Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Опция в менюто на Samsung Galaxy Note 9
#1

Колеги, в стария ноут имаше една завряна опция, която като се чекне, ти приема пин кодовете без потвърждение.  Ако са  верни, не се изисква да се цъкне  на бутона "ок" примерно, а направо изпълнява. Убих се да я търся на новия, но не мога да я открия. Някой ползвал ли я е преди и намерил ли я е сега? Единствено си спомням че беше доста "забутана"...
Цитирай
Аксесоари
#2

Намерих я на 8цата, незнам дали е там на 9ката, след няколко часа ще мога да проверя но ето къде е:

Settings/ Lock screen and security / Screen Lock type - пишеш си ПИН-а / и натискаш върху PIN за да го въведеш отново и в прозореца ще ти излезе да сложиш отметка за PIN без да натискаш ОК.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
[-] 1 потребител изказва благодарност на CuBG за това мнение:
  • vladdark
Цитирай
#3

Да, при девятката е подобно. При въвеждане на пина, отдолу имаш една кръгла отметка, да се ползва без потвърждение. Много удобно, много! Колегата Ганчев ми подсказа точно преди малко.
Цитирай
#4

Понеже решихте този въпрос и за да не отварям нова тема ще питам тук някои неща, дето на мен ми липсват

1 биксби - това изцяло ново биксби, аз не виждам нищо ново и за бг потребител ми и е направо излишно.
Има ли начин да се интегрират някакъв източник за бг новини, че тоя флипборд за нищо не става.
2) как да направим гугъл нюз да излиза на отделен екран, а не със задържане на хом бутона. сигурно не може, ама да питам
3) работещ уиджет за заключване на екрана, ( работещ разбирай да се разбира с фингър принта, ирис или сканиране на лице. може и само с едно от тях за предпочитане с пръста.) дори и да е платен. Ама директно заключващ, а не не гасящ дисплея и той да се заключи като му дойде времето.
4) възможно ли е заключване на приложения с пръстов отпечатък, без да ги местя, клонирам и пр в тая тъпа защитена папка.
Цитирай
#5

Някой знае ли защо телефона извибрира от време на време без каквито и да е налични известия?
Цитирай
#6

И моят е така. Поне веднъж на ден ми се случва като го хвана и вдигна и леко да извибрира, без да има съобщения.
Цитирай
#7

[Изображение: 40539688_10216440731639073_4543056237788...e=5BED6E54]
Цитирай
#8

Мисля, че не четеш докрай. И 2-мата сме писали вибрира "без да има съобщения и известия"
Цитирай
#9

Прочетох го, но може по някаква причина телефона да е решил, че има такива, опитайте да спрете горната опция и да видите дали продължава да го прави.
Цитирай
#10

Тази опция е изключена при мен и си вибрира от време на време без никакви известия на екрана.
Цитирай
#11

(2018-09-02, 10:08:54)danilov написа:  Тази опция е изключена при мен и си вибрира от време на време без никакви известия на екрана.

Нямам ноут 9, но на моя телефон също прави това, оказа се, че сам упдейтва текущата температура и информация за времето на widgeta на хоум скрийна. Аз понеже му свикнах и често гледам за времето си го оставих да го прави, така даже ме подсеща да следя времето. 

Не казвам, че и на ноут 9 е от това, ама проверете го като вариант? Може пък да е това.
Цитирай
#12

Може и това да е, но по ми се струва че е от системното приложение за следене на кое друго харчи батерия. Някои които се ъпдейтват във фонов режим, като при мен едно за кнветртиране на валута например, та те минават за 2сек, обаче то ги хваща и тогава, ако се случи ситемното вибрира. Ограничих го във фонов режим и вече скоро не ми е вибрирал.
При мейт 10 беше още по-дразнещо, щото не вибрираше, а издаваше звук, същият какъвто е от приложенията - имейл да речем. И все ставах да видя какво е дошло, пък то няма нищо, само че нещо харчи ток във фона.

Мен ме дразни и много ми липсва това, че известията не будят дисплея и трябва да го отключвам, за да видя какво е дошло.
Това мисля само самсунг не са го въвели и съм сигурен, че е нарочно заради аод дисплея. Голяма тъпня...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)