана и тап по сензора отзад до камерата.

Не се имам за прост човек но явно май да.ще се радвам някой ако качи скреен шот как се показва тази длан

MIUI_Au0.12.11 R2
Цитирай
#10

Трудно ще се направи скрийншот , защото засичането и снимането става много бързо. За разлика от разпознаването на лицето , което е в кръг , дланта е в квадрат.
Цитирай
#11

(2018-08-29, 10:19:38)BisVal написа:  Трудно ще се направи скрийншот , защото засичането и снимането става много бързо. За разлика от разпознаването на лицето , което е в кръг , дланта е в квадрат.

Благодаря ви за помощта!След толкова опити разбрах как се показва тази длан

MIUI_Au0.12.11 R2
Цитирай
#12

Как се показва, че и на мен не ми се получава

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#13

(2018-08-31, 10:16:15)Nikito82 написа:  Как се показва, че и на мен не ми се получава

Като държиш в едната ръка за селфи,другата я вдигаш пред камерата все едно за здрасти и се получава един квадрат и се активира секундник и щрак...

MIUI_Au0.12.11 R2
Цитирай
#14

(2018-08-28, 16:42:54)nov написа:  Мъчих се много с тази длан.дето се вика изкривих си ръцете ? и не ми се получава

Дланта трябва да е със събрани пръсти и де е вертикално нагоре. Вдигаш ръката, все едно ще махаш на някого, задържаш леко, то я фиксира в квадратче, пуска кръгчето за "време", и снима. По този начин, като на картинката по-долу. Може и с леко разтворени пръсти, потренирай - ще свикнеш. Аз снимам само така:

[Изображение: hand-stop-palm-512.png]

Ако си много отдалечен от апарата - няма да я намери Smile Ако дланта се слива с фона, също. Може да си вземеш някое дистанционно - за снимки от по-голямо разстояние Smile

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • NaniG
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)