Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Проблем с памет след инсталиране на навигация
#1

Здравейте,

Инсталирах на моя телефон Redmi 5 Plus навигацията Sygic версия 17.4.12 свалена от Smart Zona, слагам папката com.sygic.aura в SD Card папка Android - Data, дотук всичко е нормално разпознава ми че картите са в картата памет, но когато вляза в приложението настройки - хранилище - допреди да инсталирам това приложение в "Други файлове" ми показваше 655 МВ, а след инсталирането ми показва 0 МВ и не зная защо стана така, проверих за вируси, не съм извършвал местене на приложението на картата памет през самото приложение, а само просто си копирах папката com.sygic.aura в SD Card и не зная защо се получи така има ли някакъв проблем или това е нормално. Моля за помощ. версията на софтуера на телефона ми е 9.6.4.0 под Android 7.1.2

Благодаря предварително.

Антон Тодоров
Аксесоари
#2

Хвърли едно око за подобен проблем и в този раздел : https://forum.androidbg.com/forumdisplay.php?fid=57

 
#3

човекът пита за проблем в настройките на MIUI.
Нека четем целия пост преди да пускаме линкове към други раздели.
Има си тема от по-рано за Sygic, за която е пратен в съответния раздел, Явно инсталацията е успешна и вече има друг казус
#4

(2018-08-28, 19:11:49)suffer написа:  човекът пита за проблем в настройките на MIUI.
Нека четем целия пост преди да пускаме линкове към други раздели.
Има си тема от по-рано за Sygic, за която е пратен в съответния раздел, Явно инсталацията е успешна и вече има друг казус

Установих следното тъй като съм изтеглил няколко карти на Европа като, България, Сърбия, Румъния, Германия и др. които са около 1,5 GB, и съм ги сложил, както описах в предния пост в com.sygic.aura в SD Card папка Android - Data в хранилището - други файлове става 0 МВ, но ако изтрия например част от големите карти като Германия, Румъния и др. данните в други файлове се появяват, но вече не е примерно 655 МВ, а е например 300 МВ, което на мен ми говори, че след като се поставят някакви данни в картата памет в папка Android - Data, които надвишават 1 GB да не могат да се показват, а ако има някакви данни те трябва да бъдат до 1 GB или телефона показва в други файлове 0 МВ. Може и да не съм прав но според мен е това.

Благодаря за отделеното време

Антон Тодоров
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)