Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации MI 8

Андроид 10 за глобалната версия излезна.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Mcl за това мнение:
  • suffer
Цитирай
Аксесоари

Получи ъпдейт на ми8 ли?
Цитирай

И аз получих току що.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

е... при мен не е андроид 10 Wink


[a27916]


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Странно как излиза ъпдейт 11.0.1.0, аз от няколко месеца съм на 11.0.6.1 и хич ама хич не съм доволен....

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Цитирай

Тази актуализация според мен не е за Mi 8 от 11.0.6 на 11.0.1 нещо не ми се вярва
Цитирай

Нямам никаква актуализация  Bu
Цитирай

   
Номера е заради Андроид 10
[-] 1 потребител изказва благодарност на Mcl за това мнение:
  • HaTpanHuK
Цитирай

Цифрите не са единственото важно нещо в номерацията на ъпдейта.
Гледайте и буквите. И в частност - четвъртата и петата:
MI - глобален
IN - индия
RU - русия
EU - eвропа
ID - индонезия

Проблемът с по-високата цифра може да е от това, че е пусната версия, която е изтеглена в последствие
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • fifth_root
Цитирай

https://c.mi.com/thread-2792944-1-0.html
[-] 2 потребители изказват благодарност на milenorcev за това мнение:
  • suffer, traca9
Цитирай

Някой, който не е бета тестер получи ли вече ъпдейта ?
Цитирай

Не няма го още
Цитирай

(2020-01-10, 14:13:52)milenorcev написа:  Някой, който не е бета тестер получи ли вече ъпдейта ?
Аз не съм бета тестер, но все пак получих ъпдейт.
Цитирай

Съфорумци - интересно ми е кога ще излезне за Ми8 андроид 10 в европа и по специално България?! И ако е излезнал официално как да обновя телефона си до тази версия.
Цитирай

Аз мисля, че и самите разработчици не знаят какво са направили, или поне не са в консенсус как да го определят: хора с еднакви версии на MIUI са кой с Андроид 9, кой с 10 (като предполагам, че по-скоро последните версии са с функции, базирани на Андроид 10, но изцяло завършен такъв за модела още няма). Освен това, виждам, че за някои няма по-нова от 11.0.1, аз съм с 11.0.6. като привидно по-старата е с по-ново ниво на сигурност. Допускам, че може и аз да имам някакъв пропуск в информацията ми и тълкуването, но споделям ако е в полза.

[Изображение: 20200115-104736.png]
Цитирай

Версиите на MIUI и Андроид не са зависими една от друга . Има много стокови верии софтуер(за различни региони) за един модел тлефони, които се правят от ралични разработчици. От Тук най-вероятно идва и объркването. Освен това има и Стабилна версия и версия за разработчици(седмична) и там се разминават. А освен това има и къстъмизирани версии. Така че няма какво да се оплакваме. Разлики винаги ще има и това е напълно нормално.
Цитирай

Не е до оплакване при всеки, а до липсата на достатъчно информация. Аз и така съм доволен и знам, че скоро ше получа и Андроид 10.

Разбира се, че правя, а и не само аз, разлика между версиите за разработчици и стабилните, нито очаквам нова версия да е нов Андроид. Ако тук има някой, който е уж с Андроид 10, нека потвърди, че това наистина е такъв, а не просто синтактична грешка.
Цитирай

Mi 8 Global Stable V11.0.3.0

“OTA Same as full recovery”

Recovery
http://bigota.d.miui.com/V11.0.3.0.QEAMI...2_10.0.zip


➤ @MIUI11_Updates
➤ @xiaomiui_community

Честито! Колеги, но ако ще го обсъждате по-добре си отворете нова тема
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • HaTpanHuK, traca9
Цитирай

Андроид 10 ли е това???
Цитирай

(2020-01-23, 08:44:09)HaTpanHuK написа:  Андроид 10 ли е това???

'ба ли го, виж, че хора с версии 11.0.х са кой уж с 10, кой с 9. На мен моят си ми изглежда 9 отвсякъде и не мисля, че има готов Андроид 10 за модела още, поне не и официално (бета версии да).
Цитирай

Вече почвам да се замислям дали да не сложа китайски стабилен ром. Като гледам как подържат глобалната версия. Стабилен китайски на андроид 10 има вече повече от месец, даже и два или три ъпдейта излязоха.
Цитирай

(2020-01-23, 08:44:09)HaTpanHuK написа:  Андроид 10 ли е това???
Да.

Цифрата преди ".zip" указва версията на андроид
В случая "10.0 е андроид 10"
Цитирай

Добре а бета версия ли е или не и може ли да се инсталира от 3 те точки или трябва рут. Благодаря
Цитирай

Пише, че ОТА-та е същия линк, така че би трябвало да става през трите точки
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • pepuncho
Цитирай

Това изписва при мен като пробвам през трите точки.



[Изображение: Screenshot-2020-01-23-13-40-39-368-com-a...pdater.jpg]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)