Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации MI 8

И при мен дойде 10.3.2, но от 10.2.3 направо на 10.3.2. Не минах през 10.3.1. Първото нещо,което ми направи веднага впечатление бе увеличената информация на заключен екран.Сега под цифрите на часовника се появиха ден,дата,месец и заряд на батерията.Не знам. може да го е имало и при 10.3.1, но при мен сега се появи и много ми хареса!

Samsung galaxy GTi7500 Samsung galaxy nexus Meizu MX4 Redmi 3pro Huawei nova Redmi Note 5 MI 8 POCO F3 Samsung galaxy a52s
Цитирай
Аксесоари

Цитирай

При мен откакто се ъпдейтна до 10.3.2.0 напрактика нямам 4G на Теленор. На ръчен избор задавам 4Г и като мръдна някъде където няма такова покритие повече не се връща на 4Г. Двойния 4г режим ми е включен, ВОЛТе и преференция за 4г пред 3г също...
Цитирай

(2019-05-25, 18:44:57)CKD написа:  При мен откакто се ъпдейтна до 10.3.2.0 напрактика нямам 4G на Теленор. На ръчен избор задавам 4Г и като мръдна някъде където няма такова покритие повече не се връща на 4Г. Двойния 4г режим ми е включен, ВОЛТе и преференция за 4г пред 3г също...
Странно, аз нямам такива проблеми на 4g+ съм на Теленор, почти постоянно...

Sent from my MI 8 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на iv.enev за това мнение:
  • traca9
Цитирай

10.3.3.0[Изображение: 080da603f1b8e8539ad132b4400c41b3.jpg]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
[Изображение: 48c8e240aa42d8ae92dc4c601c6f547d.jpg]
Цитирай

Как се държи батерията с новия глобален? Че с предишния батерията е страхотна и не ми се рискува :-)
Цитирай

При мен проблемите с батерията бяха от едно единствено приложение "GAMES" което държеше телефона постоянно буден и се наложи да го отстраня през adb описал съм го в другата тема. Като гледам само аз съм имал този проблем така, че всичко си е относително...Аз не виждам разлика в батерията.

btw Има и нова анимация при зареждане:

[Изображение: 4133ba2f-226b-417b-ba60-48129b1bf92c.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на Stormrage за това мнение:
  • borko197
Цитирай

Да бе баси анимацията. Като я видях се чудих вирус ли съм барнал, поредния шит ли съм инсталирал без да се усетя...
Батерията при мен е добре, не забелязвам да пада по-бързо.
[-] 1 потребител изказва благодарност на TiL за това мнение:
  • borko197
Цитирай

При мен не е дошъл този ъпдейт.Да не е сега за инсайдъри или някаква бетатест програма?
Цитирай

И при мен дойде и ъпдейтнах вчера. 
Колеги тази анимация на Заключен екран или на ОлуейсОнДисплея ви излиза? При мен я няма!!!
Пробвах новите варианти на ОлуейесОнДисплея и са много готини, но за съжаление като включа опцията и 1-1,5%/h си заминават без да използвам телефона.

Storstark Storstark на всички

Xiaomi Mi 8 6/64 blue, ex. HTC 10, ex.Huawei P9, HTC One , ex SGSII I9100 user ,ex Nokia E52-батерията няма край , ex HTC Wildfire S user
Цитирай

Мерси колеги. Батерията си е добре. Това ми е най важното....
Цитирай

(2019-07-06, 20:20:01)mcfistel написа:  Колеги тази анимация на Заключен екран или на ОлуейсОнДисплея ви излиза?
При alwayson дисплей когато включиш телефона към зарядното.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Stormrage за това мнение:
  • mcfistell
Цитирай

При мен анимацията спря да работи
Цитирай

Здравейте!
Преди 2 дни си ъпдейтнах телефона до MIUI Global 10.3.2 Stable,с Андроид 9 PKQ1.181007.001 съм.
След последната актуализация нямам 4G. Какво ли не пробвах и в настройките на мрежа и СИМ,и в скритите менюта и нищо.
Според вас възможно ли е проблема да е от актуализацията?
Тъкмо си бях взел телефона от сервиз за смяна на дисплей(извънгаранционно),но не мисля че те са пипали нещо....
Не е от сим картата защото на друг телефон като я сложа и 4G-то си работи.
Цитирай

А след актуализацията връщане до заводски настройки правено ли е?

 
Цитирай

Не,не съм правил. Каква е вероятността да се оправи със заводските?
Цитирай

Голяма
[-] 1 потребител изказва благодарност на redsys за това мнение:
  • Nixx86
Цитирай

(2019-07-11, 13:56:16)Nixx86 написа:  Здравейте!
Преди 2 дни си ъпдейтнах телефона до MIUI Global 10.3.2 Stable,с Андроид 9 PKQ1.181007.001 съм.
След последната актуализация нямам 4G. Какво ли не пробвах и в настройките на мрежа и СИМ,и в скритите менюта и нищо.
Според вас възможно ли е проблема да е от актуализацията?
Тъкмо си бях взел телефона от сервиз за смяна на дисплей(извънгаранционно),но не мисля че те са пипали нещо....
Не е от сим картата защото на друг телефон като я сложа и 4G-то си работи.

Сложи картата в другия слот да пробваш. При мен така се оправи. Има си го проблема с това 4g.

Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk

Xiaomi mi4 & Xiaomi mi5 & Xiaomi mi 8
Цитирай

(2019-07-14, 06:12:43)marinelo написа:  Сложи картата в другия слот да пробваш. При мен така се оправи. Има си го проблема с това 4g.

Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk

Пак е така,сложих и картата в друг телефон да видя да ли не е от нея....4G-то тръгва без проблем. С друга карта в моя телефон пак не става...
Цитирай

След ОТА ъпдейта към 10.3.3.0 телефона се държи добре от към батерията, но нещо странно се случва с нета.През Wifi и 4G телефона след 30-40 минути игра в Mobile Legeng започва да ми прави пинг от по 280 като пада до към 125-135.В началото на играта примерно няма значение дали съм на мобилен или на Wi - Fi си държи 35-40 мс.И в един момент обаче започва да пингва жестоко.Случва се с Youtube докато гледам и докато браузвам.Така, че определено не е от играта, а от ъпдейта.Как мога да се върна на 10.3.2.0 понеже с него телефона беше перфектен.

Xiaomi 13 Pro Ceramic 12/256GB
Цитирай

След ъпдейта към 10.3.3.0 показват ли ви се нотификациите на Always On Display-a от приложения различни от предварително инсталираните?
Цитирай

При мен не излизат, а само звуков сигнал получавам.

Xiaomi 13 Pro Ceramic 12/256GB
Цитирай

Има нова актуализация 10.3.4.0.PEAMIXM
System
Optimization:Updated Android Security Patch to July 2019.Increased system security.

Mi Cloud
Optimization:Improved sync across multiple devices.

Мисля да я пропусна, понеже няма нищо съществено като промяна в посочената информация по-горе.А с 10.3.3.0 батерията се държи още по-добре от 10.3.2.0.

Xiaomi 13 Pro Ceramic 12/256GB
Цитирай

днес нова актуализация


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Някой с Mi8 и последна Global версия, може ли да каже, дали поддържа Widevine L1 или е на L3?

При последната бета на xiaomi.eu e на L3. Говори се, че при CN базираните ромове е L3, а при Global било L1.

Още миналата есен се пишеше, че ще пуснат L1 за Mi8 на малко по-късен етап.

Може да проверите с приложението DRM info.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Mi8 Black128gb/Xiaomi.eu MiUi10 Beta
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)