Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samsung Galaxy Note 9 - актуализации на софтуера

мнение 101 от S.7.R.3.L.0.K.

Тестово или не, важно е, че се работи по подръжка на VoLTE за Note 9, което е добре. Не се надявах, че ще дойде толкова скоро при нас. Очаквах един куп по-евтини и разпространени модели да го получат преди нас да ни огрее. Много се мотаят обаче. За почти 3 месеца - 4 модела, реално 2 с по един производен на тях. Теленор ми изглеждат доста по-бързи в добавянето на нови устройства, при това дори такива, които не са в премиум сегмента.

Междувременно, Самсунг продължават да разпространяват ARI9 в доста региони, вместо ARJ1.
Samsung Galaxy Note 9 + LG V10
Цитирай

мнение 102 от losh1

При мен не съм забелязал HD но се запази 4G
 GT-I9205 Galaxy   6.3   
 RR-O-v6.0.0-20180421
Цитирай
Video 

мнение 103 от cayman911

Има нова актуализация на защитата от днес.

Прикачени файлове Миниатюри

[-] 2 потребители изказват благодарност на cayman911 за това мнение:
  • bnn, slavia_13
Цитирай

мнение 104 от GT

Това е октомврийския пач за сигурността. Този месец се забавиха с актуализацията.
Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue & Samsung Galaxy Note 8 Midnight Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на GT за това мнение:
  • slavia_13
Цитирай

мнение 105 от bnn

Благодаря
Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
Цитирай

мнение 106 от S.7.R.3.L.0.K.

Точно седмица се забавиха, заради ARJ1. Напълно приемливо. Преди няколко поста бях казал, че го очаквам чак в края на месеца.
Samsung Galaxy Note 9 + LG V10
Цитирай

мнение 107 от rumo

Потвърждавам вече със сигурност, че понякога ми излиза HD при набиране и си стои през целият разговор, а по някога не.
И това е при разговор с хора, който нямата Volte, даже не са и чували за такова.
Не зависи от моето местоположение, като че ли по-скоро от тяхното. Или, ако не е постоянна услугата е избирателно и зависи от моментното свързване.
Довечера надявам се да ми се изясни още малко картинката
Цитирай

мнение 108 от TNTKZ

Някой с немският RI7 получи ли го?
Samsung G Note 9 Midnight black 
Цитирай

мнение 109 от achodemo

Аз не
Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

мнение 110 от losh1

(18 Oct 2018, 15:03:41)rumo написа: Потвърждавам вече със сигурност

А някаква разлика в звука има ли.
 GT-I9205 Galaxy   6.3   
 RR-O-v6.0.0-20180421
Цитирай

мнение 111 от pockobg

(18 Oct 2018, 15:03:41)rumo написа: Потвърждавам вече със сигурност, че понякога ми излиза HD при набиране и си стои през целият разговор, а по някога не.
И това е при разговор с хора, който нямата Volte, даже не са и чували за такова.
Не зависи от моето местоположение, като че ли по-скоро от тяхното. Или, ако не е постоянна услугата  е избирателно и зависи от моментното свързване.
Довечера надявам се да  ми се изясни още малко картинката

Излиза когато се свързваш с друг абонат, който има VoLTE активирано, апарата му го поддържа и ако има нужния обхват в този момент. Същото важи и за теб. Сега ако се появява и изчезва ...по скоро е проблем от мрежата/обхвата.

Ако разговора минава по VoLTE връзката се осъществява по бързо между абонатите, звука е по силен и по ясен. Кодека е друг и уж трябва да харчи по малко от батерията, но за сега опита при мен показва обратното.
SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

мнение 112 от achodemo

Аз съм на Telenor , и индикацията VoLTE си стои винаги до скалата на сигнала , разговора с абонат също с VoLTE се чува като разговор през месенджер , Viber , Skype т.н. Ясно и чисто .
Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

мнение 113 от pockobg

Говорим за индикацията HD по време на разговор. Тази VoLTE показва дали ти имаш опцията и дали си в обхвата на услугата.
SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

мнение 114 от rumo

(18 Oct 2018, 16:03:09)pockobg написа: Излиза когато се свързваш с друг абонат, който има VoLTE активирано, апарата му го поддържа и ако има нужния обхват в този момент. Същото важи и за теб. Сега ако се появява и изчезва ...по скоро е проблем от мрежата/обхвата.

Ако разговора минава по VoLTE връзката се осъществява по бързо между абонатите, звука е по силен и по ясен. Кодека е друг и уж трябва да харчи по малко от батерията, но за сега опита при мен показва обратното.

Мисля, че го написах много точно - нямат Volte и идея си нямат за него!
И пак излиза HD. Преди малко говорих с човек, с който само преди 2 часа бях говорил и когато аз го набирах го имаше HD
Когато той ми звънна го нямаше. И 2-мата не сме мърдали от местата си.
Ама няма и толкова значени де. Аз някаква разлика в качеството не усещам

ПС: Току що звъннах на дъщерята, която няма vote и още докато я набирах ми изписа HD набиране. Даже успях да го заснема Smile
Цитирай

мнение 115 от rumo

От 2-3 дена както качих последният ъпдейт с октомврийският пач имам пропадане на разговорите и то яко!
Понякога ми се налага да звъня на един и същи човек по 3 пъти. И то кофтито е, че аз не разбирам кога е прекъснал и си говоря сам, докато на него му дава сигнал за прекъснат р-р. После се налага да повтрям последната 1 мин поне.
Или е точно от това тъпо HD, ще взема да изключа volte -то и да видя дали не е от него
Някой друг с такъв проблем?
Цитирай

мнение 116 от chepkata

Аз не съм имал твоя проблем. С включено volte и hd, на Виваком. Може би нещо мрежата...
Galaxy Note 9
Цитирай

мнение 117 от GT

При мен пък както говоря и изведнъж почва да се чува едно странно бълбукане все едно съм пуснал телефона в чаша с вода.
Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue & Samsung Galaxy Note 8 Midnight Black
Цитирай

мнение 118 от rumo

На никой друг ли не му пропадат разговорите?
Вчера още първият, след около 2-3 мин и пропадна.
Веднага изключих Volte-то и до днес вечерта нямам нито едно пропадане.
Това вивиаком...
Цитирай

мнение 119 от rudizlz

Вижте, Волте е прекрасна екстра, но... И двата оператора, които са я пуснали в момента по мое мнение просто избързаха, за да си я пишат като плюс. Не мисля, че мрежата им е готова да го поддържа безпроблемно, а вероятно и имплементацията куца.

Изпратено с помощта на Tapatalk
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)

НАЧАЛО