Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

нотификации при REDMI 5
#1

Здравейте  , решил съм да вземам това моделче и искам да знам идват ли навреме нотификациите , когато примерно ти изпращат съобщение на вайбър или имейл или нещо от фейса . Или телефона заспива и не идват никакви нотификации .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
Аксесоари
#2

Както си го настроиш Smile

Обикновено идват навреме, но има много начини да се оправи, ако не идват.
Зависи най-вече индийците как са написали рома
Цитирай
#3

Нужните за теб приложения, се добавят в изключения с опция "автостарт" и ще ти идват сътветно и навреме нотификациите.

 
Цитирай
#4

Е аз ще го вземам от технополис най вероятно и ще е с глобал ром няма да е с китайски или индийски .

Да попита има ли баджове на самата иконка на приложенията , защото преди време нямаха . Бадж - а е това червненото кръгче върху иконката , когато имаш пропуснато съобщение или нотификация .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#5

Да, има, но в повечето случаи не винаги отразяват точната бройка - поне при мен е така.

 
Цитирай
#6

Глобалната версия на софтуера се пише от индийци, така че измъкване няма Smile

Спокойно. Както ти каза @NoMaD, добавяш в Autostart И би трябвало всичко да е наред
Цитирай
#7

Освен аутостарт му спираш икономията на батерията за тези приложения.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#8

Не е задължително
Цитирай
#9

Най-вероятно ще те получаваш всички известия и ще работи както трябва още като го извадиш от кутията.
Цитирай
#10

(2018-08-28, 22:08:03)suffer написа:  Не е задължително

При мен за някои мейл клиенти и подобни е задължително. Защото, докато е заключен, не пращаше известия. Отключа ли го и ме засипваше. Махнах миуи икономията и готово.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)